O czym chcesz poczytać na blogach?

Bing crosby

… aby zapamiętać wielkich mistrzów sztuki Tap-dance!

W showbiznesie w wieku 5 lat. Początkowo występował wraz z siostrą Adele. Duet rozpadł się jednak w 1932 roku po pierwszych występach na Broadwayu, gdy Adele wyszła za mąż. Wtedy Astaire wyruszył na podbój Hollywood i wystąpił w Dancing Lady (1933) i Flying Down to Rio (1933). Wystąpił u boku takich gwiazd jak Ginger Rogers, Rita Hayworth, Judy Garland, Audrey Hepburn i Bing Crosby. Na jego niezwykły styl taneczny składało się stepowanie, balet oraz taniec towarzyski. Miał przerwę w aktorstwie w latach 1945-1947, otworzył wtedy szereg szkół aktorskich.
Zdobył 3 nagrody Emmy oraz nagrodę Amerykańskiego Instytutu Filmowego za całokształt twórczości. Zmarł na zapalenie płuc 22 czerwca 1987 w Los Angeles.

Był.

Notatki z życia Rinki - bloog.pl

Zaczęły wegetację i wypuszczają pączki. Jeśli przyjdzie mróz, to zetnie te delikatne pączki i znów nie będzie owoców.

 

A co do białych świąt to pamiętam pewien amerykański film, w którym to Bing Crosby grał na fortepianie śpiewając "Im dreaming of a white Christmas". Zauroczył mnie ten fragment gdzie wygrywa jedną gamę fajką na dzwoneczkach na choince. Nie mogę zapomnieć tej piosenki, którą chyba wszyscy śpiewali począwszy od Luisa Amstronga po Braci Cugowskich..

I love you not only who you are you but for who I am when I'm with you - Lily i James

Rozbawiona

I'm dreaming of a White Christmas
Just like the ones I used to know
Where the treetops glisten
And children listen
To hear sleigh bells in the snow

I'm dreaming of a White Christmas
With every Christmas card I write
"May your days be merry and bright
And may all your Christmases be white

White Christmas, Bing Crosby

[xxx]

Szła naburmuszona obok Lauren i Chrisa, którzy świergotali do siebie jak dwie papużki. Eddie ulotnił się na początku spotkania, mrucząc coś pod nosem o Gryfońskim Scrooge’u, którego trzeba nawrócić na właściwą ścieżkę.
Para zatrzymała się. Lauren zarzuciła ręce na szyję chłopaka, zachichotała gdy ich nosy się zetknęły i.

Anna Jantar - Onet.pl Blog

"Nikt tylko ty"

              Nikt tylko ty to polska wersja amerykańskiej piosenki "Just one more chance".Słowa Sama Coslova muzyka Artura Johnstona opublikowana przez Famous Music w 1931 roku.Amerykańską wersję piosenki nagrał Bing Crosby na potrzeby filmu "The Road to Hollywood"słowa do polskiej wersji napisał Marian Hemar.Polską wersję jako pierwsza zaśpiewała Zofia Terne piosenka została nagrana też przez Hannę Banaszak i Annę Jantar.Ania wykorzystała tą piosenkę na potrzeby programu "Prawdziwy urok filmu dżwiękowego"zrealizowanego w 1977 roku.Było to duże widowisko muzyczne w reżyserii Witolda.