O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Bing

Innowacyjni i kreatywni w IT

Dzięki temu nie musimy szukać zdjęć, piosenek, tekstów, video, biletów na koncert .

Różnica pomiędzy Bing a Google jest we wstępnym posegregowaniu wyników wyszukiwania. Google zostawia nas sam na sam z linkami, choć w wersji .com można już przynajmniej segregować po dacie. Bing idzie o krok dalej robiąc całą brudną robotę za nas ale również tylko w języku angielskim, w polskim jest tylko wyszukiwarką.

Porównanie wyników w narzędziu Paul Savage:

http://www.blackdog.ie/google-bing/search.php

Czy to się sprawdzi?Myślę że tak.

Czy BING wygra z Google?

Myślę że Microsoft podszedł do sprawy bardzo biznesowo i jeśli zauważymy, że możemy również wyszukiwać produkty (Shopping) okaże się, że wiele rozwiązań typu ceneo.pl i naprawdę innowacyjny peryskop.pl, może stracić rację bytu ( budżet na reklamę Bing.com to obecnie 100 mln dolarów). Choć można zważyć że ta funkcji żywcem jest przeniesiona z Yahoo, choć tam odpowiada za to partner Yahoo.

Dziś nowego znaczenia nabiera powiedzenie „Gdzie dwóch się biję tam trzeci traci” ;-).

Kolejny raz Microsoft próbuje tego co.

Lustracja Wydarzeń Różnych

Oraz śledzonych przez największą grupę twitterowców. Być może FF pomoże Wam (i mnie) wyszukać jakichś ciekawych użytkowników, którzy utwierdzą w przekonaniu, że z twitter'a korzystać warto.

12:29, korek1000 , W Sieci
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 01 czerwca 2009
Microsoft Bing

No i mamy kolejną, od dawna zapowiadaną premierę wyszukiwarki, która, były takie głosy, może zagrozić pozycji Google. Microsoft'owy Bing.com, bo o nim mowa, ruszył w wersji beta 1 czerwca 2009.

Czy uprawnione są głosy, że ta wyszukiwarke może przejąć klientów Google'a? Zobaczmy. Oto moja recenzja po kilkudziesięciu minutach zabawy z tą wyszukiwarką.

Na pierwszy rzut oka Bing sprawia bardzo miłe wrażenie. Co by nie mówić, ładnie skrojona szata graficzna zachęca do zapoznania się z tym.

CaleToSeo.wordpress.com – Całe to SEo oczami zielonego

Bing w natarciu… zdobywa Yahoo

Posted by caletoseo w dniu Lipiec 28, 2009

Wg nieoficjalnych informacji już niebawem użytkownicy Yahoo przeszukiwać będą sieć korzystając z wyszukiwarki Bing ze stajni Microsoft.
Wg nieoficjalnych informacji firma Yahoo jest bliska podpisania umowy z Microsoft, na mocy której silnikiem wyszukiwawczym portalu stanie się Bing, ze stajni giganta z Redmond.

Korzyści wynikające z ewentualnej współpracy odnieść mogą obie strony porozumienia. Yahoo obniży koszty związane z koniecznością utrzymywania i rozwijania własnego silnika wyszukiwawczego i prowadzenia rywalizacji z Google, a także będzie mogło umieszczać reklamy na własnych stronach oraz w wynikach wyszukiwania Bing. Dla Microsoft.

I'll never let you go - bloog.pl

Przed siebie nie obchodziło mnie nic mój świat właśnie runął. Runął szybciej a niżeli prędkość promu kosmicznego. Zaszłam nad jezioro , usiadłam i zaczęłam płakać nie umiałam inaczej.


Obudziłem się nie wiem ile spałem, ale sen mi pomógł poczułem się nie co lepiej , co nie zmienia faktu że miałem cholernego kaca. Zszedłem na dół i zobaczyłem moją kochaną rodzinkę. Kate i naszego małego Bing’a. 

– Witam rodzinkę jak tam dzień mija –podszedłem do nich by się przywitać.

– Śmierdzisz alkoholem i płynem do płukania zębów Listerin gdzieś ty się szlajał domu nie masz własnego-wyjechała z zarzutami  na mój temat.

Bing maps

Remote sensing i ekologia

  w dniu 12 Grudzień 2011 @ 16:18 | Odpowiedz fotograf ślubny

  legenda


 1. w dniu 21 Luty 2012 @ 20:33 | Odpowiedz eptesicus

  kompletny OT, ale znalazłem takie oto coś:

  http://sensuouscurmudgeon.wordpress.com/2011/03/30/the-creationist-trolls-toolkit/

  niby nic nowego, coś jak Creationist Rethor-O-Matic i Creationist Bingo, ale fajna mutacja, tak czy siak


 • Estońskie klimaty [ee]
 • O naturze bez komentarza [pl]
 • Radosław Fotograf
 • Wzdłuż a nawet wbrew
Grypa666's Blog

22 listopada 2009 na YT film ten zamieścił hrhenryk.

Polecam ogladającym wszystkie filmy, które są na tym bardzo interesujacym kanale. Oto adres:

http://www.youtube.com/user/hrhenryk

Odpowiedz
 • bingo powiedział/a

  Nasze konta w banku, gdzie sa polskie wladze, polskie sluzby, jak mozna dawac przyzwolenie na to? Co bedzie nastepne – chyba jednak przymusowe szczepienia, moga z nami zrobic wszystko. Nawet dziecko wie, ze nie ma zadnych terrorystow, nie ma BIn-Ladena, jak dlugo jeszcze swoje chore klamstwa i oszustwa beda wukorzystywac przeciwko nam?1 grudnia stracilisny niepodleglosc, Polski juz nie ma, zdrajcy “pseudopolacy” oddali nas wszystkich na pastwe psychopatow.Wstyd i haba dla.

  Się fiaskiem .Odpowiedż nie ukazała się.

  Odpowiedz
  • Obsertwator powiedział/a

   podaj linka do filmu dotyczacego 14h2m39s 17st19″55,3″- wiesz chodzi o google maps

   Odpowiedz