O czym chcesz poczytać na blogach?

Bindowanie

mazdac@wordpress

mazdac Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

Zaktualizowana wersja Notepad++ dla PortableApps.com.Skład:
Notepad++ 4.8.2
Notepad++ PortableApps Launcher
Notepad++ PortableApps źródła (instalator i launcher)

Domyślny język:
Polski

Przeznaczenie:
edycja i tworzenie kodu źródłowego (wtyczki dostosowane do potrzeb kodera aplikacji i stron sieciowych)

Różnice w stosunku do oryginału:
zamiana Explorer.dll na LightExplorer.dll
dodany ClourPicker, FunctionList i kilka innych
poprawione bindowanie zastępujące pl-literki.

Lista zmian wersji dla PortableApps.com:
Notepad++ 4.7.5 PL – wydanie inicjalne
Notepad++ 4.7.5 PL r2 – wydanie łatajaące, usunięto grafiki związane z PortableApps.com, naprawiono “gubienie” niektórych ustawień, dodano i usunięto kilka wtyczek
Notepad++ 4.8.2 PL r1 – wydanie uaktualniające do najnowszej wersji.

Rozmiar:
1,5MiB – instalator
4,3MiB – po zainstalowaniu

Link do pliku:
Rapidshare
Mój serwer (wolne)

__________ Info__________

Jest to nieoficjalne wydanie Notepad++ Portable dostosowane do potrzeb programistów skryptów i aplikacji webowych.

swoje myśli...

Maturę już nie idę i na FCE też się nie porywam :-)skomentuj (0)

2010-03-08 13:56:52
17

Każdego dnia można się czegoś nowego nauczyć. Ja na przykład dzisiaj rozgryzłam program do tworzenia pdf-ów, wiem, wiem prosta sprawa ale cieszy. Nie wiedziałam, że to jest takie łatwe i teraz uskuteczniam to na wszystkim co mam zeskanowane a nie da się od razu do Worda dać. A wynikło to z tego, że wpadłam w moje ręce bardzo fajna książka o stretchingu, której długo szukałam, a że od studiów nie bawię się już w kserowanie i bindowanie książek bo ograniczam ilość otaczających mnie papierów. Dlatego marzy mi się czytnik e-booków, taki mały gadżet, mimo że nie jestem typem gadżeciary. Od takie małe przyziemne marzenie, może jak Mikołaj to czyta to będzie miał prezent jak znalazł:-)

A teraz wracam do poszukiwań moich bryczesów, jakby ktoś widział to proszę o zwrot bo jestem w rozpaczy ;-/ Były zielone z pół lejami i gdzieś się schowały, niby powinnam do tego przywyknąć że coś mi zawsze ginie i nie mogę tego znaleźć ale dlaczego znowu?! Znalazłam czapsy, palcat i toczek i wiele innych gadżetów ale gdzie są spodnie? Wracam do poszukiwań bo.

we're not in Kansas anymore

Boring bedtimes. regres wali pełną parą, śpię całymi dniami, moje relacje z ludźmi są płytkie jak świadomość bohaterów opisywana konwencjonalną narracją. przyszła wiosna i śmierdzi palonymi liśćmi, zeszłym rokiem i pewną środą, godziną siedemnastą trzydzieści, kiedy garbiłam się w trzecim rzędzie i powtarzałam za świetlickim, tak, nie będzie już nigdy takiego lata, tak, nie będzie takiej wiśniowej coli, tak smacznych djarumów, tak ubłoconych trampek. a później pochłonęła mnie fala rzygów z kosmosu.

powinnam pisać dziennik, tytuł roboczy jestem pierdolnięta i w słowie odautorskim  uzasadniać taki a nie inny wybór, ale chwilowo zajmuję się pochwałą (nie swojej) głupoty i bindowaniem pod kaponierą słownej sraczki, paradoksalnie mało treściwej. ostatnia kropka postawiona o czwartej rano. piąta dziesięć, kiwająca się w przód i tył histeria nad czapką i podartymi trampkami, ósma zero, w wory pod różnokolorowymi oczami weszłoby pięć kilo kartofli i dwa buraków. ósma trzydzieści, udana próba myślenia w sali 214, łamiący się głos i szalony wzrok przy rozmowie z panią B. zwiastowały nadchodzący atak typu chcę spać i nothing else matters. ogar, kansas i dorotka załamały się o 9:50, pms plus 26 godzin intelektualnego napięcia bez minuty snu to nie jest jednak dobre połączenie, więc kiedy oczy zaczęły mi łzawić i  czułam napad histerycznego śmiechu za minut zero i pół,.

Artur Lipski Blogempty snippet