O czym chcesz poczytać na blogach?

Bin laden group

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Berger, Halina Górska – Rasa Kugelschwanz, Alina Grafowska – Rasa
Rotenfisch, Ryszard Marek Wroński – Goldberger, Wiktor Grosz – Izaak
Medres,Jacek Groszkowski – Hersz Herszkowicz, Leon Halban -
Blumenstok, prof. KUL-u, Aleksander Hall –.

W nadchodzących wyborach, a zatem jego rywal DSK musiał zostać wyeliminowany tą chytrą, gangsterska metodą.

read this:

http ://groups.yahoo.com/group/the_iraqi/message/3933

opr.VZ.

W “cyberprzestrzeń” po angielsku.

1. W załączeniu opracowane w photoshop-ie szczegóły likwidacji Obamy (pardon, Osamy) bin Ladena.

2.. Ktoś ze znajomych przed chwilą do mnie dzwonił, że na którymś kanale TV powiedziano, że Oba(ma jaja) po to odwiedzil.

Krytyczne Studium Islamu (Islam Terroryzm Europa Muzułmanie Al Kaida Terroryści Dżihad Fundamentalizm Islamiści Polska Talibowie)

Jak semtex, które zabiłyby znacznie więcej ludzi. Również zapalniki nie były skomplikowane - twierdzi Andy Oppenheimer, ekspert ds. materiałów wybuchowych i konsultant Jane's Information Group. Jego zdaniem, może to dowodzić, że zamachu nie dokonali specjaliści w dziedzinie pirotechniki. Potwierdza to w rozmowie z "Wprost" Peter Power, były oficer Scotland Yardu. - W.Jako realne z dwóch powodów. Po pierwsze, Polska w pełni poparła wojnę przeciwko irackiemu reżimowi. Po drugie, utrzymuje w Iraku kontyngent około 2 tys. żołnierzy.
Do niedawna przemowy bin Ladena były gęste od ogólnikowej retoryki. Groźby, które wygłosił w październiku ubiegłego roku (co zapisano na taśmie wideo), były już jednak bardzo przejrzyste. "Niech agresorzy.

Clakson

Zaproszenia Daniela Estulina do europejskiego parlamentu przez kilku posłów. Sęk w tym, że Estulin współpracujący z organizacjami wywiadowczymi Rosji napisał książkę dotyczącą Bilderberg Group. W sposób niezamierzony Onet.eu wyprowował w Polsce ksiażkę Estulina. Od tamtej pory Onet już milczy jak grób w temacie pzresteczej organizacji Bilderberg. Jak inne media na całym.Pośpiesznie dokonano pochówku i to w taki sposób, by raz na zawsze pozbyć się ciała i uniemożliwić w przyszości jakichkolwiek ewentualnych identyfikacji. Dziś nie ma żadnych dowodów, że bin Laden faktycznie teraz zginął. Żadnych! Mamy tylko i wyłącznie deklaracje ze strony amerykańskiej afministracji, która znana jest z tego, że łże przy każdej nadarzającej sie.

GwiAzdY :p - bloog.pl

Energię. To musi być prawdziwe.”

A bardziej prawdziwym niż Ciara chyba już być nie można. Noszący jej imię debiutancki album z wytwórni Sho’ Nuff/LaFace/Zomba Label Group to cała masa codziennych tematów ujęta potocznym językiem, oprawiona doskonałą produkcją i przekazana wyjątkowym wokalem. Ta płyta to skończone dzieło sztuki, mistrzowski zbiór.Listy singli w Wielkiej Brytanni, a charakterystyczną jego cechą są sample z Malcolm McLaren 's "Buffalo Girls" i kontrowersyjny teledysk w którym raper wystąpił w przebraniu Osamy bin Ladena (chyba nie trzeba przedstawiać tego gentlemana).

   Album The Eminem Show znajdowało się na pierszych miejscach list najlepszych albumów po obu stronach oceanu. W.