O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Bin laden

Clakson

   Otóż w USA wielka radośc zapanowała po ogłoszeniu przez niejakiego Obamę zgłdzenia niejakiego Osamę. Wszystko super, tylko dlaczego tak pośpiesznie dokonano pochówku i to w taki sposób, by raz na zawsze pozbyć się ciała i uniemożliwić w przyszości jakichkolwiek ewentualnych identyfikacji. Dziś nie ma żadnych dowodów, że bin Laden faktycznie teraz zginął. Żadnych! Mamy tylko i wyłącznie deklaracje ze strony amerykańskiej afministracji, która znana jest z tego, że łże przy każdej nadarzającej sie okoliczności. To wielka polityka, a nie szkółka niedzielna. Czy można wierzyć Obamie? Żart. Wiem, kiepski.

   Opublikowane foto.

precioza2001 blog

MAM KOLOR OCZU?
odpowiedz:PIWNY..

CO MAM ZAWSZE PRZY SOBIE?
odpowiedz:GRZEBIEŃ..

JAKIE JEST MOJE ULUBIONE SLOWO?
odpowiedz:ZAJE***ŚCIE...

JEDEN Z MOICH PRZODKOW BYL..
no i tu dominuja dwie odpowiedzi:AMERYKANINEM/ROSJANINEM...

A taka wiedza na moj temat zakozakowal..BIN LADEN :|

. KTOREJ PIOSENKI NAJBARDZIEJ NIE LUBIE?
Bin Laden said: DEMONY WOJNY-cugowski

2. JAKIE IMIE WYBRALABYM DLA SWOJEJ CORKI?
Bin Laden said: PATRYCJA

3. KTOREGO MĘSKIEGO IMIENIA NAJBARDZIEJ NIE LUBIE?
Bin Laden said: MARCIN

4. CZEGO NIE MOGE JESC?
Bin Laden said: KIWI

5. JAK MAM KOLOR OCZU?
Bin Laden said: ZIELONY

6..

caramella20 blog

Co czytają (to są głównie Wagi), żeby się od nich dowiedzieć, o czym czytał. Baran jest uparty jak osioł, a w dodatku sam się nie myje i innym też nie da się umyć. Jak Baran posprząta, to robi się jeszcze większy bałagan. Dlatego Baran ma bałagan coraz większy, bo Baran sprząta. Urodzeni pod znakiem: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, Bin Laden i Pol Pot.


Byk
21.IV - 20.V Wenus
Kobieta urodzona pod znakiem Byka jest głupsza niż grubsza i ryczy na męża, którego zdradza. A zdradza go ta łajza stale i jeszcze kłamie, że była u krawcowej. Tylko, że jak gdzieś wychodzi (a ciągle gdzieś wychodzi, bo chwili w domu nie usiedzi), to zawsze się skarży, że nie ma co na.

kabina blog

Rozumieją, co czytają (to są głównie Wagi), żeby się od nich dowiedzieć, o czym czytał. Baran jest uparty jak osioł, a w dodatku sam się nie myje i innym tez nie da się umyć. Jak Baran posprząta, to robi się jeszcze większy bałagan. Dlatego Baran ma bałagan coraz większy, bo Baran sprząta. Spod znaku Barana: Hitler, Goebbels, Pinochet, Stalin, Lenin, Bin Laden i Pol Pot.

Byk
21.IV - 20.V Wenus
Kobieta urodzona pod znakiem Byka jest głupsza niż grubsza i ryczy na męża, którego zdradza. A zdradza go ta łajza stale i jeszcze kłamie, ze była u krawcowej. Tylko ze jak gdzieś wychodzi (a ciągle gdzieś wychodzi, bo chwili w domu nie usiedzi), to zawsze się skarży, ze nie maco na.

novaera JR blog - Onet.pl Blog


03 maja 2011
Gra idzie o jutro i o to gdzie powędrują twoje pieniądze.

Kim był Bin Laden?

Wszyscy dowiedzieliśmy się o śmierci Bin Ladena ale nikt tak naprawdę nie wie czym i kim był Bin Laden dla Al.-Kaidy. Wszystko czego można dowiedzieć się w mediach to tylko to, że Bin Laden stał się marką terroryzmu ale.

Bin laden death

zousz.blog

Te wszystkie przymulające śłodkości) każdy by się skusił, ale jednak pozostaje ten zgżyt.
To wszystko przypomina sytuację gdy muzyka wielce wywrotowego zespołu Cool Kids Of Death została wykorzystana w reklamie Crunchipsów. C.K.O.D-owcy tłumaczyli się brakiem funduszy na trasę koncertową, no ale jednak...
Nie wiem własciwie w jakim celu napisałem.Kaczyński...Dead! Gabriel Janowski...Dead! Zygmunt Wrzodak...Dead! Wojciech Jaruzelski...Dead! Jerzy Urban...Dead!
----------------------------------------
Kim-dzong il...Dead! Osama bin Laden...Dead! Wladimir Putin...Dead! Ariel Sharon...Dead! George Bush...Dead!
Saddam Hussein...Dead! Fidel Castro...Dead! Jassir Arafat...Dead! Muktada al-Sadr...Dead! Gerhard.

Osiwiony | prawie oświecony

terraustralis

MAM NADZIEJE ZE TO NIE TWOJ OSTATNI WPIS PRZED POPELNIENIEM SAMOBOJSTWA.
I’m the angel of death.

 • Związki międzyludzkie
 • Zespół Aspergera
 • Modlitwa Polaka
 • Marek Grechuta – Korowód
 • Moje zdanie o zadymie nad Osamą bin ladenem
 • Komunikacja planetarno cywilizacyjna
 • Ewolucyjnie
 • Testy haarp wypadły pomyślnie, majowa zima
 • Dlaczego matura to bzdura
 • Test na.

 • Bin laden group

  Grypa666's Blog

  Chować się przed posądzeniami [o sprowadzenie ataku na Irak?] powinniśmy dziękczynnie przyznać, co Pan Wszechświata robi dla nas z wrogami. Sadam Hussajn, Jaser Arafat, Baszar Assad, Osama ibn Laden i in. dyktatorzy, terroryści i mułłowie w regionie to nowi […] Hitlerzy. Nadchodzą wielkie rzeczy…

  Olivier Sarkozy, oraz George Soros.

  Natomiast Wiki nie pisze, że Carlyle to who-is-who b. liderów republikanskich, od Franka Carlucci w CIA po szefa CIA Busha-seniora. Firmy Carlyle Group, 11-go co do wielkości w  zbrojeniówce USA, wytwarzają m.in. lufy do dział okrętowych, pojazdy bojowe Bradley, komponenty do większości samolotów wojskowych i cywilnych. 11.IX na.

 • unknowntreasure powiedział/a

  Obama bin Laden

 • naer blog


  Entertain us
  A mulatto
  An albino
  A mosquito
  My Libido
  Yeah

  I'm worse at what I do best
  And for this gift I feel blessed
  Our little group has always been
  And always will until the end

  hello, how low? ...

  With the lights out it's less dangerous
  Here we are now
  Entertain us
  I.To glupoty i tyle. i tak nikt sie nie dowie prawdy,a texty typu: "monika powiedziala, ze..." sa w beznadziejnie zmyslone... wmawiajcie sobie ludzie rozne glupoty... niedlugo sie okaze ze jestem zona bin ladena.... i ja sie o tym dowiem ostatnia... mowicie ze ja klamie??? ja moge dopiero zaczac klamac i wtedy bedzie kicha...
  skomentuj (0)


  2003-06-17 16:10:47