O czym chcesz poczytać na blogach?

Billboard hot 100

Blog rihanna357

Był przez nią współtworzony, został wydany w sierpniu 2005 roku. Pierwszym singlem z albumu była piosenka Pon De Replay, który zajął miejsce #2 na obydwu listach przebojów: amerykańskiej Billboard Hot 100 oraz angielskiej – UK Singles Chart. Drugi singel If It's Lovin' That You Want zajął miejsce #36 na Billboard Hot 100 i #11 na UK Singles Chart. Album utrzymywał się w pierwszej.Brytanii na miejscu #4. Głównym singlem okazała się piosenka SOS, która wzięła udział w akcji reklamowej marki Nike i zajęła pierwsze miejsce w Australii i Stanach Zjednoczonych (Billboard Hot 100 oraz Hot Digital Songs Chart). Drugim singlem był Unfaithful napisany przez Ne-Yo, który okazał się już trzecim hitem w pierwszej dziesiątce w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Trzeci.

Blog Roxsana94

Nią współtworzony, został wydany w sierpniu 2005 roku. Pierwszym singlem z albumu była piosenka Pon De Replay, który zajął miejsce #2 na obydwu listach przebojów: amerykańskiej Billboard Hot 100 oraz angielskiej – UK Singles Chart. Drugi singel If It's Lovin' That You Want nie był aż tak popularny (miejsce #36 na Billboard Hot 100 i #11 na UK Singles Chart). Album utrzymywał się w pierwszej.

Blog pyssia98

Krążka Bieber dał wiele pojedynczych koncertów i wystąpił w kilku stacjach radiowych. Pierwszy singiel One Time w pierwszym tygodniu sprzedaży uplasował się na 12 pozycji na liście Canadian Hot 100, oraz 20 pozycji na Billboard Hot 100[8].

Bieber wykonał One Time w kilku występach na żywo m.in. w The Dome, YTV's Next Star, The Today Show czy podczas VMA MTVU's 09 Tour[15][16]. 26 września 2009 roku singiel.

Blog rihanna & ja

, Został Wydany W Sierpniu 2005 Roku . Pierwszym Singlem Z Albumu Była Piosenka Pon De Replay , Który Zajął Miejsce 2 Na Obydwu Listach Przebojów : ( Amerykańskej BillBoard Hot 100 I 11 Na Uk Singel Chart ) Album Utrzymywał Sie W Pierwszwj Dziesiątce Najlepiej Sprzedajacych Się Krążków W Kanadzie I Stanach Zjednoczinych , Natomiast W Czterdziestce W Wielkiej Brytanii . W Kilku.

Rihanna - bloog.pl

  • Piosenka Rihanny "S.O.S." znalazła się na szczycie notowania Billboard Hot 100.


  • Podziel się:
    Trackback: http://bloog.pl/id,1354368,trackback

    .