O czym chcesz poczytać na blogach?

Bill cosby

highlife!

Średnia wynosi 5,1 (może nie ma się czy zbytnio chwalić, ale i tak jestem z siebie dumna bo na nią zasługuje!) i mam nadziję, że będę miała wzorowe zachowanie, ktore jest oczywiście niezbedne do paska!

Ale dobra dość o szkole!
Ale jestem szczęśliwa! Dostałm sesemesa (bardzo milego zresztą) i wspaniały list od wspaniałej ooby! A zaraz będzie Bill Cosby Show! JEJ!!! Obiad też miałam pyszny (bób - choć nie jestem pewna czy to się tak psze?? jak źle to uups!), teraz tylko pozostaje mi problem jak odpowiedzieć na list i czy wogóle odpowiedzieć! Nie no ale chyba wypada??? Co mi zresztą radzicie?

Dobra nieważne moje głupie rozterki, że też ja mam tak płytkie problemy! Nieważne!!!!!!!

Oka.

...SelenA GomeZ... - bloog.pl

Części filmu.

 

Raven zaczęła karierę aktorską od serialu "Bill Cosby Show", który cieszył się ogromną popularnością. Wielu z Was może ją pamiętać z Disney'owskiego "Świat według Raven". Oprócz grania w serialach i filmach, Raven także śpiewa, do tej pory wydała już cztery płyty z muzyką. Jako przedsiębiorcza osoba, Raven próbowała swoich sił jako producentka telewizyjna oraz.

No power in the 'verse can stop me

Trochę się tam wytłumaczył, ale i tak mam zamiar go pobić, Cecki będą trzymać, zaoferowali się. Tak czy inaczej, temat mojego chłopaka wyczerpałam doszczętnie, jest mi to nagminnie okazywane, więc basta.
Osz kurde, ale jestem dziś słaba z tym blogiem.
No nic. Starałam się.
Seneka powiedziałby, że porażka zmienia na lepsze, a sukces na gorsze. Bill Cosby dodałby, że nie zna sposobu na sukces, ale nieuchronna porażka czeka każdego, kto próbuje wszystkim dogodzić.

Z uniesionym czołem i wsparciem mędrców przyznaje się do notkowej porażki.agent--orange 2004-09-14 00:00:09
skomentuj (11)


z brodatą buzią Freuda w mankietach.

A.J. -- Już nie tak całkiem ponury zakątek komputerowego geeka

blog | księga gości | archiwum | linki

czerwiec 2004


Powrót do teraźniejszości
2004-06-02 13:18:45 **** To nie jest wina białych ****
Tak przynajmniej twierdzi Bill Cosby. Głos rozsądku, który pewnie by został przemilczany lub zakrzyczany, gdyby padł z innych ust -- a tak się przebił, tylko opatrzony etykietką "szokujące" i "kontrowersyjne". Dobre i to: chociaż nie spodziewam się, że będzie miał wielki wpływ na kogokolwiek, a zwłaszcza na murzyńskich działaczy, którzy owszem, zgodzą się, a potem po staremu będą walczyć z.