O czym chcesz poczytać na blogach?

Bilderberg

pitm.wordpress.com

Przeskocz nawigację

Płynąc na fali uwielbienia dla czarnoskórego prezydenta, masy stają się ślepe i podatne na manipulację. Zapraszam na nowy (premiera 15 marca) film dokumentalny o nowym przywódcy USA.

Film powinni zobaczyć przede wszystkim ludzie uważający Baracka Husseina Obamę za nadzieję na lepsze jutro dla Ameryki i świata. Widok “wyznawców” nowego prezydenta, wpatrzonych w jego osobę niczym w mesjasza jest.

Krytycznie... - Onet.pl Blog

Baran... znaczy owieczek, poprzez informowanie ich, że istnieje tajemny spisek dążący do zmniejszenia liczby ludności na świecie do poł miliona poprzez masową eksterminację całej reszty. Jest to dość zubożała wersja chyba najpopularniejszej obecnie teorii spiskowej świata, określanej przez samych jej wyznawców terminem New World Order.

Istnieją małe teorie spiskowe, pokroju "lądowanie na księżycu to fikcja" – NWO to spiskowa teoria całego świata, której zwolennicy potrafią do niej dopasować praktycznie każde wydarzenie, które odbija się echem w świecie. Iluminaci, czyli wg. NWOwców grupa VIPów dążąca do tego, żeby zdobyć jeszcze więcej władzy nad światem (utożsamiana z tzw. Klubem Bilderberg), odpowiadają za międzynarodowy kryzys finansowy, odpowiadają za wojnę w Iraku, odpowiadają nawet za II wojnę światową, albo powstanie wirusa świńskiej grypy, który ma być pretekstem do wprowadzenia programu obowiązkowych szczepień, które wybiją ludzkość (tak jakby nie prościej byłoby po prostu wybić ją wirusem, ale nie należy od zwolenników teorii spiskowych oczekiwać myślenia, więc nic dziwnego, że na to nie wpadli). Dużo też mówią o plastikowych pudłach, które rzekomo mają być trumnami dla masowych ofiar NWO (tak jakby ludobójcze reżimy miały zwyczaj martwić się o jakoś pochówku swoich ofiar), albo o używanej w słodzikach substancji zwanej aspartam, rzekomo rakotwórczej, kolejnym.

no isms!

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Transformacja 2012

Każdy nowy dolar Skarbu Państwa będzie początkowo miał znacznie mniejszą siłę nabywczą niż międzynarodowy dolar obecnie używany.  Spowoduje to, że Amerykanie będą kupować produkty wykonane w USA i sprawi to, że amerykański eksport będzie ponownie konkurencyjny.  Teraz może być dobra pora, aby iść i kupić chińskie rzeczy w Wal-Mart, zanim nagle staną się droższe.  Ponadto weźcie porady  Pentagonu i zaopatrzcie się w żywność, aby przetrwać ten czas przejściowy.

Kolejnym znakiem, że coś wielkiego ma się wydarzyć jest to, że europejskie źródło CIA zwróciło się do Społeczeństwa Białego Smoka o nazwiska i adresy członków następujących organizacji: Komitet 300, grupa Bilderberg, Rada ds. Stosunków Zagranicznych, Klub Rzymu, Komisja Trójstronna i Komisja Europejska.  Te dane zostały przekazane. Tutaj, nawiasem mówiąc, jest link do tego, co wydaje się być wiarygodną listą obecnych członków Komitetu 300:
http://www.pseudoreality.org/committeeof300.html

Wiadomość dla członków tej grupy: “proszę nie stać na naszej drodze.”

W każdym razie najbardziej konkretna i szczegółowa inteligencja dostępna dla tego pisarza pochodzi z Japonii, gdzie przedstawiciele rządu mówią, że ze względów technicznych i administracyjnych zajmie kilka tygodni, aby skonfigurować 1000 bilionów funduszu jena.  Powody te obejmują utrzymanie list płac, emerytur, wpływy z.

MINIKOMENTY - Onet.pl Blog


08 kwietnia 2009
PRAKTYKA SPISKU

    Po maklerach, właścicielach kantorów wymiany walut i szefie GM, kryzys dotknął kolejnej, wydawałoby się odpornej na wahania rynku, grupy zawodowej. Grupa ta składa się z tak zwanych piewców teorii spiskowych. Chodzi o głoszących teorie dotyczące wprowadzania jednolitego światowego porządku (New World Order) oraz upatrującyCH przyczyn wielu konfliktów, wojen, problemów światowych na skutek działalności wielu pół jawnych grup (Bilderberg, Trilateral, Etc).
    - Rządy, ogłaszając jawnie swe plany jednolitej gospodarki światowej, pozbawiają nas tak naprawdę pracy. Do tej pory mieliśmy utrzymanie, prowadząc kampanię uświadamiające ludzi co do podłych motywów, jakimi kierują się elity. - Mówi komentujący szczyt G-20 Axel Johms, dziennikarz radiowy, wydawca gazetek podziemnych, dumny posiadacz tytułu "najczęściej usuwanych cytatów" w internecie.

  

    - Dziś, kiedy Gordon Brown mówi głośno o wspólnej walucie światowej, Merkel z Sarkozym biorą się za tajemnice bankowe, a Obama dumnie mówi o tym jak.