O czym chcesz poczytać na blogach?

Bilard

mychaaa blog

Fiu daleko =D [Zafiesc p.Stashka do domQ] ale p.Stashek siem dofiedzial o ... [tajemnica=D <--- bo zadusho pisania=D] w skrocie DOWIEDZIAL SIE CO NIECO O CHLOPAQ SWOJEJ CORECZKI =D i jest LIPA =D A jutro do sQL ... eEe... ja jush cem cfaltecek =D Bo znoddu idem do dentysty ... =D I nie ma mnie f sQl =D i jadem do MISIAAA =D =] A teraz konce ...=D bo tsa jesce conieco zlobic =D =**
PozdroFFionka dla :
Gumisia
OloOosia
B3ci
Pawelka
Sprinterka
Shreka
Psajdaka
Pyszczka
Łucje
Madzie O
Madzie Z
Reniferka
Ciamajde
EwoOos!3
Zete =]
Kaje
Kamile
Kamcie
Patrycje
Wrote
Ole
Marysie
Ize

I wsystkich innych o ktoOorych zapomnialam [sorx] =*************

Nom i konisie =D
Faun!s!a =***********
B!larda =***********
MalvVy
Lady
Berc!
Bam!s!a
Mag!
Galopc!a
Essy
Ewidy
Pr!ncka
Kar!nka
Kubus!a
Elby
Gazetk!
Atamana
Okarynk!
Hojk!
Dekreta
Patrys!a
Mark!zk!
Hawany =D
Mur!!
Fine!!
Fob!!
[i dla wsystkich innych =D]

Kocham Was =D

*~ FaUnIsIeK <3 =*** BiLaRd <3 =** =( ~*

by mychaaa | 2005-02-20 19:56:35 | skomentuj! (3)

Should I stay or should I go?

A Tasior Favorem. Podobnie Tasior widział mnie jako Mariana, zaś Mariana jako Favora. W ten sposób tytułowaliśmy się już do końca wyjazdu. Po powrocie do domku i krótkiej sjeście wyruszyliśmy na podbój Dźwirzyna. Najsampierw odwiedziliśmy potańcówkę w klubie Kuter, gdzie za barem stał facet z pomalowanymi oczami. Niestety, średnia wieku w lokalu (jak i w całym Dźwirzynie) przekraczała 90 lat. Udaliśmy się więc do klubu Euphoria, gdzie średnia wieku spadła znacznie, bo poza barmanką (bardzo sympatyczną swoją drogą) i nami nie było praktycznie nikogo. Ja wraz z Marianem niczym gangsterzy zamówiliśmy whisky i bilard, Tasior natomiast wyżerał darmowe czipsy z baru i bezczelnie domagał się repety, którą w końcu uzyskał. Po paru partiach bilarda (niestety dostałem gromki wpierdol) wróciliśmy do domu, gdzie na zakończenie dnia oglądaliśmy mrożący krew w żyłach horror o wężogłowach.

Wtorek, 15 września 2009r.
Dzień rozpoczęliśmy niezwykle leniwie - zalegaliśmy w łóżkach do 11. Około godziny 11:30 na tarasie przed domkiem wraz Marianem i Tasiorem otworzyliśmy drugą (a potem trzecią) cytrynówkę. Potem wpadliśmy z Marianem na genialny pomysł ogolenia swoich głów na łyso..

Bilard

- najważniejszy rekwizyt w grze w bilard. Od niego wszystko zależy, to jakiej jest jakości, wielkości, oraz czy jest dobrze ustawiony. Na rynku pojawia się coraz to więcej modeli stołów bilardowych. Ciekawostką są stoły bilardowe o kamiennej płycie (pole do gry). Taka płyta zapewnia dobre właściwości gry oraz trwałość tego stołu - płyty kamiennej nie wygnie wilgoć ani nie ma na nią wpływu praktycznie żadna zmiana atmosferyczna. Są to jednak droższe stoły więc szczególnie godne polecenia profesjonalistom.

Tagi: Stół bilardowy Exclusive
11:53, kingwins1
Link Dodaj komentarz »
piątek, 03 grudnia 2010
Ogólnie o bilardzie

Siema!

 

Blog ten jest poświęcony grze w bilarda i wszystkiemu co jest z tym związane - znajdziesz tu opisy różnych gier oraz sprzętu bilardowego takiego jak stoły bilardowe czy też akcesoria wszelkiego rodzaju. Więc w tym pierwszy poście zacznę od.

maniki


Komentarzy: 0 Wieczorem 29 wrzesień 2010 Maniki była w swej Chatce
czekała na zapowiedzianych wczoraj gości

Piotr i Paweł zbliżali się do jej Chatki
- Piotrek
- No?
- Zapytaj ją czy pójdzie z Tobą na ten bilard
- Ale przecież ustaliliśmy że razem pójdziemy
- No ale ja to bym chciał wiedzieć czy jak sam jej zaproponujesz to czy pójdziecie
zaczekam tu przed wejściem
- Ale po co takie podchody?
- No Piotrek, zależy mi by się przekonać
- Przekonać czy poczeka aż łaskawie wejdziesz?
- Zaraz łaskawie
- Dobra, ale nie gwarantuję że będzie miała ochotę na bilard
może coś innego zaplanowała na wieczór
a poza tym jak tak zimno to ja nie wiem czy będzie chciała iść
przecież do tej całej Małej Ameryki stąd kawał
- No to podejdziemy.

akcesoria bilardowe, akcesoria do bilarda, bilard sklep inte - mBlog

2009-11-14 | 13:41:01
autor: akcesoriabilardowe | skomentuj (0)
Postanowiłem założyć razem z kumplem ze szkoły małą knajpkę w centrum naszego miasta. W tym momencie jest kilka kawiarni i restauracji w naszym mieście, nie ma natomiast miejsca, gdzie można by było wyjść wieczorem na piwo. Dodatkowo postanowiliśmy, że w naszym pubie będą stoły bilardowe. Jest to fajny sport i ciekawa alternatywa do siedzenia i picia piwa i na pewno znajdzie się wielu zwolenników w naszym mieście, którym stoły do bilarda sprawią dużo radochy. Zaczęliśmy szukać miejsca, w którym moglibyśmy kupić wszystkie te akcesoria bilardowe, ale pojawiły się dwa problemy: po pierwsze ani w naszym mieście, ani w miastach sąsiednich nie ma hurtowni, która oferowałaby stoły bilardowe, po drugie jak już znaleźliśmy taki sklep to wszystkie akcesoria do bilarda były w zawrotnych cenach. Na szczęscie kumpel wpadł na genialny pomysł, że powinniśmy tego typu rzeczy poszukać w internecie. Bilard sklep internetowy na którego stronę trafiliśmy, posiadał bardzo duży wybór, i zarówno stoły, jak i znajdujące się w ofercie kije bilardowe, oraz.

Blog o wszystkim!!

Pyrzyce
Słówko o mnie
Siemanko nazywam się Janek. Jestem załozycielem GaLaXy RoOoM. Strasznie lubie Bilard 9!! I ma nadzieje ze i wy polubicie ( zasady gry zam
Zobacz mój profil

Księga Gości
 
Statystyki
Liczba osób które odwiedziły mojego bloga:
 
168
Liczba osób które skomentowały mojego bloga:
 
34
Liczba osób które wpisały sie do Ksiegi Gosci:
 
3