O czym chcesz poczytać na blogach?

Bilans cieplny

Do what they say

Noszenia paskudnej blachy na zębach sprawiły, że z mistrza robienia balonów stałem się osobą, nie umiejącą zrobić najmniejszego balonkia. Eh... Muszę się uczyć na nowo:P
Myślę sobie, że chyba zgłoszę się do odpowiedzi na fizie, jak będzie zadanie z bilansu cieplnego. Love me:D
We got a problem 2005-03-08 13:13:37
skomentuj (3)


Jeden dżul sztuki na osobę, czyli roztwór przesycony fizyki i występów w moim mózgu
Dziś poświęcono moją historię, na rzecz sztuki.

Piątek w piątek

Różnica między piątkiem zimowym a piątkiem letnim to jakieś ca 50 stopni Celsjusza.
Doktor Cane zaleca zimą rozweselające płyny gorące, a latem schłodzone, tak by wyrównać bilans cieplny. ;)

17:42, cane1
Link Komentarze (7) »
piątek, 18.

Superglue, i love you .. - Onet.pl Blog

Nad tym co Władysław III Warneńczyk robił pod Warną i dlaczego ad fontes pojawia się w utworach romantycznych wolę pomyśleć o Tobie i Twoich nieułożonych włosach, na dodatek wtedy, gdy psorka tłumaczy participe pase na francuskim a psor coś tam smęci o bilansie cieplnym ja zajadając kanapkę w głowie mam tylko Ciebie i Twoją dzisiejszą koszulkę, ha gdyby tego było mało podczas lekcji biologii, gdy kalcytonina hamuje działanie osteoklastów ja gapię się w okno, żeby pomyśleć nad naszą ostatnią rozmową. Jesteś.

W ciemność patrząc, ulatniam się.

Szanse że na pepsi będzie animacja. Na animacji dość często stoi M. (a dokładniej jak nie stoi M. to stoi jego starszy braciszek :P).
Dziś wzięła mnie facetka z fizy tak z wyrywki. Umiałam teorię... ale nie wiedziałam co z czym połączyć. Na pytanie o bilans cieplny mówiłam definicję termodynamiki. Kompletnie zakręcenie... W związku z tym że nie byłam na fizykach z których mnie pytała kazała mi przysiąść do fizy... i zgłosić się jak będę przygotowana. :) (całe szczęście...)
----
Jagódko.....

Nemo usque ad mortem beatus mansit

2005 13:12:19

Pozostawiono 4 myśli...

Teoria Vampirka i pożegnanie...


Biorąc odleglość rzeczywistą ziemi od słońca, datę moich urodzin a Waszych imienin, uwzględniając teorię względności i 3 zasadę dynamiki oraz bilans cieplny i twierdzenia Pitagorasa i Talesa korzystając ze wzoru na prędkość w ruchu jednostajnie przyśpieszonym prostoliniowym stwierdzam fakt że rok ten był udany.
A teraz chcę się pożegnać ponieważ nie wiem kiedy i czy w ogóle wrócę...