O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Bilans

Bohdan Cywinski - mój kawałek internetu

Mierna byłaby zdecydowanie wyjściem złym. Trzeba jeszcze o tym pomyśleć, bo ta niespodziewana propozycja trochę zmienia proporcje różnych zadań na szachownicy.
(...) Późny wieczór. Po sześciu godzinach dydaktyki i czterech - biblioteki, w domu już nic nie robię, nawet - głupi! - nie sprzątam i nie pakuję się na jutrzejszy wyjazd. Po ostrej pracy ostatnich paru dni chcę się trochę rozluźnić. Nawet spać pójdę dziś przed północą. Jutro rano na pocztę, potem do BN-u, a po obiedzie - w Sukcesa i hajda do Przerośli! Boże, dopomóż, żeby to się wszystko sensownie i bez kłopotów zrealizowało.
Bilans: 4+7=11, 70+75=145; średnia po 17 dniach: 4h07'+4h25'=8h32'.

zapisał Bohdan Cywinski


skomentuj (0)
4.06.05, Warszawa


4.06.05, Warszawa

Rozkład jazdy trochę się zmienia. Wstałem wcześnie, ale energii starczyło na dwie godziny. Jest dziesiąta rano, z wizyty w BN-ie rezygnuję, jeszcze się prześpię, a potem pojadę do Przerośli, obłożony książkami, które wygrzebałem z biblioteki pod kątem tej historii nowożytnego papiestwa. "Trio" dziś nie urzęduje, zadzwonię do nich w poniedziałek z Przerośli, bo z rozmyślań.

wks.blog

   Śląsk - Lechia/Polonia  5:1 1:0

Łącznie:

13 zwycięstw Śląska, 10 remisów, 8 wygranych Lechii, bramki 48:31

We Wrocławiu:

9 razy lepszy byli gospodarze, 6 razy wynik był nierozstrzygnięty, goście triumfowali tylko w jednym przypadku, wrocławianie zdobyli 33 gole, gdańszczanie zaledwie11.

W Gdańsku:

Siedmiokrotnie wygrywał BKS, 4 mecze zakończyły się podziałem punktów, 4 na swoją korzyść rozstrzygnął WKS. Bilans bramkowy jest na korzyść zespołu z Trójmiasta, który strzelił 20 bramek tracąc 15.

skomentuj (4)

Start jak po mistrzostwie Polski 2008-08-10 13:39:13

Podobnie jak 31 lat temu Śląsk rozpoczyna sezon w ekstraklasie od remisu na własnym stadionie. Wówczas wrocławianie przystępowali do rozgrywek w glorii mistrzów Polski i mimo prowadzenia do przerwy po uderzeniu Mieczysława Olesiaka stracili.

Liczy się tylko futbol :)


bramki: 19 - 18
procent zwycięstw 38%
Miejsce w lidze sezon 1992/1993 - 11


 

Glenn Hoddle (Czerwiec 1993 - Maj 1996)


Przez trzy lata (dwa jako grający menedżer) prowadził Chelsea F.C.. Mimo iż nie zdobył z nią żadnych trofeów, to dzięki udanym występom w europejskich (półfinał Pucharu Zdobywców Pucharów 1994/1995) oraz krajowych pucharach, 38-letni Hoddle zyskał miano jednego z najbardziej obiecujących trenerów na Wyspach.

Bilans: 157 meczy 53 zwycięstw 54 remisów 50 porażek,
bramki: 192 - 182
procent zwycięstw 34%

Sezon 1993/1994 – 14 miejsce
Sezon 1994/1995 – 3 miejsce
Sezon 1995/1996 – 4 miejsce
Sezon 1994/1995 – Puchar Zdobywców Pucharów – Półfinał (Real Saragossa 0:3, 3:1)

W 1996 roku zastąpił Terry'ego Venablesa na stanowisku selekcjonera reprezentacji Anglii.
Ruud Gullit (Maj 1996 - Luty 1998)


Początek jego kariery.

more.my.heart - pro-ana

Jogurtu naturalnego- 50kcal , 1 kromka wazy - 20kcal, banan- 110 

SUMA: 180kcal

Idę odrabiać majce ;P na czwartek. 

Tagi: anoreksja głodówka odchudzanie pro-ana pro-mia
20:26, moremyheart
Link Dodaj komentarz »

Mam tylko minutkę, bo idę do szkoły. Chciałam tylko powiedzieć, że waga nadal stoi w miejscu 66 kg ;/ Cholera. Czuje się tak jakbym przytyła. Dzisiaj kupuje Sudafed, może pomoże. Przed chwilą zjadłam 1/3 szklanki jogurtu naturalnego z jedną kromką wazy do tego banan. Zauważyłam, że gdy zjem banana na śniadanie lub w szkole potem jestem strasznie napchana. Mniam ;p

Tagi: anoreksja bilans odchudzanie pro-ana pro-mia
07:25,

* Gazetka Konna "Orlik" * - Onet.pl Blog

Często spotyka się takie konie. Właśnie w takich sytuacjach powinny zadziałaś stare, doświadczone wirtualki ;)

Jak widzicie, zdania są bardz różne. ;> Może Ty też chcesz się wypowiedzieć np. w komentarzu? Gorąco zachęcam. ;)

Blacky. (13:33)
Na razie nic
004. Bilanse.

Jeden z wielu poważnych, ale mało rozstrząsanych problemów w virtualu? Bilanse nieauktualne, nieuzupełniane od miesięcy, z mało szczegołowymi informacjami, oszukane.

Może zacznijmy od nieaktualnych?

  • Ludzie myślą, że bilans jest kompletnie niepotrzebny. Widaje im się, że jak nie uzupełnią to co? Nic. Myślą, że bilans jest tylko po to, żeby zając więcej ramek i mieć wymówkę żeby nie wklejać bannerów do uniwersalnych przez brak miejsc lub żeby móc brać udział w licytacjach..

Bilans cieplny

Blog Elbląg

Proszę Państwa. Na dzisiejszej konferencji prasowej elbląskie SLD zapowiedziało ogłoszenie w maju kandydatów na radnych oraz nazwisko swojego kandydata na Prezydenta Elbląga. Lewica zapyta też swój elektorat co trzeba zrobić w mieście. Na konferencji ani słowa o bilansie dokonać swojego lewicowego kolegi, ani słowa o kontynuacji projektów Henryka Słonina i ani słowa o nim samym.
czytaj dalej na blogu

Tylko jedno wydarzenie. Zaangażowanie jakiego nie widzieliśmy w staraniach o rozruszanie budownictwa mieszkaniowego na Modrzewinie czy w pomyśle na elbląski port kumuluje się tylko w jednej sprawie. Sprzedaży udziałów w Elbląskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej. Dlaczego akurat w tej konkretnej sprawie Prezydenta jest tak dużo?
czytaj dalej na blogu

Tagi: ENERGA EPEC prywatyzacja Słonina

Etyka na nowe tysiąclecia - Onet.pl Blog

 

 Na Ziemi świat żywy  reprezentowany jest przez  liczne społeczności. Najliczniejsza jestgromada zmienno cieplnych owadów. Niektóre gatunki owadów tworzą bardzo licznewspólnoty mające ogromne znaczenie dla stabilności środowiska przyrodniczego. Najednego człowieka przypada około miliard owadów i ich istnienie warunkuje wogromnym stopniu nasze życie. Co.

Bo możliwości rozwojusą dyktowane przez środowisko a środowisko jest ukształtowane przezpoprzedzającą świadomość),  zwiększa swąmoc (energię). Energia włożona w kształtowanie świata musi być zwrócona przezten świat. Energia jest równoważna pracy, wykonuje więc pracę przekształcającąmaterię, tworzy żywy świat, który przetwarza materię i który powinien tęenergię oddać. Tzn. energia tworzy świadomość, która będzie w stanie stworzyćenergię, aby świat mógł nadal istnieć, aby bilans energii pozostał bez zmian.