O czym chcesz poczytać na blogach?

Big bus

My life in DXB - bloog.pl

3. ...jestes zszokowany pomyslem brania taksowki, zeby przejechac na druga strone ulicy
4. ...nie rozrozniasz Burj'y (Al Arab i Dubai)
5. ...byles na Big Bus Tour i wiesz wiecej o Du.baju niz jego rezydenci.

So true :)

_____sza // coś na pewno Jest______________________ +[me, myself & I]

Na zawsze... :(

2002-09-11 20:37:43 skomentuj (3)

"To jest wasza ulubiona koleżanka, co?" ..CZWARTEK..

Aj'm dajing... to po pierwsze,po drugie,to ja jestem AFRCIARA,oł yeah.. heh.. już tłumacze.. facet,co jest jak Piter (mr Lama Gocha) ze startu ma u mnie big + ..tak tez właśnie Pan Adaś takowy jest, hm.. no i ..po paru dniach znajomości, "Adasiowania" "magdusiowania" sie doiwedzialam.. ze .. ze co?.. 2 listopada mija ROK,jak on jest "ze swoją kobitką".. aaaaa.. kurw* kurw* kurw* :)
Nie no,poprsotu koniec tego:) Zadnych facetów;)) Never:P :) ..a na walentynki się nawalę z Krajesiem.
Hm.. czwartek,polazłam do szkoły.. ogólnie dzień dziwny... [jak narazie] Pogrzeb ojca Lewego dziś był.. ekipa poszła... Mamcia Gochy [Mam powiedziala,ze masz do nas dzwonic,jak cso sie bedzie dzialo,jak bedziesz chciala pogadac,albo nie byc sama, zreszta.,. i tak Ci sie zwale na chate,hehehe:)] nio.. HM.. tak jakoś.. do tego stare dziady w busie mnnie WQ bo zaczeli nadawac o ojcu Lewego,o pogrzebie,i takie tam.. majn Got...
Stary.. nie znczy madrzejszy:P
** Przez cala godzine szukalam facetów dzis, a wiec zawedrowalam na basen, bylam w Hadesie z 10 razy, bylam na strychu,hehe.. ok,dalam sobie spokoj, sie okazalo..ze byli.. na WYCHOWANIU DO ZYCIA W RODZINIE = dla Madzi.

Kochane chlopaki z US5 - Onet.pl Blog

Izzy wniesiony na plecach
Rchie oszukuje;p
Filmiki z us5+piosenka ktora porusza serca
dance us5
Kochane us5 powitanie
Chris zostaje oblany woda prze izzego
Richie sie wyglupia
Richie i jego fajny glosik
Us5 ucza sie piosenki po nimiecku
Jay sie wkurza
Big in america
chlopcy daja czadu
Sztuczka Richiego
Filmik o Chrisie
Chlopaki tancza
Dance pratice
Izzy przeprowadza wywiad z tlumaczeniem na polski
Us5 w polsce i po polsku
Richie i Izzy trampolina
Urodziny w polsce
Us5 pruba koncertu.
(śmiech)!
Izzy: Na szczęście przynajmniej ja jestem tu aniołem...
Vince: To jest totalne kłamstwo! Izzy jest definicją wybuchowości! Nie wiem, czy muszę tłumaczyć... Ale ostatnio lądowaliśmy na lotnisku i mieliśmy podjechać z samolotu do terminalu busem. Bus wciąż nie odjeżdżał, a Izzy musiał pilnie do toalety. Wysiadł i stanął za busem...
Izzy: Tak, i wtedy bus odjechał!
Vince: To było takie śmieszne, kiedy biegł za busem i krzyczał "Stopp"!
Izzy:.

Where is the love...?

Było zajebicho KAPA...ZIOMALE i FAJNA KLIMA !! no po prostu cały ten WTOTREK <15 czerwca 2004 r.> pozostanie w moim małym mózgu i to na bardzo bardzo długo... :D na chacjende miałam wrócić o 3 rano ale jak to na KAPIE to nie kojarzyłam za bardzo i spóźniłam się 20 minut... ale na szczęście nie było przypału ufffff...... :P wielkie BIG thx dla HAKIERA ze mnie odprowadził na kwadrat :*... gdy by nie ON to gdzieś bym w rowie pewnie nocowała :P heh i w ogóle dla wszystkich ziomali z mojej budy z którymi tak zajebiście spędziłam czas we wtorek najpierw na komersie a potem na ognichu :D THX WAM muaaaaaaaa :* .... Kończę jush tą dłuugo oczekiwaną NOTE :] POZDRO 600 i.Dzień na który wszystkie DOWNY czekały od ok. miesiąca ...dzień GRILOWANIA z nashym całym sQuaDeM DOWNA heh ;))) od samego rana latałam po chacie i szykowałam wszystko.. non stop miałam wrażenie ze czegoś zapomniałam :P potem jeszcze pojechałam po ostatnie zakupy z Fasolcią znów do Tesco :P nie chciało nam się czekać na busa i wróciłyśmy z buta do domu takie z nas kabanosy ;)))) później poszliśmy się spotkać z kabanami !!> na przystanek trochę wcześnie bo trzeba było zakupić %%%% ;))) jak jush wszystko było zakupione i czekaliśmy na busa perfidnie.