O czym chcesz poczytać na blogach?

Big bang theory

najnowsze odcinki najlepsze seriale online house dexter dom nad rozlewiskiem hotel 52 ranczo klan m jak miłość 1000 questions

»
środa, 29 września 2010
Big Bang Theory - Teoria Wielkiego Podrywu Sezon 4 Odcinek 1 The Robotic Manipulation

Kliknij i Oglądaj online
Big Bang Theory - Teoria Wielkiego Podrywu Sezon 4 Odcinek 1 The Robotic Manipulation


Steal This Blog

W ramach podsumowania, powiem tylko, że im większym geekiem jesteś, tym bardziej rozśmieszy cię ten serial. Jeżeli natomiast nie czujesz tych klimatów, ciągle warto obejrzeć “The Big Bang Theory”, to humor w głównej mierze stereotypowy, lecz to nie zmienia faktu, – że zabójczo śmieszny. Jeden odcinek ( trwają około 20-30 minut) dziennie poprawia mi humor w magiczny.

blog filmowy

12 lutego 2012
Big Love (2012)

 

 

Fuckin' big love.

 

środa, 08 lutego 2012
Teoria wielkiego podrywu / The Big Bang Theory (2007)

 

 

People don t change. For example - I m gonna keep on repeating: People don t change.

sajens 24 (???), glory hallelujah,  i wszelkie tytuły telewizyjne (Terminator, Małe Kucyki, LOST, House i Big Bang Theory - obejmuje to postacie i ich atrybuty, jak np laski).

Nie wiem co o tym sądzić, bo jeśli miałabym oceniać po tym zawartość swojego bloga....

Kulinaria dnia codziennego

Być ciepła i dolewana stopniowo. Jeżeli ciasto zbytnio się lepi - podsypujemy delikatnie mąką. Wyrabiamy ok. 15 minut, do kiedy nie jest elastyczne jak plastelina, np. oglądając odcinek Big Bang Theory... Przykrywamy ściereczką i odstawiamy na 20-30 minut. Potem dzielimy na połowę i rozwałkowujemy każdą osobno, dosyć cienko. Wykrawamy kółka, na każde wędruje łyżeczka farszu,.