O czym chcesz poczytać na blogach?

Biff

Prosumpcja

Względem takich miękkich dźwięków. Słychać też, że muzycy (wywodzący się jak jeden mąż/żona z Pogodno) dobrze bawią się tworząc swoją sztukę, a to zawsze zachęca i robi dobre wrażenie. Brak alternatywnego patosu także bezboleśnie przegania moje tradycyjne skojarzenia z muzyką krążącą w lirycznych okolicach rocka. Wreszcie, sam fakt zaistnienia takiego zjawiska na konkursie w Opolu każe spojrzeć mi na nie przychylnym okiem. Chociaż nie będę fałszywie pokładał nadziei na zerwanie silnych łańcuchów niesławnego polish soundu przez BiFF, zawsze to jakiś krok naprzód i kolejny kamyk na barykadzie nowoczesnej muzyki alternatywnej w Polsce. Do tego całkiem ładny i mocny kamyk.

Explore posts in the same categories: Muzyka

FakDeSYSTEM!!!

10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Ostatnie wpisy
  • reakcja mojej matki, na moja ...
  • BiFF - Jesienne drzewa
  • Ja Tylko Sobie Nucę
  • Biali nie umieją skakać? no.

Weź mnie za rękę, zaprowadź na krawędź i stój tam ze mną. - Onet.pl Blog


   Autorzy
2010
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
Zanim wstanie świt.
Biffy Clyro - Booooom, Blast & Ruin

I wreszcie publikuję notkę, którą.

Bo to moja pasja - Onet.pl Blog

Zwierząt
Mam 13 lat i kocham każde zwierzę. Zajmuję się psem sąsiadki, wyprowadzam go na spacery, tresuję go itd., itp. Wabi się Rafi. Zajmuję się także akwarystyką. Jak na razie mam gupiki pawie oczka. Ten blog jest o wszystkim- szczególnie o zwierzętach. Bo to właśnie one są moją pasją od niepamiętnych czasów. Kocham pływać i nurkować- W wodzie mogę siedzieć godzinami ;)Poza tym uwielbiam oglądać football. Kocham muzykę, szczególnie zespoły: Red Hot Chily Peppers, Green Day, Nirvana, Foo Fighters, Kings Of Leon, Biffy Clyro, System Of A Down, The Kooks i 30 Seconds To Mars. Oprócz tego kocham Hiszpanię i język hiszpański. Uwielbiam uczyć się języków i czytać książki. Co do wygladu, to jestem kręconą szatynką i mam brązowe oczy. ;)
Pozdrawiam
Napisz do mnie

28 maja 2011
Dziś.

lo-li-ta.blog

Zwrócić szczególną uwagę na zawodnika z klanu łosi! To nasz kolejny kandydat do zwycięstwa w turnieju „suchego podkoszulka".

skomentuj (0)

MIKOŁÓW 2007-09-17 22:55:24

W minioną sobotę Mikołów stał się poetycko-muzyczną stolicą Górnego Śląska. Na plenerowej scenie prezentowali swoją twórczość poeci i muzycy (m. in. kultowy zespół Mitch & Mitch ). Finał imprezy miał miejsce w Pubie „Pryzmat” (tzw. „Dziurze”), gdzie wystąpił duet „Biff” (Fochmann i Brachaczek znani z „Pogodno”)... Podobno po poetycko-muzycznym występie jednego z poetów podbiegł do niego rozentuzjazmowany fan i zapytał-gdzie i kiedy będzie można nabyć płytę...?

skomentuj (0)

GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE 2007-09-17 22:55:49


Redakcja nieistniejącej z przyczyn finansowych „Kursywy” rozpoczęła akcję protestacyjno-wywrotową, polegającą na podrzucaniu numerów pisma do redakcji konkurencji, w celu podebrania jej.

my own world - Onet.pl Blog09 maja 2009
Daniel Radcliffe

Daniel Jacob Radcliffe

ur. 23 lipca 1989r. w Londynie

* aktor znany z roli Harrego Pottera,

* gra w filmach ale również w teatrze,

* po matce ma żydowskie pochodzenie, ale jest ateistą.

Chciał być kaskaderem, ale z wiekiem to marzenie mu przeszło. Jest kibicem piłki nożnej i Formuły 1. Jego ulubionymi zespołami są U2, Biffy Clyro, The Fratellis.

Never Ending Story

Systemu wchodzi również istota czarna znajdująca się w śródmózgowiu


eeeeeeeeeee...

poddaję się.


04.07.2008 :: 08:43 Komentuj (0)

Tak się wysmarowałam chusteczką samoopalającą, że wstałam rano, spojrzałam na swoje ręce i przeklęłam głośno. W związku z tym mam na dziś dwie opcje:

- nie wychodzić z domu
- założyć golf z długi rękawem

Innej opcji nie biorę pod uwagę, bo nie mam zamiaru robić z siebie warszawskiego klauna.Biff - Ślązak


04.07.2008 :: 20:21 Komentuj (1)

Chyba jeszcze nigdy nie zmoczyło w mieście do tego stopnia, że w majtkach pluskała mi woda, a w torebce pływały mi klucze i telefon. Żeby w środku dnia, przy ludziach.. no i jeszcze ten grad - to już było przegięcie. A weź potem wejdź do poważnej siedziby firmy, równie poważnego gabinetu prezesa i rozmawiaj o finansach i swojej emeryturze. Z cyckami na wierzchu i w wodzie płynącej z Ciebie na skórzany fotel. Dobra prezencja to podstawa.

A potem co mi kazali podpisać, to.