O czym chcesz poczytać na blogach?

Bielizna termoaktywna

4w5 blog - bloog.pl

Urodę każdej mamy weselnej.

Podziel się:
Tagi: suknie slubne
Trackback: http://bloog.pl/id,330411070,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Ciepła bielizna

piątek, 30 września 2011 3:53
Nadchodzą zimne miesiące jesienno-zimowe. W tym czasie warto zadbać o stan naszych nerek. Niskie temperatury, cienkie tkaniny i często odsłonięte brzuchy są przyczyną wielu chorób nerek lub układów rodnych. Nie doceniamy ciepła i możliwości jakie może nam dać noszenie ciepłej bielizny.
Bielizna termoaktywna jest skonstruowana z nowoczesnych włókien dzianinowych, które efektywnie odprowadzają pot i wilgoć na zewnątrz a jednocześnie zatrzymują ciepło wewnątrz. Nawet w przypadku bardzo intensywnego wysiłku fizycznego skóra pozostaje sucha i ciepła. Bielizna termoaktywna jest bardzo często używana w przypadku różnorakich sportów.

Veritas-magiczny sklepik - bloog.pl

Wiele osób marznie, gdy tylko temperatura spadnie poniżej zera, a czasami nawet, gdy wynosi około dziesięciu stopni, ale towarzyszy jej wiatr i deszcz. Wówczas bardzo przydatna może okazać się bielizna termoaktywna. Z pewnością pomaga ona utrzymać prawidłową temperaturę ciała, nie wychłodzić organizmu, a przez to nie narazić go an infekcje. Wyjątkowo dobrym pomysłem jest też sportowa bielizna termoaktywna.
Ludzie, którzy jeżdżą na nartach lub łyżwach, albo też uprawiają jogging mimo śniegu, chętnie z niej korzystają. Oczywiście,.

Ambiwalencja w każdym calu - Onet.pl Blog

Noworocznych jest. Nie wiem czy do wykonania, ale co się da to zrobię. Byle jak najwięcej z listy. 

W starym roku jeszcze nabroiłam... Wydałam i tak o wiele więcej kasy niż powinnam - ale to standard w sumie. 
Wizyta u kosmetyczki - od dawna już planowana, wreszcie wypaliła. Kurtka softshell zamówiona, bielizna termoaktywna też. 
Zostaje mi jeszcze skompletować obuwie, spodnie długie, krótkie plus koszulka z krótkim rękawem i mogę śmigać i śmigolić do woli. 
Wpierw jednak, przed sezonem, trzeba by jednak kolano przebadać czy aby wszystkim tym przygotowaniom - a w szczególności temu co po nich nastąpi - podoła. Pod.

OD MARTA Z MILOSCI ! | (Kocham życie) – Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.

Lekkość, natura, przewiewność. Szybko zweryfikowałam swoje poglądy – bawełniane bluzy musiałam wyżymać, robiły się ciężkie. Dramat! Wypróbowałam więc koszulki poliestrowo-elastanowe przeznaczone specjalnie do biegania. Zimą dochodzi do nich polar – ale dość rzadko i tylko w wybranych partiach (np. opaska pod czapkę), oraz bielizna termoaktywna (poliester i spandex).

Ryba podobno psuje się od głowy – biegacz, niestety od nóg. Po dwóch treningach w kiepsko dobranych butach przez pół roku moja pedikiurzystka tylko smutno wzdychała nad stanem paznokci i pracowicie zamalowywała czarne ślady ciemnym lakierem. (I tu przy okazji rada – dobierajcie buty nieco.