O czym chcesz poczytać na blogach?

Biegi narciarskie

Oslo 2011 z Pubsport.pl

    Facebook

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Jeden bloger lubi ten .
Kategorie:Biegi narciarskie
(0) Dodaj komentarz Trackback
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Austria zdobyła ,,półzłoto” MŚ Supersobota LIVE biegi 30km/skoki HS 134 Team

Przemysław Babiarz - bloog.pl

Wierietielnym, że jednak warto. Trzeba wejść w rytm mistrzostw. Lepiej biec niż patrzeć jak inne biegają. A poza tym trasa w Holmenkollen jest trudna, trudna czyli lepsza dla Justyny. Są dwa podbiegi. Drugi niedaleko przed metą. A sam finisz lekko pod górkę…

 

Każdy za nas będzie płacił za utrzymywanie tej fikcji.


Będziemy korzystali z droższej energii, będziemy  wolniej się  rozwijali, będziemy biedniejsi, i co istotne,  będziemy uzależnieni od międzynarodowych gremiów,.

Ale to jeszcze nic. Na zimowych igrzyskach olimpijskich w Lake Placid w 1980 zdarzyło się coś chyba  bardziej niezwykłego. Bieg narciarski na 15 kilometrów. Wtedy obowiązywał styl klasyczny. Zawodnicy startują kolejno. Przedostatni rusza na trasę Juha Mieto. Potężny – 196 centymetrów wzrostu - i brodaty.

--Marionetki-- - Onet.pl Blog

Chce. W sporcie – uparta, stanowcza, twarda, pracowita, zaangażowana. Ludzie postrzegają ją jako królową śniegu. Niektórzy chcą w niej nawet widzieć kobietę z żelaza. W sporcie taka jest, a w życiu prywatnym na pewno nie, daleko jej do tego. Kocha sport – od paru ładnych lat trenuje biegi narciarskie. Ponadto przyjaźni się z Arthurem Pauli, swoim najlepszym przyjacielem od 10 lat. Miłość? Według Kingi i na nią przyjdzie jeszcze czas …..  .
   
Kuba Olkowicz – starszy brat Kingi. Ma 21 lat i.

S.P.O.R.T. - Onet.pl Blog

Blogi o sporcie

  • http://skokinarciarskie-i-ja.blog.onet.pl/

Czepałowa (srebro).

Justyna wchodzi na podium -->

Jest to największy sukces Justyny w dotychczasowej karierze i jest pierwszą Polką, która zdobyła medal na olimpiadzie w biegach narciarskich.

<-- medalistki olimpijskie

yoopl (13:42)