O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Biedronka

Anka ot tak!

Jest? Dlaczego tak trudno jest przejść obok osoby "kiedyś kochanej"? Oczywiście...czas leczy rany...do wszystkiego można się przyzwyczaić...jest wiele tego typu utartych frazesów, a jednak...pomimo czasu, który minął...
Ona jest mu obca, On jest obcy Jej... jakby, niegdyś jedna, idealna całość rozpadła się na dwie zupełnie niezależne od siebie jednostki. Wszystko zniknęło... tak jak kiedyś nie było między nimi ani troche wstydu czy zażenowania w nawet najbardziej intymnych sprawach... tak teraz On nawet nie dowie się jak Jej się wiedzie, a Ona...nawet nie usłyszy z Jego ust zwykłego "Cześć"... dwie niezależne od siebie jednostki...

Komentarzy: 1 Biedronek ciąg dalszy... 09 sierpień 2006 Kontynuując moje "biedronkowe" rozważania i jednocześnie odpowiadając na pytanie mojej kochanej Siostrzyczki...otóż znalazłam w senniku: "Biedronka - W najbliższym czasie spotkaja Cię najlepsze chwile Twojego życia, ale ostrożnie, nie przesadzaj!" Hmm...szkoda tylko, że ja mam do
czynienia z biedronkami tylko i wyłącznie na jawie...:( 

Jak mi się w końcu przyśni.

A M E L I A - blog

Że Rokita jest hetero, hehe!

Najprzystojniejszy facet właśnie opuścił BAR4 i w kim ja tera mam się podkochiwać? No w kim?

Dziś piątkowa noc, ostatnia noc pustego domu, jutra wraca Piotruś z Egiptu i znowu zacznie się ruch, jutro też jadę do Biedronki, która przed chwilą przysłał smsa, że jest wkurwiony bo ma bardo dużo roboty a szef mu jeszcze biszkopty spalił.

Kupiłem miód – wy wiecie po co!?

Stwierdzam, że jestem orgazmowym nałogowcem, tak się rozhulałem, że jak nie przeżyję co najmniej 2 w ciągu dnia to mi się ręce trzęsą, dziś już było 3 razy! Kto wie jak nazywa się ta choroba? Dobrze, że jutro będzie już Biedronka koło mnie w tych chwilach intymnych, hihi!

No właśnie, czy można zaplanować własne życie? Czy jestem w stanie już teraz wiedzieć dokąd zmierzam i co chce osiągnąć? Czy wiem co dla mnie jest dobre i jak ma wyglądać moje życie za 10, 0, 50 lat (pochodzę z długowiecznej rodziny, więc może mi się uda być tu jeszcze za 50 lat)? Czy nawet jeśli będę wiedział czego chcę wszystko zależy ode mnie? Jak to zrobić żeby się udało? Silny charakter, osobowość, zasady, czy one pomogą? Za dużo tych pytań, boli mnie głowa, i nogi – chyba jestem meteopatą-seksoholikiem!”

Koniec zaległej notki.

Dlaczego głównie piszę w nocy? Wena.

Sam Strach

 • Dodaj komentarz do wpisu „Oczy”
 • biedronka

  Biedronek kiedyś na świecie nie było...

  Było tylko 42% biedronek które przeżyły.A inne biedronki zdeptano.

  Legenda mówi o czymś innym...

  Czasami też mówimy o tym,że chcielbyśmy mieć biedronki w domu ale to nie jest dobry pomysł.
  Kiedy chcecie mieć na prawdę biedronkę lub biedronki w domu radzę wam wziąść mały słoiczek,
  wyrobić trzy małe dziurki, poszukać biedronek i schować biedronki do słoika,ale jest coś jeszcze:
  włóż do słoika patyki dwa po których będą wspinać się biedronki,i listki by miały coś do jedzenia.
  Zakopcie słoik z biedronkami na 1 dzień i odkopcie-zobaczycie jak było kiedyś kiedy nie było tak dużo

 • Cos Zwyczajnego

  I wiedzieć że na ndrugi dzień powita cię jeden z najpiękniejszych widoków jakie tylko można ujrzeć leżąc w lesie pod drzewem. Wyobrazić sobie ze spało się nie w swoim łóżku ale na posłaniu z mchu i traw, a kołdra to nie kołdra lecz futrzasta skóra jakiegoś zwierzaka które ogrzewało Cię w nocy swoim ciepłem. Móc obudzić się, wziąśc głęboki oddech i poczuć jak ta świeżość i rześkość wypełnia Cię aż po same czubki palców i końcówki włosów.... Prawda że byłby cudownie? Ratunku! Coś mnie łaskocze po nosie!! - Walcząc ze sobą ostatkiem sił powstrzymałam się by nie zerwać sie z wrzaskiem uwalniając się od intruza.- Biedronka... Mała, czerwona biedroneczka. Czy jak kto woli: Boża krówka. Dlaczego ludzie tak nazywają biedronki? Osobiście nie widze żadnego podobieństwa tego małego stworzonka z wielką krową. A moze kropki? TO znaczy kropki i łatki? Jeśli tak to musiał to być jakiś wielki myśliciel i filozof, aby prównać krowie łaty z biedronkowymi kropkami. No ale widać, że mój malućki rozumek nie potrafi zrozumieć wielkich umysłów. Zawsze lubiłam biedronki. Mama mówiła, ze mam sie nimi nie bawić, bo gryzą, ale mnie sie wydaje że to bujda na resorach! Tyle biedronek ile miałam na swoich rękach, na twarzy, nogach i jakoś żadna mnie nie ugryzła. A może one mnie.

  wygrywam z chorobą - Onet.pl Blog

  W kierunku zaburzeń pracy tarczycy. Jeżeli się stwierdzi  się nieprawidłowości u maleństwa , opieką zostaje objęta także mama.
     życzę Wam dużo RADOŚCI z macierzyństwa                           
  ps.
  wczoraj kupiłam sól z napisem na worku foliowym " Sól kamienna -doskonała do przetworów domowych". Dobrze, że mam nawyk czytania informacji na opakowaniach , malutkimi jasnozielonymi literkami na ciemniejszym zielonym tle napisane " jodek potasu w ilości 30 plus minus 10 mg KJ / kg soli". Przecież ta sól zawiera podwójną ilość jodu!!!!! , raz - z kopaliny , a dwa dodano jodek potasu.
  pozdrawiam                    

  biedronka (08:42)

  bajka o biedronce - bloog.pl


     I jak pomyślała, tak zrobiła. Ruszyła dalej przez pustynię, jednak już po krótkim czasie zaczął doskwierać jej upał. Na szczęście całkiem przypadkiem znalazła całkiem ładnego i dużego listka. Był on na tyle duży i poręczny, że bez problemu osłonił całą biedronkę od męczącego słonka.
     Gdy marsz biedronki dobiegł końca, a ona sama stanęła na brzegu morza, niewiadomo skąd, przyleciał mały koliberek. Cały w kolorach tęczy.
  - Śliczny koliberku, powiedz gdzie ubierają w takie kolory?- zapytała ciekawska biedronka.
  - Kochana biedronko, nie ma takiego miejsca. Jednak znam kogoś, kto mógłby stworzyć na twoim kubraczku podobną mozaikę.- odpowiedział życzliwie koliberek.
     I tak biedronka, bogatsza o nowego przyjaciela udała się w poszukiwaniu Lata.
     Po długich dniach wędrówki, na łące pełnej słoneczników, biedronka i koliberek odnaleźli Lato.
  - Kochane Lato, proszę powiedz mi, gdzie mogę dostać takich ładnych kolorków, jakie ma koliberek?- zapytała lekko nieśmiało biedronka.

  Szukam owsioła!

  :)

  Właśnie dostałam sms-a od mamy, że w jej przedziale siedzi młoda hiszpanka, czterdziestoletnia rosjanka z dzieckiem, chinka i sześćdziesięcioletnia żydówka, a w sąsiednim przedziale siedzi lider `Leszczy`. Zespołu takiego, znaczy się.Nagada się na pewno z nimi ;)

  Ach i dodam jeszcze, że jest tu pełno dzieci, które za mną biegają, chcą mi siedzieć na kolanach, chodzić ze mną za rękę albo być przeze mnie noszone. Tak z osiem ich jest. Fajnie mam ;p

  To by było na tyle. Może jeszcze za jakiś czas napiszę, jak się do komputera dorwę.
  Do kiedyś, wszyscy moi czytelnicy, jeśli jakichś mam ;D


  `Tylko biedronka nie ma ogonka
  Nie ma ogonka biedronka`

  Komentarzy: 4 Jupi jupi jupijajej 2010-04-30 Plastikowa biedronko, jejeje...
  No cóż, nic nie poradzę, że już tak mam. Dzisiaj nosząc paczki, obrazy, stare mapy, lampy (tak - lampy naftowe. Po co komu stare, zardzewiałe lampy naftowe w klasie?), adaptery (znowu - na co komu stary, zakurzony adapter w klasie?) i te wszystkie do pracowni.

  Biedronka godziny otwarcia

  Przyjazny blog księdza Karola


  pola, które /niegdyś/ dał Jakub synowi swemu, Józefowi. Było tam źródło
  Jakuba. Jezus zmęczony drogą siedział sobie przy studni. Było to około
  szóstej godziny. Nadeszła /tam/ kobieta z Samarii, aby zaczerpnąć wody.
  Jezus rzekł do niej: Daj Mi pić! Jego uczniowie bowiem udali się
  przedtem do miasta dla zakupienia.Dzięki niemu śledzimy duchową drogę Samarytanki:
  od można rzec przypadkowego spotkania i powierzchownej wymiany zdań, poprzez
  pokorę i uznanie swojego grzechu, do otwarcia się na słowa Chrystusa i
  zaniesienia ich do innych.
  Spotkanie Jezusa z Samarytanką jest zapowiedzią Ewangelii głoszonej każdemu człowiekowi i wyzwolenia,.

  Nie odbiegają jakością od tych, które możemy nabyć gdzie indziej. Zakupy w Biedronce pozwalają często nie przepłacać w dobie kryzysu i oszczędności. Ale dla wielu ludzi Biedronka to niestety nie tyle wybór korzystnych cen, co chyba po prostu konieczność. Gdzie indziej jest już za drogo.

  Jasne, lepiej jeździć Mercedesem niż maluchem,.

  Blog malarza

  Wielką Sobotę? Spóźnialscy zdążą zrobić zakupy 6 Kwiecień 2012

  Przed Świętami większość hipermarketów wydłużyła godziny otwarcia nawet do 23, zaś w Wielką Sobotę sklepy będą czynne krócej. Wciąż jednak spóźnialscy będą mogli zrobić zakupy - niektóre sieci zamykają się nawet o 18