O czym chcesz poczytać na blogach?

Białko w moczu

Tito's Sandwich Bar

Tu kasą chyba jeszcze trzeba by się podzielić, bo jeśli chodzi o prace czy dziecko, to Tadekowi nie zależy, przypuszczam. Potem poszło jak lawina - spotkanie z Prezesurą i juz 25-go stanęłam w szeregu zawodowo czynnych, odpowiedzialnych i sumiennych rodaków - w świecie, w którym jest jedna zasada - raz można nie iść do roboty, albo iść najebanym. Niewiele brakowało, a swój. Sprawdziłam kiedy będę miała troche więcej wolnego - kolejny długi weekend w listopadzie: 1 wypada w poniedziałek. Tak, o tym właśnie rozmyślam robiąc ten zajebany dyplom. A do tego mam białko w moczu - ponoc to nie wskazane. Może na takie białko można wyrwać jeden wolny dzień? Zawsze to jakaś podstawa. A może to przez to białko cały czas biję pianę?
tito 2004-06-27.

I`m still working to be a psycho bitch :/ - Onet.pl Blog

Przemawia przeze mnie gorycz, nieuzasadniona złosc do świata i splin, który zatrówa mi umysł. Słucham dekadenciej muzyki, brne przez 600 stronnicową ksiazkę i myśle o ucieczce. O wyjeździe, o rozpoczęciu wszyskiego znowu od nowa.
Zatapiam się we własnej egzystencji, rozkoszujac wyimaginowanymi bólem i problemami, dodając ich sobie do mojego zblazowanego nastroju.Było tak samczne jak nigdy, i odleciałam (mogła ty być spowodowane również tym, zemało zjadałam) Mniejsza o to. Coś mi się wydaje, że będę musiała alkochol odstawić na dłuzej. Mam białko w moczu. I tak się teraz zastanawiam, czy jest to spowodowane nadużywaniem (hmm,to zbyt mocne słowo) środków przeczyszczajacych. Mam nadzieję, że nie, bo nie chciałabym mówić o tym mamie..

fluctuat nec mergitur

Ale już to, które mam, przyprawia mnie nad wyraz często o drgawki nerwiczne.

Chuj mnie jasny strzela już tego, że większość ludzi z mojego otoczenia jest jak Kaśka, na której Wyimaginowane Problemy odpowiadam moralizatorstwem na 10 stron A4, tak że już pierdyliard lat temu mogła sobie je wydać jako poradnik pod swoim nazwiskiem, a na moje równie wielkie zagwozdki.

Wszystko.

Żeby nie było, ja też mam problemy. Bo sobie na studiach ledwo radzę, zostało mi optymistycznie rzecz biorąc już tylko 2/3 życia, nie podoba mi się mój tyłek i mam białko w moczu. I cholera wie, co jeszcze.

Jednak zwykle postępuję tak, jak radzę postępować i Wam - sami sobie radźcie. ZWŁASZCZA, że wszystkie te moje konwersacje o cudzych problemach.

Poczterdziestce – blog

Dostępne i stosunkowo tanie są pestki dyni. Warto je włączyć na stałe do jadłospisu. Są dobrym źródłem białka (25%) ale także cynku, bardzo ważnego pierwiastka dla naszej męskości. Jedzenie pestek dyni zaleca się także przy.

(zamiast słodyczy). Jeśli trenujesz na siłowni to pamiętaj, ze  jedząc pestki dyni dostarczasz składników bardzo pożądanych:

  • Białko buduje bezpośrednio twoje mięśnie
  • Cynk pozwala utrzymać wysoki poziom testosteronu, który ma decydujący wpływ na przyrost.

Oddawania moczu.

» Objawy przerostu prostaty:
- Trudności w początkowej lub końcowej fazie oddawania moczu;
- Wyciekanie moczu kroplami.
- Słaby strumień moczu.
- Częste i nagłe oddawanie moczu, zwłaszcza w nocy.
- Po oddaniu moczu wrażenie, że.

Blog TuSiAKuSiA

Siema Wszystkim Opowiadam o Króliczkach

Żywienie

Skład wybranych pokarmów dostępnych na polskim rynku

ALEX: POLECAM
białko 16%
włókno 14-18%
energia met. 2400 Kcal/kg
lizyna 0,70%

VITAPOL Energy + :
białko roślinne 16,9%
włókno 6,1%
tłuszcz.

W brzuszku biegunka więcej ...>>>
Królik nie porzyjmuje pokarmu, ma problemy z wydalaniem kału, brzuch jest napięty, a jego dotykanie sprawia zwierzęciu ból zaparcie więcej ...>>>
zwiększona objętość brzucha, mogą się pojawić kłopoty z oddychaniem, królik odmawia przyjmowania pokarmu wzdęcie więcej ...>>>
Sine błony śłuzoiwe, niechętnie się porusza lub jest nadwyraz pobudzony pomór króliczy VHD więcej ...>>>
królik jest osłabiony, ma problemy z oddawaniem moczu, żywo reaguje na dotyk w okolicy nerek, brzuch może mieć powiększony, a pęcherz napięty kamica nerkowa więcej ...>>>


Prawdy i Mity...czyli obalamy stereotypy

Indywiduallistka

Cudzego stylu życia.
Czego nie lubię w tym temacie? Zakładania, że każdy chce mieć dziecko. Zdaża mi się spotkać z dzieciatym znajomym lub kimś z rodziny, i przy dziecku często występuje kwestia do mnie lub mojego chłopaka "Popatrz, za parę lat też będziesz takie mieć!". W takich sytuacjach tylko milczę, bo nie mam ochoty na tłumaczenie, że może ja.Problemów z moim ciałem (rozstępów już mi wystarczy na całe życie, za więcej dziękuję. Na przytycie też nie mam ochoty. A tymbardziej na problemy z kręgosłupem i nietrzymaniem moczu).
Podsumowując, spotkałam się kiedyś ze słowami świeżych rodziców "Mówili że będzie ciężko, ale nie że aż tak!". Ja wiem że będzie aż tak. I nie mam zamiaru.Bezpośrednio do garnka, lub jeśli nie mamy wyciskarki drobniutko siekamy i dodajemy do zupy. Przykrywamy pokrywką i zostawiamy na małym ogniu na jakieś 20- 30 min. W międzyczasie wybijamy białko z jajka do miseczki, żółtko moża wyrzucić, nie będzie potrzebne. Po 20-30 min. Zwiększamy ogień tak żeby zupa mocno się gotowała, i okrężnym ruchem wlewamy białko do zupy..