O czym chcesz poczytać na blogach?

Bgirl

Blog Lewapek

Bilety, poszlismy na peron 4 i zapakawalismy swoje szanowne pupeczki do pociagu:P Podroz trwala grubo ponad 2 godziny leczy gdy dotarlismy na miejsce kierowlismy sie za Bboy'jami poniwaz rozsadny KILATIF zapomnial karteczki z domu z dokladnym adresem i takimi niezbednymi przedmiotami. Impreza nie nalezala do najwspanialszych lecz jej charakter oceniam na 4 z plusem! W walce finalowej spotkaly sie Enkalawa Rytmu i Sweeping Crow! Walka byla zacieta lecz Enkalawa nie pokazala na co ja stac i przegrala! Contest Toprock wygral bezkonkurencyjnie Baran ze Sweeping Crow, a Baran<Joachim> to chlopak przesympatycznej Bgirl Paulinki ktora mozna powiedziec ze prezentuje coraz lepszy poziom:) Nasz powrot to byla naprawde wielka UDREKA!! Wracalismy z Piławy do Dzierzoniowa na piechotke, to okolo 10 km ale wyobrazcie sobie -2 stopnie na dworze, bylo nam strasznie zimno...brrryy!!! Kiedy juz przy samym dierzoniowie bylismy, podjechal Dj Domel z kolesiami z ekipy SSS i zapakowali nas do auta i podwiezli na dworzec PKS!!! Na dworcu spotkalo nas male starcie z ochroniazem i wywalil nas. Poszlismy na przepiekny rynek w Dzierzoniowie i ja polozylem sie na lawce w celu czekania na autobus<mial byc o 5.35 lub o 6.00>. Byla godzina.

Listy do dziecka


Choreografia filmu została stworzona przez trzy legendy świata hip hopu, kreujące układy taneczne w wideoklipach Ushera, P.Diddiego, Spice Girls, Outcast czy Missy Elliot a także w oryginalnej edycji telewizyjnego programu "You Can Dance". Na ścieżce dźwiękowej znalazły się najlepszy hip hop i R&B, w tym takie nazwiska jak: FloRida, T-Pain, Missy Elliott, Akon, Cassie, Scarface.

Obsada:
Robert Hoffman - Chase Collins
Briana Evigan - Andie
Telisha Shaw - Felicia
Luis Salgado - Alejandro
Shorty Welch - Bgirl Shorty

MOJA OPINIA: w porównaniu do ostatnich obejrzanych filmów jest super, ciekawy, w skali 1-6 oceniam na 5+

21:38, efa3000
Link Dodaj komentarz »
poprzednie
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 20
następne

Your Polish Service About US5 - Onet.pl Blog

Być pewni, że chłopaki bardzo pragną ponownie zawitać do naszego kraju i spotkać się z polskimi fanami, jednak na chwilę obecną jest to niemożliwe, ze względu na to, iż w Polsce po prostu nie odnoszą już większych sukcesów, a płyty nie sprzedają się. Dlatego postanowiłyśmy zorganizować tę akcję. Polega ona na tym, abyście wszyscy (również na prośbę Izzy'ego i całego US5) zaczęli "bombardować" polskie media i pisać gdzie się da o więcej US5! Poniżej znajdziecie kilka adresów mailowych, na które możecie pisać swoje prośby:

BRAVO: redakcja.bravo@bauer.pl
BRAVO GiRL!: bgirl@bauer.pl
POPCORN: popcorn@popcorn.pl
FunClub: funclub@bauer.pl
VIVA Polska: viva@viva-tv.pl
MTV Polska: mtv@mtv.pl
Radio ESKA: redakcja.trojmiasto@eska.pl
Radio ZET: radiozet@radiozet.pl
"Liga Hitów Radia ZET" - Tomek Miara: tomasz@radiozet.pl
RMF MAXXX: tutaj
4fun.tv, dyrektor muzyczny: jacek.fudala@4fun.tv
ZigZap: zigzap@zigzap.tv

ZAPROPONUJ: US5 - "The Boys Are Back": Liga Hitów Radia ZET

Jeśli znacie inne adresy e-mail do innych stacji radiowych, gazet czy też telewizji niż wyżej wymienionych, prosimy o podanie niezbędnych informacji w komentarzach pod.

To my nastolatki....xD - bloog.pl

Ma zamiar, wraz ze swoją grupą "410" wziąć udział w nielegalnym turnieju tańca "the Streets". Unikając wyjazdu do ciotki w Teksasie zostaje zapisana do Maryland School of the Arts (MSA). Powoli traci czas, który poświęcała "410" i wylatuje z grupy. On - Chase - najlepszy i najseksowniejszy uczeń MSA (brat dyrektora) zapoznaje się z Andie i postanawiają (wraz z pewną grupą tancerzy) stworzyć grupę, która wystartuje w turnieju "the Streets". Uczucie między Chase'em, a Andie rośnie...

 

AKTORZY:

  • Robert Hoffman - Chase Collins
  • Briana Evigan - Andie West
  • Adam G. Sevani - Moose
  • Telisha Shaw - Felicia
  • Luis Salgado - Alejandro
  • Shorty Welch - Bgirl Shorty
  • Channing.