O czym chcesz poczytać na blogach?

Bezpieczeństwo wewnętrzne

Gazeta Polondzka

Gdyż nie ma potrzeby, aby rząd się tą sferą również zajmował. Dodatkowo uniknęłoby to sporów kompetencyjnych, co ogólnie jest nie na rękę nikomu. Dlatego uznano, że całe wojsko w jednym ręku. Jaromir Bracel oponował, że rząd także odpowiada za bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzne kraju, dlatego wojsko nie może pozostać bez nadzoru i wpływu rządu. Nawet ówczesny Prezydent Malcher Estery Naw nie miał nic przeciwko, by rząd sprawował w ustalonym stopniu kontrolę nad wojskiem.

Prezydent Wielkiej Polondii jest.

alice in frustland.

Mieć styczność z przestępcami, mordercami. to fascynujące i intrygujące. o swoich planach na przyszłość narazie nie mówię głośno bo nie chce zapeszyć. wiem jednak, ze rodzice sceptycznie podchodzą do planu ze szkołą policyjną, a jako argument podają niebezpieczeństwo zawodu i niestabilność. ale, ale! ostatnio buszując po uczelniach znalazłam nowy kierunek na UW "bezpieczeństwo wewnętrzne", co mnie zainteresowało bo jest to również w stronę kryminologii, ale troszkę inną ścieżką bo nie będę musiała tarzać się w błocie i żyć w szuwarach sprawdzając swoją sprawność fizyczną. jak będzie zobaczymy za rok. na razie.

I'm in love with myself

Czesnego.
Chciałabym studiować prawo, ale trochę odrzucił mnie fakt, że są to jednolite studia magisterskie (czyli od razu muszę studiować 5 lat bez licencjatu). Poza tym są o wiele droższe od innych kierunków, a ja nie wiem jak z pracą. Złożyłam na bezpieczeństwo wewnętrzne na dwóch uczelniach.
Jeśli idziecie na studia to napiszcie w komentarzu jaki wybraliście kierunek:)
Może Wy też jesteście w podobnej sytuacji?
Dodam, że w moim mieście pojawiła się oferta pracy na stanowisko referenta. Oczywiście.

anne.blog

Z 2010 jest świadoma
świadoma siebie


postanowienia:)?
szczerość
prostota w wyrażaniu uczuć
może mniej liczyć na intuicje swiata a wiecej po prostu wypowiadać z zawiłości wnętrza;)
odnaleźć pewność
bezpieczeństwo wewnętrzne
jeszcze więcej zrealizowanych marzeń!
kolejne wyzwania
ciąg dalszy teorii o chwilach idealnych?  bywa niebezpieczna i zupełnie nie opłacalna... ale płynie z wnętrza... w końcu nie wiem na kiedy wyznaczono mi datę przejscia .