O czym chcesz poczytać na blogach?

Bezpieczeństwo narodowe

BLOG GEN. DYW. REZ. PIOTRA MAKAREWICZA - Onet.pl Blog

W tym mieście amerykańskie wojska. Jednak w dalszej części komunikatu wyraźnie pisze o Morągu, niewielkim miasteczku w powiecie ostródzkim, gdzie faktycznie bateria „Patriot” ma być rozmieszczona. Fakt, że nazwy tych miejscowości są podobne, ale przynajmniej w dziedzinie spraw związanych z obronnością naszego kraju oczekiwałbym od Rzecznika Prasowego Ministerstwa Obrony Narodowej określonej precyzji „ we wskazywaniu celów”. Chyba, że chodzi tu o celową dezinformację dla zmylenia przeciwnika. Nie podejrzewam jednak członków naszej obecnej administracji rządowej o tak wyrafinowane metody. Dlatego radziłbym postudiować trochę geografię kraju ojczystego, żeby Morąga nie mylić z Mrągowem, czy, na przykład Szczecina ze Szczecinkiem lub.

  psychiatra z wykształcenia, nie traktował jednak obywateli naszego kraju jak idiotów. Moja chęć została spotęgowana w sobotę 1 maja, kiedy to media przekazały, że z dokumentów jasno  wynika, iż minister dokładnie znał listę pasażerów i wyraził zgodę na lot swoim podwładnym bez podjęcia działań zwiększających ich bezpieczeństwo. Stąd moja przestroga dla nowych dowódców rodzajów Sił Zbrojnych i nowego szefa Sztabu Generalnego WP – jeżeli chcecie być bezpieczni w toku wykonywania swoich obowiązków, to musicie zadbać o swoje bezpieczeństwo sami, bo na ministra Klicha nie macie co liczyć!

Samoloty Sił Powietrznych Świata - Onet.pl Blog

W budynku Wydziału Lotnictwa w dziekanacie. Więcej informacji pod nr. telefonu: 081 551 88 11

płk.E (12:41)
1 komentarz

20 stycznia 2010
GWARANCJA PRZYJECIA NA WSOSP
UCZELNIA PROWADZI NABÓR NA STUDIA CYWILNE- LOTNICTWO I KOSMONAUTYKA, BEZPIECZENSTWO NARODOWE. DOKUMENTY MOZNA SKŁADAC DO 31.01.2010. GWARANCJA POZYTYWNEGO ROZPATRZENIA PODAŃ!

06 stycznia 2010
WSOSP dodatkowa rekrutacja

    Uwaga!

 

Chcesz spełnić swoje marzenia związane z lotnictwem? Weź juz dzis udział w dodatkowej rekrutacji na studia cywilne w WSOSP.

Rekrutacja odbywa się na kierunki : lotnictwo i kosmonautyka, bezpieczeństwo narodowe.

Krzysztof MIĄSKO - Mój punkt widzenia... - bloog.pl

Mam 24 lata, od dziecka jestem mieszkańcem Turza, gdzie uczęszczałem do szkoły podstawowej.

W 2005 roku z wyróżnieniem ukończyłem Liceum Ogólnokształcące w Mińsku Mazowieckim. Z wykształcenia jestem politologiem. Studia magisterskie na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe kontynuowałem i ukończyłem na Akademii Podlaskiej w Siedlcach (Obecnie jest to Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy).

Działając społecznie skoncentrowałem się na pracy z młodzieżą, oraz promocją zdrowego trybu życia. Byłem.

Wiadomości i Radości - Onet.pl Blog

O mnie...

Siemka!!
Mam na imię Klaudia!Studiuję na Uniwersytecie Jagiellońskim
-II rok Bezpieczeństwo Narodowe
i I rok Stosunki Międzynarodowe.
Jaka jestem? Romantyczna, stanowcza, ambitna, pomocna. Czasami szalona. Mam swoje wytyczone cele życiowe. Moje zainteresowania to hokej!!!który trenowałam w GKS "Atomówki" w Tychach a obecnie w Cracovii :):) i futsal który trenuję w AZS UJ,żeglarstwo,harcerstwo, muza, gram na gitarze, lubię łowić ryby-mam na koncie Puchar za I miejsce.

na wzór Oscara Wilde'a


being-immortal 2010-06-10 21:48:31
skomentuj (4)


Metodą prób i błędów.
Metodą, tak naprawdę jeszcze wcale nie prób i błędów, ale eliminacji, wybrałam sobie kierunek studiów.

Zacznijmy od końca.

Wszelkie uczelnie spoza Krakowa i Lublina z miejsca zdyskwalifikowałam. Po pierwsze, bo kierunek "bezpieczeństwo narodowe: detektywistyka i wywiad gospodarczy" w Gliwicach w szkole prywatnej to 4 tysiące za semestr, a po drugie dlatego, że "bezpieczeństwa wewnętrznego" w Katowicach, coś tak czuję, jednak w tym roku nie otworzą(a poza tym, też płatne).
Idźmy dalej, dwa: do Lublina nie pójdę, bo mi żal Krakowa. Jeszcze się nim nie zdążyłam nacieszyć, choć ogółem.

Pisanie prac dyplomowych i zaliczeniowych.


Kategorie tematyczne, szeroko pojęta humanistyka:

- administracja
- bezpieczeństwo narodowe i międzynarodowe;
- bibliotekoznawstwo i informacja naukowa;
- dyplomacja;
- dziennikarstwo i komunikacja społeczna;
- filologia polska;
- filozofia;
- handel międzynarodowy;
- komunikacja europejska;
- kulturoznawstwo;
- marketing i zarządzanie;
- politologia;
- public relations;
- reklama i promocja;
-.