O czym chcesz poczytać na blogach?

Beżowy

Origami modułowe dla każdego | ColourfulWorld - Onet.pl Blog


27 lipca 2010
011. Kot pręgowany

Siemanko!!!

Przepraszma, że tak długo nie pisałam, ale jakoś nie miałam natchnienia ;/. Musze Wam powiedziec, że 1 sierpnia wyjeżdżam i wracam dopiero za 3 tygodnie, ale postaram się przygotowac z dwie notki, żeby się opublikowały w tym czasie, jak mnie nie bedzie. Dzisiaj nucze was robic pręgowanego kociaka :D. Do roboty!!

____________________

Potrzeba:

ok. 100 jasnych zielonych modułów (ja wzięłam beżowy kolor)

ok. 50 ciemnych zielonych modułów (ja wzięłam jasnozielone)

ok. 50 białych modułów

1 czerwony moduł

______________________

1. Robicie pierwszy rząd z 18 jasnych zielonych (beżowych) modułów (czyli odkładacie sobie 36 modułów i z nich robicie rząd pierwszy)

2. Kolejny rząd robicie z moduły ciemnozielonych (jasnozielonych).

3. Teraz układacie 4 białe moduły i z obu stron (białych modułów) po 4 jasnozielone (beżowe) moduły.

4. Teraz układacie 5 białych modułów i dookoła nich po 3 ciemnozielone.

Blog Kiki04071996

Boją się szczotki, są bardo mądre i przyjazne rywalizują z psem bo to moi przyjaciele (najlepsi), ja mam dwa szynszyle, są wesołe i nie chodzą tylko skaczą, jedzą wszystko co suszone, lubią się przytulać i być noszone na rękach, są to nocne zwierzęta i w dzień śpią więc można je w dzieć przytulać to może u ciebie zasną, nie każdy jest taki, każdy je pokocha, jest wiele kolorów szynszyli kolor mówi za cene, cenowo od najmniejszej ceny do największej : standardowe, czarne , beżowe , białe , e - bony fioletowe, wyjaśnienia: standardowe-grzbiet szary, ciemny ,brzuch biały, czarne - grzbiet czarny, brzuch biały, beżowe - grzbiet beżowy, brzuch biały, łapki różowe, (zawsze) , czasem ludzie mylą biały i beżowy różnią ich łapki i uszy jakie łapki takie uszy i białe- całe białe, uszy i łapki prawie czarne i czerwone oczy, e- bony-calutkie czarne, fioletowe - grzbiet prawie fioletowy, oczy czerwone, brzuch biały, jak nie pisałam np. łapek tz. że łapki są czarne z białymi włoskami oczy czarne, piękny ogon w kolorze grzbietu.

Komentarzy: 2 CZEŚĆ!!!!!!!!!

„Uciekamy tu przed ludźmi, opieramy się o słońce, mówimy o miłości.” - Onet.pl Blog

- Lodówka jest pusta.


Jego melodyjny głos rozproszył ciszę, na co brunetka przeniosła wzrok na jego twarz i nieśmiało się uśmiechnęła. Poruszyła bladą dłonią, unosząc ją w górę, by poklepać miejsce koło siebie, a palcami drugiej dłoni obrysowywać linię naszyć na poduszce, która spoczywała na jej kolanach. Pokonał parę kroków, dzielących kanapę od parapetu, na kancie którego siedział jeszcze przed chwilą, po czym głośno wypuścił powietrze z płuc.


- Dlatego musisz wybrać się na zakupy - stwierdziła po chwili.


Przyglądał się, jak długimi palcami wodzi wzdłuż szlaków niebieskich zdobień, a ciemne kosmyki opadają na ramiona, które jeszcze do tej pory okrywał beżowy płaszcz. Nie umknęło jego uwadze, że palce jej prawej dłoni delikatnie drżą, a na.

Zwierzęta - Onet.pl Blog

Jest czarny, ma tez biały krawat i jedną białą łapkę. Jego zęby są białe i ostre. Bardzo lubi chodzić ze mną na spacery. Uwielbia bawić sie gumową piłeczką i jego ulubiona małą poduszeczką. Uważam ze jak na kundelka jest bardzo madry. :P :)

 

Na razie zdjęcia nie dostalam, jak do mnie dojdzie to umieszcze je!

 

Od Pauliny:

 

 

Mój królik nazywa się Łatek i jeest wyjątkow śliczny. Ma oczy brązowe o krztałcie orzecha laskowego, jest wielo kolorowy. Jego kolory to: brązowy, beżowy,biały, czarny i szary. Śliczne uczy zawsze czujne i mały puszysty ogonek. Lubi kopać doły i jeśc świeżą trawe. Nienawidzi kukurydzy. Jest bardzo mądry jak na królika choć bywają ładniejsze:)

 

--

Paulina

 

Zdjęcia nie ma....

 

 

*****************************************************

Jak umieszczalam to wszystko to wydaje mi sie ze czegos zapomnialam umiescic. Sprawdzcie prosze i jak.

Małgorzata Pieńkowska - Onet.pl Blog

Że mam nad nimi kontrolę.
Wobec najbliższych mi ludzi lubię być „łatwowierna i naiwna”, głównie dlatego, ponieważ wiem, że jestem wśród nich bezpieczna, jestem „u siebie”. To mój świat.

Ile ten świat ma kolorów?

Coraz więcej. Kiedyś był tylko czerwony lub tylko ecru: bardzo silne emocje lub okiełznany spokój. Dziś świat emanuje wieloma barwami. Całą feerią. Bardzo lubię zresztą nazywać swoje nastroje kolorami… To pozwala mi „odpuścić sobie siebie”.

„Odpuścić sobie siebie” – jaki ma kolor?

Beżowy. Zdecydowanie beżowy. 

Czy jest wystarczająco wysoko postawiony na Pani „półce”?

Ooo, tak! Od lat układam w głowie „moje półki”, dzieląc świat na sprawy mniej lub bardziej ważne. Najwyższą z nich jest półka – „żyć”. Oznacza ona eliminację drobnych smuteczków kosztem zakochania się w sobie. Myślę, że można to zrobić całkiem bezpiecznie; bez skutku ubocznego jakim jest narcyzm. Po prostu: polubić i rozumieć siebie, dać sobie prawo do gorszego dnia, do błędu, do złości.


Rêveuse

Zapiski niesforne - Onet.pl Blog

Mój kornikowy kolor na planszach w sklepie. Za to, gdy okazało się, że na planszy jednej firmy był podpisany „soczysta pomarańcza” ,a na drugiej „dojrzała papaja”, to już mi dało do myślenia. Czy producenci farb mogliby uzgodnić między sobą nazwy kolorów, a nie mieszać ludziom w głowach? Jakby nie mogli napisać „pomarańczowy”…
Prawdziwy test zaczął się w momencie wyboru farby olejnej. Poprosiłam o coś beżowego. To taki jasny brąz. Przynajmniej tak mi się do dziś wydawało. I pan mi daje puszkę z brązową farbą…
- A coś bardziej beżowego? – spytałam nieśmiało.
- To jest beżowy. – pan zrobił niewyraźną minę.
- No dla mnie to raczej brązowy – wyszeptałam już niemal.
- Widzi pani, na puszce napisali, że to beżowy – pan pokazał mi puszkę z przepraszającym uśmiechem. – A tu jest brązowy, przynajmniej tak tu pisze. – i pokazał mi coś, co bym nazwała kolorem gorzkiej czekolady…
- No to może coś jaśniejszego w takim razie – uśmiechnęłam się do rozbawionego sytuacją sprzedawcy.
- No to z jaśniejszych jest kość słoniowa.
No dobra, niech będzie. Zobaczę co to za cudo. I zobaczyłam.
- Hmmm…. – westchnęłam. – To jakby bardziej.

My Imagination-Paznokcie by Ataga - Onet.pl Blog

szukasz czegoś...?
** 35303 **
** 9753 **


22 grudnia 2009
cukierkowo
Jak w tytule: cukierkowo i różowo.
I co najważniejsze mało skomplikowanie ;]

JAK WYKONAĆ?
#bezbarwny
#beżowy
#metodą gąbeczkową nakładamy
różowy lakier
#z fioletowych hologramów.