O czym chcesz poczytać na blogach?

Bez tajemnic

Bez tajemnic 2011 Online, Bez tajemnic download, Bez tajemnic tvplayer, Bez tajemnic 2011 Odcinek 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Online

Swoich pacjentów, musi zmierzyć się z niewygodnymi prawdami o sobie samym. A kryzys w jego życiu osobistym wpływa na pracę zawodową.

Tagi: Bez tajemnic 2011 download Bez tajemnic 2011 Odcinek 5 Online Bez tajemnic 2011 Sezon 1 Odcinek 5 Online Bez tajemnic Odcinek 5 Online Bez tajemnic Online Bez tajemnic sezon 1 Odcinek 5 Online
09:29,

Czym sa uczucia czlowieka??

Broni przed innymi dziewczynami.. ktoregos dnia przegapic ta jedyna... A co do tych moich przezyc... nie chce ich opisac.. poniewaz nie chce znow tego przezywac... a poza tym to co przezylismy.. moze niech zostanie miedzy nami.. niech bedzie nasza tajemnica.. skarbem (przynajmniej moim.. pomimo wszystko).. i sadze ze swiat nie mysi o tym wiedziec... No na dzis to juz chyba tyle....:)

Komentarzy: Jednakże nieraz czuję mimo chęci, Że on jest zawsze blisko mej pamięci. I znowu sobie powtarzam pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Cierpiałem nieraz, nie myślałem wcale, Abym przed tobą szedł wylewać żale; Idąc bez celu, nie pilnując drogi, Sam nie pojmuję, jak w twe zajdę progi; I wchodząc sobie zadaję pytanie; Co tu mię wiodło? przyjaźń czy kochanie? Dla twego zdrowia życia bym nie skąpił, Po twą spokojność do piekieł bym zstąpił;.

Stop Syjonizmowi

      Wywiad Specjalny. Mordechai Vanunu: ,,Iran nie stanowi zagrożenia’’
Strona główna > Bez kategorii > PRZECZYTAJ KONIECZNIE!!! “Paliwo zużyte w Fukushimie ma 85 razy więcej cezu niż to, które wyleciało w powietrze w Czernobylu”

PRZECZYTAJ KONIECZNIE!!!.

    wiemy, że jest źle, ale co mamy siedzieć w domu do usranej śmierci! WIECEJ ROZUMU, ten materiał akurat wam nie wyszedł

  1. 10 Kwiecień 2012 o 14:00 | #1
    Paliwo zużyte w Fukushimie ma 85 razy więcej cezu niż to, które wyleciało w powietrze w Czernobylu | Loża bez tajemnic

the.rest.is.still.unwritten.

Sie stanie, ze zmienisz zdanie. Jesli tak bedzie, nic nam nie przeszkodzi. Nigdy. Jesli kiedys okaze sie, ze zmienisz zdanie. Bede czekac.
Nie odpowiadaj. Ale wiedz - przez 5 lat, 7 pazdziernika, bede czekac na Ciebie. Tu, gdzie to wszystko, bez zadnego ostrzezenia sie zaczelo. Zamowie grzane winko i godzinami bede patrzala sie na lampke w rogu. Na bar. Na dj-ke. Przyciszona muzyka pozwoli mi sie oderwac od swiata, w ktorym Ciebie juz nie ma. Stara zapadnieta kanapa. Obok mnie chlopak.To, z czym tak dlugo musiala walczyc. I o czym tak bardzo chciala zapomniec. Wszystko to, za co Go tak kochala i jednoczesnie nienawidzila. Wszystko przemknelo jej przed oczyma, jakby mialo juz tego wiecej nie byc. Jakby tam miala byc ukryta jakas tajemnica. A czlowiek bez tajemnicy nie istnieje.
Ona byla Jego tajmnica. I to przekonanie trzymalo sie jej uparcie i nic nie wskazywalo na to, zeby mialo zamiar sie w ogole gdzies ruszyc. Byla Jego tajemnica. Gdzies tam daleko jest. I.