O czym chcesz poczytać na blogach?

Best thing i never had

z głębin... - bloog.pl

Georgia,palatino;">...co dzisiaj zjadłam? rano otręby z jogurtem naturalnym, na lunch sałatka i dwie kajzerki. wieczorem mała nektarynka i serek wiejski. mmmmm mam ochotę jeszcze na mleko z.Style="font-family: georgia,palatino;">zakochałam się w nowej płycie Beyonce. w best thing I never had. I never had... ja nie umiem odpuścic. ile już razy mówiłam K. że to koniec. ile.

live your life

Luźno- no i nawet nauczyciele są mili ;D Ale jak to pod koniec roku bywa- poprawy, poprawy i jeszcze raz poprawy.  Masakra- prawie ze wszystkich przedmiotów mam czwórki.. Linkin Park - Leave Out All The Rest Beyoncé - Best Thing I Never Had Honey - Runaway Shakira- Rabiosa

zabijamsie

piątek, 26 sierpnia 2011
nie chce, nie dba...żartuje...
"love is a losing game..."

.

And god created me.

Ładna pogoda, ja mam piwo w lodówce, zrobiłam tartę ze szparagami, niech bierze swą Fijanse i przyjeżdża do mnie, posiedzimy na balkonie, pogadamy. Super pomysł! Byli w 40 minut. Trochę.

Chłopcy ani litry wódki, ani kombinacja obu powyższych.Best thing you never had
//3 czerwca 2011, 23:26 . skomentuj (8)
Poznałam go na rekrutacji do Korpo..

.bramasole.

Jednak zauważyłam w Wiedniu ogromną ilość... Włochów! Nocleg miałyśmy w lasku wiedeńskim i naprawdę polecam te okolice! Cisza, spokój, natura i relax – nawet nie podejrzewałam, że.(0)

Please, be my guest...

Lampy do Mariki (ktorej nie moge nigdzie dostac), zarezerwowanie biletow, hoteli, zrobienie strony internetowej, wizytowek, zaplacenie rachunkow - prosze cie sklonuj mnie! 

ruthi 2011-07-27 17:44:01
skomentuj (1)
Be free and never look back

Jesli kiedykolwiek zrobie sobie tatuaz to bedzie on symbolizowal. 


Best thing I ever had.

Siedze wlasnie w kawiarni z pustym juz kubkiem kawy i tak mysle co tu.