O czym chcesz poczytać na blogach?

Best buy

Step Into JLo World : Jennifer Lopez Fansite - Onet.pl Blog


15 października 2011
FUNDACJA MARIBEL - PSA

Firma Best Buy rozpoczęła współpracę z Samsung Hope For Children oraz fundacją Jennifer - Maribel. W związku z tym, po zakupie dowolnego produktu firmy Samsung wspiera się fundację Jennifer.
Przedstawiam Wam nagranie, w którym Jennifer informuje o tej akcji i.

ktoś od nowa uczy kochać istotę nieumiejącą kochać

Zrobiłam...=( No ale dobra, co ja was bedę zanudzać swoimi problemami, przecież macie je sami, więc po co wam moje.
TaQ więc ten tydzień był taQi sobie. Poniedziałek przeleciał bardzo szybciutko, a we wtorek było jaQo taQo. No wiecie chórek, więc jaQ zwykle uśmiałam się na nim z cała grupką ziomalów. W środa szkoda gadać, taQa nuda w budzie i jeszcze taQie daremne lekcje ło...ale na szczeście zwiałam z basenu [tzn. nie poszłam na niego], a i taQ miałam w planach co innego, a nie jaQiś BASEN...=/ Umówiłam się z oLuSią, aGą i SaNdrUsia, że pójdziemy razem na dyske do 3. No ale oczywiście MiCia dokładnie nie zgadała się z oLą, więc postanowiła po nią iść do chaty. Ale.Cieszyłam, że wreszcie koniec tygodnia i mogę se dychnąć od tej szkoły. W sobotę jaQ zwykle Marzenka mnie wyciągnęła na meczyk 3c [no i oczywiście poszłam, bo w końcu to już ostatni mecz]. Ale ja musiałam się niepotrzebnie odezwać z tekstem "sędzia kalosz" no i wszyscy na mnie się zaczęli patrzeć i mówili mi "MiCia tyś jest na serio the best" bU...haha no ale co... w końcu musieli się z czegoś śmiać. A mnie po tym dopingu taQ rece bolą i gardełko, że ani nie mówię. Szkoda tylko że przegrali 2 punktami...=( No a wieczorem se byłam na urodzinkach u Pawełka, nie mówię o nich bo za duzo pisania. Poprostu było THE BEST. A dziś już jest niedziela i piszę oto tą noteczkę. Nie.

Fans Maite i Dulce <3 - Onet.pl Blog

  
Strona Best Buy zamieściła przedsprzedaż Extranjera razem z tracklistą owego krążka na którym znajdzie się 11 piosenek w tym sporo już znanych kawałków . 

Tokio Hotel - Irgendwo ist der Ort den nur wir beide kennen - Onet.pl Blog

. Do tego czasu potrwa też głosowanie za pomocą Internetu (głosować możecie klikając na obrazki powyżej). Bilety są do nabycia od 23 marca, kupić je możecie tutaj. W sprzedaży są już tylko miejsca siedzące.

Transmisja live z gali na niemieckiej Vivie. O transmisji Internetowej nic mi nie wiadomo. Chodzą jednak słuchy na inny temat, mianowicie o tym, że chłopcy nie tylko pojawią sie na gali, ale zagrają tam live. To, że zaszczycą imprezę swoją obecnością już wiemy, ale informacja o występie nie jest potwierdzona.

A to wszystkie kategorie, na pomarańczowo zaznaczyłam nominacje chłopaków:

  • Bester Künstler/ Beste Künstlerin

Prowadzący: To ich pierwszy raz w naszej telewizji! Przed Wami Tokio Hotel i 'Ready, set, go!'.

Fanka: Kocham Cię, Bill!!!

Tom: Hot Topic, iTunes i Best Buy każdy z osobna mają specjalną edycję albumu 'Scream' z samymi ekskluzywnymi bonusami. Wszystkie płyty 'Scream' w USA mają conajmniej 3 bonusowe utwory. Posłuchaj już teraz!

Cóż, nie mam co tłumaczyć. Ale zastanawiam się, czy ktoś zauważył, że na samym końcu nie mówi Bill, tylko Tom. Pewnie.

..::: WeLCoMe To My LiFe:::...

rutynkowe >friends, nasze kosianE ryTuały , to conam sprawia radośc i zeby było kolowiej >sytem of a iSkiErkA i mamy jush mój mały swiat :D TADAAAAAM..musi być nice :D niCe nIcE NiCe ...NICE!!!!! ]:-> <3 <3 <3 <3 ( no gdzies tam jeszcze tzw ChŁopIeC...ale co ma byc to będzie a skupmy sie na sobie narazie,zeby dopatzryć naszego zycia , ktore wymyka sie nam z rąk skoro "samo" nam się wali co jakiś czas.... :D
skomentuj (2)
2006-02-07 17:27:25 >> WaLk aWaY fRoM PaiN...tRy haRdeR , do YouR bEsT...bu Later Ok ?:D

noooo humora mam , nie ukrywam :D
zakończyło się.
Myśleć o tym i nie jjeść.. qrFFa ,ale są ferie od pt więc będzie nice :D i hope so at least....noo musi być, tylko przełamaać mi się cięzko po tym jak spieporzyłam,ale mam masę dobrych ISkIeRkOwYcH myśli, więc będzie nice, tylko musze odpocząc od tego wiecznego nadawania na mnie i rozczarowań..ohhh wredne rozczarowania....a KYSZ!! :[ :D
będzie nice... keep ya head yp, make those mothafuckas suffer... :D yeach yeach yeach
nie mogę się doczekać ferii, mam wrażenie,że to będzie przełomowy etap, takie formułowanie gruntu, pod nauke i wreszcie przełom przełomowy w diecie...AAAAAAA I WANT IT SO SO SO SO ! coś a'la dzisiejsze" dam dupy za kawę" buahahah...oj oj oj :D ;]

skomentuj (0)
2006-02-08 16:07:07 >>.

Witaj na stronie poświęconej Pussycat Dolls, cieszę się że wpadłaś(eś)

Wystąpi w 1 albumie Wyclefa Jean -"The Carnival 2: Memoirs of an Immigrant", który ukaże się we wrześniu. Pierwszy singiel wciąż jest w budowie, ale wystąpią na nim Will.I.Am i Nicole Scherzinger. "Cała idea przypomina "Porgie and Bess" połączenie Opery Gershwina, cały ten materiał już wkrótce będzie gotowy, nazwy nie zdradzę ale mój kuzyn wprowadzi tam elementy muzyki haiti" podaje Wyclef. "To stara Compa; Compa to styl muzyczny mojego kraju. Nie możemy.


Kimberly pojawiła się ostatnio na LG Mobile TV Party z Davidem Weintraubem
Oto wywiad____________________________________________________________

Teraz dla was zdjęcia z "Best Buy Commercial"
No to by było na tyle;P moim zdaniem niektóre te fotki są śliczne;)
Ostrzagam nie kopiujcie zdjęc:P

papa;*