O czym chcesz poczytać na blogach?

Bernie mac

Wszystko o Taylorze Lautnerze - Onet.pl Blog

Lautner rozpoczął karierę aktorską w 2001 roku rolą w filmie telewizyjnym Shadow Fury. Od tego czasu pojawił się w serialach: Summerland, The Bernie Mac Show, The Nick & Jessica Variety Hour oraz On, ona i dzieciaki[1]. Taylor wystąpił w programie America's Most Talented Kids, gdzie zaprezentował swoje umiejętności w zakresie sztuk walki. Poza rolami telewizyjnymi, zajmował się również dubbingiem,.

Celuloid

Że "Szefa wszystkich szefów" gorąco polecam.

16:20, babosz , Prosto z repertuaru
Link Dodaj komentarz »
Willis w "Ocean's Thirteen", a Mac w "Fourteen"

Bruce Willis pojawi się w "Ocean's Thirteen", ale jeszcze nie wiadomo czy zagra siebie (jak w "Ocean's Twelve"), czy może wcieli się w zupełnie nową postać.

Ciekawszą informację podał jednak Bernie Mac: "There's gonna be an 'Ocean's Fourteen". I można byłoby wziąć to nawet za pewnik, gdyby później nie dodał: "There's gonna be a 'Sixteen,' a 'Seventeen' ... there's always something new."

crazyroxi

W tą i z powrotem od ich domu w Michigan do Kalifornii, żeby Taylor mógł brać udział w castingach. Kiedy miał dziesięć lat jego rodzina przeprowadziła się do Los Angeles, aby umożliwić mu grę bez przeszkód. Lautner rozpoczął grę w filmach w roku 2001, pojawiając się w Shadow Fury. Później dostawał role w serialach Summerland (2004-2005), The Bernie Mac Show (2001) i On, ona i dzieciaki (2001-2005). W roku 2005 dostał rolę Rekina w filmie Rekin i Lava: Przygoda w 3D. Grał małe role w kilku serialach telewizyjnych i filmach, włączając The Nick & Jessica Variety Hour. Pojawił się w programie America's Most Talented Kids. Jego wielki przełom nadszedł w roku 2005, kiedy w wieku trzynastu lat zagrał Rekina w filmie.

Blog miley i hsm

"Jest w drugiej klasie East High i należy do drużyny koszykówki. Jest wysportowany. Pomaga Jimmiemu (Matt Prokop) w ich małej 'przestępczości'. Donny jest podobny do Chada. W przeciwieństwie do Jimmiego nie jest niezdarą. Jest dobrym komikiem. "
Justin brał już udział w takich filmach i serialach jak "Zwariowany Świat Malcolma", "The Bernie Mac Show" czy "Potyczki Amy". Coraz więcej nowych postaci pojawia się w HSM 3.

Pojawiły się nowe zdięcia Ashley z sesji dla Dana Kulu z 2007 roku.

Komentarzy: 0

Blog dorota7739

Ról. Było to trochę problematyczne, więc postanowili na stałe przenieść się do Los Angeles. Cel ten doprowadził do oziębienia stosunków pomiędzy rodzinną i przyjaciółmi, ale Taylor intensywnie trenował piłkę nożną i Baseball. Po przeprowadzce Taylor dostał rolę w "On, ona i dzieciaki"(2001), "Summerland"(2004), "Bernie Mac Show"(2001), "Nick & Jessica Variety Hour"(2004) w telewizji. Podłożył również głos w serialu animowanym "Co nowego u Scooby'ego?" 

ELVIS: PROMISED LAND

Dalsze minuty sesji upłynęły na rejestrowaniu „Edge Of Reality” („Krawędź rzeczywistości”) - piosenki „zgodnej z tytułem, odwzorowującej dziwaczny krypto psychodeliczny styl produkcji z Los Angeles lat 60-tych” jak określa ją Ernst Jorgensen. Jej autorzy, trio Bill Giant, Bernie Baum i Florence Kaye już wcześniej pisali utwory filmowe dla Elvisa, lecz żaden z nich nie był tak wyrazisty i specyficzny jak ten.

Jak wynika z dokumentacji sesji, Presley zaśpiewał ten utwór przynajmniej osiem razy. I choć taśmy z sesji prawdopodobnie zostały zgubione to wiadomo, że co najmniej dwa podejścia były kompletne i na tyle dobre,.
Spotkanie Fanów Elvisa - w orientalnym stylu. Już dzisiaj! 2012-03-03

Wielbiciele króla rock'n'rolla spotkają się w podwarszawskim Piastowie

Jeżeli nie macie jeszcze planów na ten pięknie zapowiadający się wiosenny weekend, a chcielibyście go spędzić w towarzystwie fanów słynnego piosenkarza to serdecznie zapraszam na "Spotkanie Fanów Elvisa - w orientalnym stylu", które odbędzie się już dzisiaj o godz. 16.30 w Restauracji Orientalnej Antolia.