O czym chcesz poczytać na blogach?

Berlin airport

TARNOWSKI KURIER KULTURALNY

I 8 samodzielnych okręgów. W skład AK wchodziły także jednostki strukturalne, działające poza granicami kraju: Samodzielny Wydział do Spraw Kraju Sztabu Naczelnego Wodza tzw. Oddział VI oraz Oddziały AK na Węgrzech ("Liszt") i w Niemczech (Komenda Okręgu Berlin "Blok"). 

AK od początku była organizacją masową, zwiększającą szeregi przez werbunek ochotników i kontynuowanie akcji scaleniowej, rozpoczętej przez Związek Walki Zbrojnej. W latach 1940-44 do AK przystąpiły m.in.:.

Podyplomowe studia z zarządzania i finansów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pracę w mediach zaczynał w 1994 w Radiu Dobra Nowina, potem przez lata związany z Radiem Kraków, przez trzy lata z Gazetą Krakowską. Był Dyrektorem Biura Spółki Kraków Airport. Członek Rady Nadzorczej  Polskiego Wydawnictwa Muzycznego. Od 30 czerwca tego roku Prezes Zarządu Radia Kraków S.A.   

Radio Kraków powróciło do Tarnowa i Nowego Sącza. Czy mianowanie Pana na stanowisko.

KoRn blog...

I 1 na Słowacji a teraz bliższe informacje dla prawdziwych fanów,których nie ominie jedna z tych imprez(a może kilka).

KoRn wystąpi na With Full Force XIII Open Air Festival, który odbędzie się od dnia 30 czerwca do 1 lipca na lotnisku Roitzschjora Airport w Löbnitz.
Następnym festivalem na którym zagości KoRn będzie Rock am Ring oraz Rock im Park w Nürburgring.

Jeśli chodzi o Słowacje KoRn zawita na 3-dniowym Topvar Rock Fest 2006 w mieście Nové Mesto nad Váhom. Festival ten tak jak.Występy Korna

Podczas trasy "See you on the other side" KoRn aż szejścio krotnie odwiedzi Niemców!! Obiekty tych imprez są jeszcze nie znane jednak daty i miejscowości już podano:
7 czerwiec - Essen
8 czerwiec - Hamburg
21 czerwiec - Berlin


Natomiast 11 czerwca KoRn wystątpi w Irlandii na Download Festival RDS. Przed KoRnem na tym samym Festivalu zagra Metallica.
Alicja
korn 2006-02-17 08:38:40
skomentuj (4)


KILKA NEWSÓW

Na.

michał florczak :: on an island

Informacje na monitorach włączam się w obwód cichego cierpienia wszystkich tych, którzy tak jak ja wpatrują się tępo w napis "DELAYED". A jeszcze chwilę wcześniej płynąłem sobie pociągiem przez industrialne krajobrazy West-Midlands w kierunku Bimingham Airport przy zachodzącym chłodnym słońcu i bardzo pasujących dźwiękach nowego albumu Nosound ("Lightdark"). Achhh wakacje... No może urlop raczej. I to jeszcze jak wygodnie - bezpośredni lot do Krakowa, zupełnie jak w maju zeszłego roku. Z tym, że wtedy nie.


Possible Worlds
2000 reż. Robert LepageCasablanca
1942 reż. Michael Curtiz2001: A Space Odyssey
1968 reż. Stanley KubrickNiebo Nad Berlinem
1987 reż. Wim Wendersthe tales of the white fang

Komentarz »
airport update

budapeszt airport. 06:00 in the morning. waiting for my flight and the chance for at least one more hour to sleep. berlin for today, and just like in the taft commercial: my hair looks amazing, no matter what weather it is [update from 16:06, it's fucking cold, even my hair is frozen]