O czym chcesz poczytać na blogach?

Benny hill

Kultura niedawna i dzisiejsza - bloog.pl

Sama akcja byłaby odebrana jako świetny przykład przedsiębiorczości młodych ludzi. Ech...Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4518871,trackback

komentarze (2) | dodaj komentarz

Benny Hill

poniedziałek, 20 kwietnia 2009 22:07

Dziś mija 17 lat od śmierci jednego z najgenialniejszych twórców kultury popularnej. Człowieka, który wytyczył szlak następnym pokoleniom komików i satyryków, wynalazł wiele nowych technik i sposobów tworzenia programu telewizyjnego. 20 kwietnia 1992 roku zmarł Benny Hill.


Naprawdę nazywał się Alfred Hawthorn Hill. Urodził się 21 stycznia 1924 w Southampton na południu Anglii. W 1955 roku rozpoczął produkcję swojego pierwszego programu satyrycznego pod tytułem „The Benny Hill Faking Show". Niemal od razu.

benfranklin.blog.pl

Całych kobiet, wystarczyłoby tak między kolanami a pasem.” Cóż, nie od dziś wiadomo, że w Polsce licencje na chamstwo mają tylko politycy i dziennikarze. Mazurek bowiem nie dostrzega, iż pani pełnomocnik ds. równouprawnienia, nie pomaga póki co również i innym grupom, co nie przeszkadza autorowi zakończyć felieton stwierdzeniem przypominającym poklepywanie przez Benny`ego Hilla swojego mniejszego kolegi po łysej glacy. Proponowałbym więc panu Mazurkowi, aby zamiast bredzić jak powyżej, i tworzyć niczym taśmociąg kolejne felietonowe zakalce, założył sobie internetowego bloga. Poklepać po glacach można tu się cudnie, a i na Mazurka jakiś Benny Hill się zawsze znajdzie. Wszak kultura brytyjskiej „working class” nie jednemu.

Szuram tu, buram tam...


Zakonnica, traktor i ford scorpio
Bezpłatny dzienniczek Metro potrafi czasami poprawić mi humor. Np. czytamy w dzisiejszym numerze: "Piajana 45-letnia zakonnica na Dolnym Śląsku, kierując traktorem, staranowała zaparkowanego forda scorpio."
Zakonnica na traktorze w habicie? Staranowała forda? To musiał być widok! Jak z jakiegoś skeczu Benny Hill lub Jasia Fasoli. Takie rzeczy dzieją się chyba tylko w Polsce!
Dziennikarz anonim dodaje: "Czy siostrzyczka uraczyła się winem mszalnym, czy może najadła się batoników czekoladowych Jacek [zawierających alkohol]- ustali wewnątrz-klasztorne dochodzenie."
Jeżeli to te batoniki, droga siostrzyczko, to zamawiam w hurtowni kilkadziesiąt kartonów. W.

Shit happens.

Dziewuchy otacza mnie niczym obłok papierosowego dymu Marlenę Dietrich. I propozycje małżeństwa sypią się jak asy z rękawa pokerowego szulera.
Do tej pory myślałam, że muszę dbać o talię, mieć jędrne pośladki i uśmiechać się oszałamiająco. A tu nie. Wystarczy, że potrafię zrobić faworki i na czas złożyć odkurzacz. Wtenczas mogę wyglądać nawet jak Benny Hill, a oni i tak mnie kochają. Pokrzepiające.

Propozycje jednak zostały odrzucone, wciśnięte w najdalsze zakamarki świadomości, nie dopuszczamy do siebie myśli, że ktoś coś naprawdę, dobrze mi samej i tego się trzymamy.

Zamiast tego przyjęłam na swe gościnne pokoje przyjaciółkę. Chcąc uchować jej kurtkę przed pyłem i kurzem,.

Ola Oleńka+Siostra Halucynka+Miss Van De Tramp+Dark Girl=cała osoba|| vol. 9- cut me out and take me home!

Sam się pchał.
Schody zaczynają się, gdy trzeba ponownie odpiąć lewą nogę do wjazdu na górę. "Fak fak fak zapięcie zamarzło zabiję tego sprzedawcę mówił że odpina się jak marzenie przy minus siedmiuset jak pojade do Zakopca to mu wsadze to wiązanie w"
-Ola?
Oczywiście. Oczywiście. Kogo mogłam spotkać w moim ultra seksownym stroju narciarskim benny hilla, gdy noga utknęła mi w wiązaniu deski, dolna część kręgosłupa przymarzła do podłoża a ja mlę przekleństwa pod nosem?
-O chole... uhm, cześć Janusz.
-Wiedziałem że to ty! Nikt tak dyskretnie nie przeklina. Nie mówiłaś że tu będziesz w tym roku!
-Ty też nie.
-Ano prawda. Syćko dobrze?
-Och, hmm tak, wprost rewelacyjnie.
.