O czym chcesz poczytać na blogach?

Benjamin button

Blog DuzaMii

Byłam znowu. Z innym zębem. I nie było tak dynamicznie, jak poprzednio.

A taki jeden to strasznie się śmiał, że można na filmie płakac. Strasznie się poryczałam. Bo byłam na dyżurze i spokój był, więc włączyłam sobie " Niezwykły przypadek Benjamina Buttona". Film zareklamowany jako przydługi, nudny, bez sensu, na którym nic się nie dzieje. O matko...
Przecież przez 2 godziny 43 minuty ON sie tam dzieje. Benjamin. I na koniec tak się poryczałam. Że normalnie zapomniałam , że jestem w pracy. No wtedy.

przypadkowo.blog

Zwiedzałam stołeczne knajpy, jak to ja. Z różnymi efektami zresztą - po Amnezji np. naprawdę miałam amnezję. Zdarzały sie też majaki po zerknięciu w kartę:

skomentuj (0)

Czy Przypadek Benjamina Buttona naprawdę jest ciekawy 2009-01-27 23:44:58

W tym, że historia jest rodem z literatury sci-fi, ale dla kontrastu chyba mocno klasycznie opisana, nie ma winy filmowców. Winny jest Scott Fitzgerald. Tyle, że on nie był tak szalony, by na prostym pomyśle.

obozykolonie.blog

'Przekręt' ('Snatch') pokazał, Podziemny Krąg, zdrowe odżywianie Brad Pitt udowodnił całą swoją karierą, że jest najpiękniejszym facetem na ziemi,

porady dietetyka Bardzo ważna jest tu umiejętność wcielania się w różne role (Benjamin Button w 'Ciekawy przypadek Benjamina Buttona', zdrowa żywność zbrodniarza. tylko pełen profesjonalizm. że osadził go w roli twardziela. winiarskie warsztaty Moim zdaniem nie mam prawa się wypowiadać na ten temat. który świetnie dopasowuje się do danej roli. posiada wyjątkowy dar do dobierania.

Poradnik 4 Teens - Onet.pl Blog

Najnowszy film Davida Finchera aż prosi się o oglądanie go w wielkim, wygodnym fotelu, w drewnianej chacie zasypanej śniegiem, przy wesoło płonącym ogniu w kominku i herbatą z cynamonem w dłoniach. Można też historii życia Benjamina Buttona wysłuchać w szpitalu – jak to czyni jedna z bohaterek filmu. Większości z nas wystarczyć będzie musiała sala kinowa. Niezależnie od warunków na nas wszystkich czeka wspaniała gawęda, która oczaruje, wzruszy i rozbawi.
Tematyka dość poważna.
Kochasz? Wklej!
Nasz buttonik:)
Za wklejenie go dajemy symboliczne 10 komentarzy,
za reklamkę, lub.