O czym chcesz poczytać na blogach?

Benedict cumberbatch

przyjemnostki

Oczekują bezmyślnej rozrywki. Ta rozrywka jest wysmakowana, pełna klasy i zmuszająca do zaangażowania.

Aktorzy są dobrani idealnie do swoich postaci. Wykonują naprawdę fantastyczną pracę na podstawie perfekcyjnego scenariusza. Od teraz na słowo Sherlock przed oczami będzie stawała mi twarz Benedict’a Cumberbatch’a i to już się nigdy nie zmieni. Podobnie jak z pozostałymi aktorami, ale to zdecydowanie Benedict jest tu gwiazdą i lśni najmocniej.

A propos pana Cumberbatcha… na filmwebie istnieje cały oddzielny wątek założony przez jakąś niezdecydowaną istotkę płci żeńskiej, która nie wie, czy.

Jeszcze nie oglądałaś, a wkońcu obejrzysz, to na pewno Ci się spodoba.:) Po prostu ludzie inteligentni, jednoczą się bardziej:))
Chcę Cię tylsko ostrzec, przed nieuchronnym szleństwem, związanym nie tylko z samym Sherlockiem ale z przede wszystkim z aktorem odtwarzającym tą rolę. Za nic nie wklepuj w goglach “Benedict Cumberbatch tumblr”, jeśli to zrobisz, jesteś zgubiona:)))

Odpowiedz
  • Judith 23 Luty 2012 o 10:45

Legendum est

Razu naprawdę, choć to pierwsze też mi się jakoś tam kojarzy z losem Jedenastego Doktora.

Martin Freeman zasłużył na BAFTĘ, Oscara i co tam jeszcze. Sherlock zasłużył na to, żeby porządnie dostać w pysk w pustym domu (ale Benedict Cumberbatch zasłużył na swoją porcję nagród).

W końcu wiedzieliśmy, że on nie umarł, prawda? Panowie po prostu postanowili trochę mniej oszukać. Ale ciągle nie chciałabym być Sherlockiem po powrocie. Biedny John.  

Na ostrzu siekiery

Że zostałoby przeoczone przez geniusza, a wszechmoc służb sprawia wrażenie wręcz groteskowo wyolbrzymionej, to, przy tych zastrzeżeniach, serial mimo wszystko jest ponadprzeciętnie dobry. 5 godzinnych odcinków (pierwszy nieco dłuższy), a w roli mocno autystycznego fizyka sam Sherlock Holmes z zeszłorocznego serialu BBC, czyli Benedict Cumberbatch:) 8/10

The Hour - serial osadzony w redakcji BBC News w 1956, startuje nowy program informacyjny o tym samym tytule. Prowadzącym ma zostać ustosunkowany Hector Madden (Dominic West, czyli McNulty z The wire), producentką - nietypowo -.

Kultura dla zmiany

Watsona, za którą Martin Freeman dostał BAFTA dla najlepszego aktora drugoplanowego. Sam serial zaś uhonorowany został zaś BAFTA dla "Best Drama Series". Zdecydowanie polecam. Ah: tutaj całkiem fajna recenzja w The Guardian.

Tagi: BAFTA Benedict Cumberbatch sherlock Sherlock Holmes Gra cieni / Sherlock Holmes A Game of Shadows 2011
05:12, tomaszchabinka , Kino
Link Dodaj komentarz »
piątek, 30 grudnia 2011