O czym chcesz poczytać na blogach?

Bendtner

Czy to już przyjaźń, czy kochanie? - Onet.pl Blog

Ale nic nie poradzę.

- Rude jest wredne- wyszczerzył się Cesc za, co dostał po łbie od Lilki.- Auć.

- To na potwierdzenie- zaśmiała się.

- Tak?- spytał.

Nie czekając na odpowiedź Rudej, zaczął ją łaskotać. Poczuła przyjemne uczucie przy jego dotyku.

- Dobra! Weź! Przestań!- krzyczała Ruda, zanosząc się śmiechem.- Jack! Nick! Pomóżcie!

- Nie ma mowy- powiedział Jack.

- Nick! To ci pomogę zdobyć Emi- powiedział, prawie płacząc.

- Cesc, zostaw ją- powiedział Bendtner. Cesc popatrzył na przyjaciela i zostawił Rudą.- Mów.

- No więc- zaczęła Lilka.- Zaproś ją gdzieś i nie zachowuj się jak debil.

- Ona nie chce ze mną nigdzie iść- westchnął zrezygnowany.- Łaskocz ją, Cesc.

- Nie ruszaj mnie, Fabregas- powiedziała poważnie.- To nie zachowuj się jak debil. Nie zaczepiaj jej, nie rzucaj głupich tekstów. Po prostu bądź normalny.

- Doradziłaś mu- zaśmiał się Cesc.

- A co tobie też trzeba doradzić?

- W czym?

- Jak grać w piłkę- powiedziała i.

S.P.O.R.T. - Onet.pl Blog

(Dania). Sędziował: Phillippe Kalt (Francja)
Widzów: 40 000.
Polska: Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Jacek Bąk, Mariusz Jop, Jakub Wawrzyniak (46. Paweł Golański) - Tomasz Zahorski (46. Wojciech Łobodziński), Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek (78. Łukasz Garguła), Euzebiusz Smolarek (78. Marek Saganowski) - Maciej Żurawski (46. Roger Guerreiro).
Dania: Thomas Sorensen - Lars Jacobsen, Anders Christensen, Per Kroldrup, Martin Jorgensen (46. Thomas Rasmussen) - Dennis Rommedahl, Christian Poulsen (78. Thomas Augustinussen), Martin Retov (64. Thomas Kristensen), Morten Nordstrand (46. Kenneth Perez), Martin Vingaard (69. William Kvist) - Nicklas Bendtner (89. Dennis Sorensen).
___
SKOKI NARCIARSKIE
- Groźny upadek Arthura Pauli.
- Val di Fiemme organizatorem MŚ w 2013 roku.
- 4 konkursy CoC w Polsce w nadchodzącym sezonie.

yoopl (13:31)
2 ...

..."Póki miłość jest powieścią, jesteś treścią jej"...

Baby.
I can kiss away the pain.
I will stand by you forever.
You can take my breath away.” - Wyszeptał jej te słowa.
Chwilę później oboje wstali. Aaron musiał zbierać się na trening. Natalia powiedziała, że jedzie z nim. Usiłował przekonać ją, że to nie jest najlepszy pomysł, ale nie chciała słyszeć odmowy. Bała się zostać sama. Będzie siedziała na ławce z dala od wszystkich i patrzyła. Może nawet usiąść na trybunie. W końcu zgodził się i razem wyszli z mieszkania.
Kiedy dotarli do Hendon, nie było jeszcze wszystkich. Brakował między innymi Nicklasa. Aaron był coraz bardziej zdenerwowany. Kiedy sobie pomyślał, co Bendtner zrobił jego dziewczynie ogarniał go dziki szał. A przecież Duńczyka jeszcze tutaj nie było. Kiedy się przebrał, stał z Natalią i Ceskiem na murawie, nieopodal ławki. Przytulał dziewczynę, ale nie tak, jak zwykle. Obejmował ją ja dziecko, jak siostrę. Po prostu obejmował i trzymał przy piersi. Ona oparła głowę na jego klatce piersiowej i wodziła wzrokiem po boisku. Usiłowała nie myśleć.
W końcu na murawie pojawił się Bendtner. Aaron puścił Natalię i z furią ruszył w jego stronę. Rzucił się na Duńczyka z pięściami. Obił mu twarz zanim chłopakom udało się odciągnąć go od Nicklasa. Natalia podbiegła do niego i patrząc mu prosto w.

el te da su amor, tu duermes con dudas - Onet.pl Blog

Udawać, zresztą i tak nikt by mi nie uwierzył.
- Dlaczego nie powiedziałaś nam o ciąży? - odezwała się nareszcie Asia, która wciąż siedziała przy łóżku i wpatrywała się we mnie strasznie skołowana.
- Jakiej ciąży?! - krzyknęłam.
- To ty nic nie wiedziałaś? - przeraziła się Sophie, na co pokręciłam tylko przecząco głową - Byłaś w pierwszym miesiącu ciąży, ale przez ten wypadek...
- To niemożliwe - szepnęłam i intuicyjnie złapałam się za brzuch - nie miałam pojęcia...
- Dlatego tak dziwnie się ostatnio zachowywałaś - rzuciła Aśka i ścisnęła moją dłoń jakby chcąc dodać mi otuchy. - Chyba powinnaś powiedzieć o tym Bendtnerowi.
- Nie! Nikt nie może się o tym dowiedzieć! Obiecajcie mi, że nie piśniecie słówka - zdenerwowałam się. Naprawdę nie miałam pojęcia o tym, że byłam w ciąży, ale to teraz było bez znaczenia, poroniłam. Okropnie czułam się z myślą, że we mnie dojrzewało już takie samo maleństwo jak w brzuchu Sophie, a ja je zabiłam, ale w gruncie rzeczy cieszyłam się, że nic wcześniej nie wiedziałam. Nie wiem co zrobiłabym gdybym zdążyła je już świadomie pokochać, a potem stracić przez własną głupotę. Nie wybaczyłabym sobie tego. Nicklas też by mi nie wybaczył, dlatego uznałam, że nie ma sensu mu o tym mówić, nie zostanie ojcem.