O czym chcesz poczytać na blogach?

Bemowo

Antek73 - bloog.pl

czwartek, 22 września 2011 12:12

Każda firma niezależnie na swoją wielkość, na zasięg działania, czy też na ilość pracowników, posiada rozmaite rachunku, a wraz z nimi potrzebę uszeregowania tego jakoś i utrzymywania w tym porządku. Dlatego właśnie tak wspaniałą propozycją jest współpraca z takimi osobami, które są pracownikami takiego miejsca jak biuro rachunkowe Warszawa Bemowo.
Najważniejsze dlatego tym wszystkim jest to, że my już nie musimy organizować pomieszczenia dla księgowej ani jej zatrudniać, ponieważ owo biuro rachunkowe Warszawa Bemowo jest w stanie wszystko dla nas prowadzić i zajmować się utrzymywaniem porządku w tego typu dokumentach. Powinno się zatem pamiętać, że będąc osobom skrupulatną, nie możemy obawiać się wejścia w takie miejsce jak biuro rachunkowe Warszawa Bemowo, ponieważ nic nas tutaj złego spotykać nie może, warto zaryzykować, a może okazać się naprawdę czymś niesamowicie skutecznym. Jeśli jednak dane biuro rachunkowe Warszawa Bemowo nie.

pzzb blog

Zaczelo sie robic ciemno wiec zaczelismy wracac po drodze na hamburgera pozniej do Bojara (elo!) poeniej dopiero ruszylismy w kierunku bemowa lecz nie dotarlismy tam za szybko gdyz na osiedlu naprzeciwko reymonta byla taka rozroba ze ja pierdole (to bylo najlepsze:D) Kuba wpierdolil sie w jakas bujke z jakims typem (napierdalal sie bez koszulki co za typ z tego rycerza!!) po wielu krzykach wyzwiskach itd nadjechala kochana policja troche ludzi zaczelo uciekac ale my szlismy sobie spokojnie i nas obsrali dopadli w koncu tylko kube.. (co sie dzialo z kuba tylko on tak na prawde wie) my z kuby bluza koszulka i innymi rzeczami pojechalismy na bemowo gdzie spotkalismy troche ludzi ale postanowilismy isc na wodke.. wiec o carefura pod sklepem pijemy.. poszlismy odprowadzic kolezanke na petle (gdzie ktos rozlal wodke!!) kolezanka pojechala a tu RYCERZ come back w jakims samochodzie mowi ze mu morde obili oddalismy mu rzeczy i pojechali jakos sie nudnawo zaczynalo robic poszlismy pod carfur spowrotem rozpierdalajac troche rzeczy po drodze:D pod sklepem bylo chujowo i postanowilem pojecha z ziomem Piotrem K. do domu z tego co wiem chlopaki pojzdzili skuterami z pizzy hut:D ale tez po czasie pojechali do domow jednym slowem kozacki melanz!! pozdrofki

Biestek!!

Tylko nasza cudowna dodzia ;ddddd - Onet.pl Blog

Dzisiaj w notCe :
*Newsy^^
Noto przechodze do noCi ^^
_______________________________________________________________
"
KASA WAZNIEJSZA NIZ ZDROWIE"
 
 Podczas gdy tabloidy rozczulały się nad wątłym zdrowiem Dody, która zasłabła podczas koncertu na warszawskim Bemowie i apelowały z przejęciem, aby piosenkarka bardziej uważała na siebie, Twoje Imperium wali prosto z mostu - chodziło o kasę.

Zadziwiające, że nie odwołała występu - pisze brukowiec. Przecież powinna dbać o głos, który jest jej narzędziem pracy. Albo Doda uważa się za cyborga, którego nic nie złamie, albo... nie chciała tracić 53 tysięcy złotych za ten występ. Gdyby nie wystąpiła, musiałaby zapłacić tyle samo za odwołanie koncertu z jej winy.

Dziwne, że zastrzegła w kontrakcie możliwości odwołania występu z powodów zdrowotnych. Ale widocznie trudno udowodnić, że było się.

panzdzislaw.blog

I matki w ciąży, bo ja jeszcze miałem zdrowe nóżki to mogłem postać, jakoś mi to nie przeszkadzało ale teraz wielki szok jak nie ustąpi się miejsca gówniarzowi. Po którymś przystanku zwolniło się miejsce obok mnie, usiadłem pokazując wszystkim siedzącym dookoła straszny grymas bólu przy akompaniamencie pięknego syku. No i sobie przejechałem jeden przystanek, bo wsiadła staruszka. Myślałem, że ktoś ustąpi jej miejsca, ale nie. Wstałem podskakując na jednej nodze, a w zasadzie podnosząc na poręczy i powiedziałem, żeby pani sobie usiadła, bo żaden buc dookoła oczywiście nie wstanie. Dojechałem na Bemowo, po 5 godzinach łażenia po mieście w końcu mogłem się położyć, wziąć 4 ibupromy i trochę odpocząć.

   Potrzebowałem jednak zwolnienia z wuefu. W szpitalu mogłem co najwyżej dostać zwolnienie z pracy, a nie chciałem się bawić w takie pierdoły. Lekarz oczywiście nie mógł mi na świstku papieru wypisać zwolnienia. No bo... NIE! Następnego dnia wróciłem do Zamościa i udałem się do lekarza rodzinnego. Tam bez problemu mnie przyjęto – za co im dziękuję, ale trafiłem do nowego.

Blog Mariana Brudzyńskiego - Onet.pl Blog

Podjęcie przez nas decyzji o powołaniu Komitetu jest następstwem wydanego przez funkcjonariuszy publicznych oraz instytucje państwowe i samorządowe pozwolenia na organizację koncertu. Decyzja ta jest wyrazem braku poszanowania dla przypadających równolegle rocznic i świąt ważnych dla dziedzictwa kulturowego i tożsamości narodowej Polaków. Jak powszechnie wiadomo, w tym dniu przypada niezwykle ważne dla katolików święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i związana z tym świętem rocznica Cudu nad Wisłą. Obchodzimy również święto Wojska Polskiego, kiedy to Matka Boża czczona jest jako Hetmanka żołnierskiego stanu.

 

 Przypominamy, że na terenach przyległych do Lotniska Bemowo znajdują się zarówno katolickie parafie pod wezwaniem Matki Bożej, jak i Wojskowa.