O czym chcesz poczytać na blogach?

Belleville

Hell's Kitchen


The-best-day-ever - Onet.pl Blog

Lindę. Na jej twarzy malowała się troska.
 - Frankie, wszystko w porządku? Przyglądam Ci się już od jakiejś chwili i... Jeśli coś się dzieje, to wiesz, że zawsze możesz przyjść i ze mną pogadać, prawda?
 - Tak, mamo, wiem. Po prostu jest mi ciężko opuszczać miejsce, w którym spędziłem osiemnaście lat swojego życia.
 - Rozumiem Cię, ale niestety nie mamy innego wyjścia. W Newark dostałam całkiem niezłą pracę, zresztą już Ci tłumaczyłam.
 - Tak, tak, tak, nie jestem głupi, zrozumiałem.
 Nie wiem dlaczego, ale zmartwiony ton jej głosu bardzo mnie irytował. Być może dlatego, że chciałem, żeby była dla mnie wsparciem, żeby potrząsnęła mną raz a dobrze i powiedziała, że na Belleville i Jamii świat się nie kończy. Chciałem widzieć jej optymizm, którym zawsze mnie zarażała, a ona serwowała mi minę w stylu "i tak wszystko będzie do dupy".
 - Pójdę do Jamii. Chcę się z nią pożegnać dzisiaj, na spokojnie, bo jutro na pewno nie będzie czasu. - oznajmiłem chłodno, dając jej do zrozumienia, że już dzisiaj nie będzie mnie w domu. Gdy przechodziłem obok niej, złapała mnie za dłoń, przyciągnęła do siebie i mocno przytuliła.
 - Wierzę, że dasz sobie radę w Newark. Jesteś jak kot, Frankie - zawsze spadasz na cztery łapy.
 Mimowolnie zaśmiałem się i poczułem ulgę. Wyślizgnąłem się z jej objęć i po chwili spacerowałem w deszczu. Nogi same niosły mnie do.

stars, stars, stars... - Onet.pl Blog

smileey-miley


08 czerwca 2008
[002]Opis Avril

ELo!

To ja wasza, Ola.

Dzisiejsza notka będzie poświęcona Avril Lavigne!

Oto jej opis:

 

Avril Lavigne Whibley z domu Lavigne (ur. 27 września 1984 w Belleville w prowincji Ontario) – kanadyjska piosenkarka poppunkowa i poprockowa, autorka piosenek, projektantka mody, aktorka. W 2006, Canadian Business Magazine umieścił ją na siódmym miejscu najbardziej wpływowych Kanadyjczyków w Hollywood.Urodzona w Belleville, Ontario, od 5. roku życia lata dziecięce spędziła w pobliskim Napanee. Szalała tam na desce, uprawiała sporty i nie lubiła się uczyć. Została odkryta podczas śpiewania coverów country w księgarni Chapters w niedalekim Kingston. Obecnie mieszka w Los Angeles. Ma brata Matta, studiującego elektrotechnikę, oraz siostrę Michelle. Jej ojciec John pracuje w firmie telekomunikacyjnej, a matka Judy jest gospodynią domową. Albumy, które dotąd.

a-lavigne*Avril Lavigne Rock Princess by Ramonqa11

skype:krzysztof19700
Dodaj do Ulubionych

Ksiega Gości
Dodaj do Księgi
Wpisów:0


2007
Listopad


Wykonała Hino
Wyłącznie dla blog4u

Dokładna Biografia Avril Ramony Lavigne Whibley by RamonQa11

Jej imię po francusku oznacza kwiecień, a nazwisko - winorośl (fr. la vigne) często jednak mylone z winnicą.

Urodzona w Belleville, Ontario, od 5. roku życia lata dziecięce spędziła w pobliskim Napanee. Została odkryta podczas śpiewania coverów country w księgarni Chapters w Kingston. Obecnie mieszka w Los Angeles. Ma brata Matta, studiującego...
czytaj więcej

RamonQa11 7/11/2007 08:11:28
[komentarzy 6] Komentuj

Dokładna Biografia Avril Ramony Lavigne Whibley by RamonQa11

Jej imię po francusku oznacza kwiecień, a nazwisko - winorośl (fr. la vigne) często jednak mylone z winnicą.

Urodzona w Belleville, Ontario, od 5. roku życia lata dziecięce spędziła w pobliskim Napanee. Została odkryta podczas śpiewania coverów country w księgarni Chapters w Kingston. Obecnie mieszka w Los Angeles..