O czym chcesz poczytać na blogach?

Belle epoque

My Paradise

:D:D:D Hiehiehie...Cala banda , czyli ja i Pati i meskie grono :D:D:D No pozniej dolaczyly Ania i Sarunna :p Nie no ogolnie bylo wesolo :D Trafilismy do KFC gdzie 15 osob oproznilo kubelek HotWigs'ow czy jakos tam :p Hiehie ;p Pozniej zaatakowalismy Belle epoqe :D:D:D Bylo milo ale siem skoncylo.....

A teras najlepsee !!!
Andzia ma nowego fonna :p Hiehie co prawda nie tego co kcialam .... ale moze byc :p Psynajmniej jest prostszy w obsudze :D:D:D
Ale zem sie.Itd, za to Karolek k juz sie do nas nie przyznal:D:D pozniej z ziomkami ze szkoly poszlismy do KFC i jak zwykle zrobilismy male zamieszanko:D mimo ze slonko przygrzewa to i tak troche pizdzilo :/nastepnym miejscem do ktorego wpadlismy bylo Belle Epoque gdzie czekali na nas Bercik z Jablonskim...troche dlugo czekali..hehe. pod ratuszem spotkalysmy Marte Górska z Ewelina, z ktorymi wrocilysmy autobusikiem do domciu...
troche szkoda ze wymknal mi sie Ganek bo musze wyjasnic z nim pewna.

diesel.blog
Niedługo zacznę czuć zapach palonych liści u mnie w pokoju.skomentuj (3)

Belle,belle epoque. 2005-09-11 21:36:25

Piękna epoka.
Skończyły się wojny, epidemie i głód. Teraz swobodnie zaczął rozwijać sie świat sztuki.Pisarze tworzyli w malutkich kafeteriach nad kolejnymi filiżankami kawy, przy.

ax • blog

"jajo węża" bergmana w w.s.d., widziałem się ze śliczną zuzią.. a teraz (22) instaluje świeżo ściągnięte "rome-total war" i zamierzam się nieco rozerwać.
skomentuj(6)
2005-03-27 piątek
dzień, który zaczynał się bardzo wolno, ale w końcu się zebraliśmy.. spacer w słońcu, rozluźnienie, 'belle epoque', potem powrót i piekielne dzwięki trenta reznora przy których wszystko stało się takie inne, namacalno kłująco intensywno rzeczywiste.


obok fotograficzne plony tego dnia w pigułce

skomentuj(3)
2005-03-27 zagubienie
skomentuj(2)

wkra blog

Weekendy są za krótkie. Muszę jednak przyznać, że miniony był bardzo przyjemny. Mimo, czy też dlatego, że słomiany. Mąż pojechał pod namiot, a ja spotykałam się z bliskimi mi kobietami. Obejrzałam sobie (chyba) debiut Penelope Cruz "Belle Epoque".
Stojąc później na balkonie, spoglądając na kominy Siekierek, doszłyśmy z Kasią do wniosku, że coś się zmieniło. Żeby oglądać klasykę, prawdziwe kino, musimy mieć wyjątkowy nastrój, dobry humor. Na codzień jednak.

Słoneczne Godziny miniatury w skali 1:12 - Onet.pl Blog

Polskie strony miniaturowe:)

  • Anais - OOAK i miniaturki
  • Alienora - Lalki i miniatury
  • Zofianna - miniaturowa Moda
  • Anleda figurki OOAK
  • Belleepoque
  • Esef52 - miniatury i OOAK
  • Świat miniaturowych domków
Wystawę pt Dom Lalki. Na wystawie możecie podziwiać domki  pana Marka Sosenko, pani Beaty Powązki, pani Agnieszki Krasickiej, która jest autorką wspaniałej rezydencji w stylu angielskim, a także znanej nam ze strony Belle Epoque  Any. Kto nie jest w stanie pojechać w tym czasie do Katowic może obejrzeć na stronie Any jej nieustannie i pięknie rozwijającą się kolekcję domków i sklepików. Zapraszam.:) 

sevigny.blog

Albo czarnym
gejem z rakiem i oczywiscie wszystko musi sie bardzo zle skonczyc, i wszyscy musza
umrzec albo sie zestarzec. Albo zestarzec sie i umrzec. Kurwa, zero przyjemnosci.
No wiec odnalazlam sie z przyjemnoscia w scenerii belle epoque.i do tej pory
w tamtej czasoprzestrzeni przebywam.
koniec na dzisiaj, bo i tak sie za bardzo rozpisalam, Caly ten
niekontrolowany chaos wyplulam z siebie za jednym zamachem, nastepnym razem
sprobuje to troche.

* Prawie normalny blog - Just A Bit Dreamy Version *

Mam ich za co nabyć... I oto czemu nie pisałam... A co, dobijam się! Życie fanki tak właśnie wygląda - ale niezmiernie się cieszę że nie słucham Britney, boybandów czy tego czegoś* co niektórzy nazywają muzyką - -' tylko osiągnięć belle epoque (lata 80te :P).
Ech, muszę się trochę podołować, dzisiejsza data temu sprzyja (oczywiście NIE jestem przesądna!!!). Ale zamiast jak normalny, rozsądny człowiek dołować się egzaminem wstępnym (juz w poniedziałek - -').