O czym chcesz poczytać na blogach?

Bella vista

Padfoot rulez! Marauders in Hogwart - bloog.pl

W sercu Zakazanego Lasu, gdy usłyszał cichy szept. Zastygł bezruchu i wytężył słuch.
- On potrzebuje takich jak ty... uwierz słoneczko!
- No nie wiem Belluś...
   Belluś? Słoneczko? Tylko oni mogli się tak do siebie zwracać, patafiany... Syriusz znał te głosy. Cicho podkradł się bliżej. Na pobliskiej polance stała ociekająca wodą Bellatrix Black razem ze swoim chłopakiem, Rudolfem Lestrange’m.
- Czarny Pan jest wielki, o wiele większy niż Dumbledore i te wszystkie naiwniaki z ministerstwa, uwierz! To on będzie górą, Rudi!
Nagle żywo gestykulująca Bella zamarła a jej usta wykrzywiły się w kpiącym uśmiechu.
- Zobacz Rudolf, chyba mój nędzny kuzynek postanowił złożyć nam.Evans koszulę? No, no, stary widzę postępy... – na jego ustach natychmiast pojawił się szyderczy uśmiech.
   Rogacz parsknął śmiechem.
- Tym razem nie Evans, tylko Czarnej...
- Howard?! – warknął z niedowierzaniem Łapa.
- Co się tak drzesz Black, nawet pogadać przy tobie nie można! – wykrzyknęła roześmiana Vista siedząca na najbliższym parapecie i paląca spokojnie papierosa.
   Opierała się nogą o jakiegoś wyraźnie rozanielonego szóstoklasistę. Syriusz podszedł do niej i osunął lekko po ścianie. Rzeczywiście, o dużo za duża koszula raczej nie należała do drobnej i szczupłej Visty..
- A ten dekolcik to nie za duży słońce? – wymruczał jej.

"Kiedy łamiesz zasady łam je mocno i na dobre." Terry Pratchett - Onet.pl Blog

Zwyciężysz!
Esme nie zdołała nic z siebie wydusić. Gdyby mogła zalałaby się łzami. Uścisnęła mnie tylko.
- Jasper- powiedział Emmett- jeśli przegrasz i zginiesz, to czy mogę zabrać twój komputer i motor? A i jeszcze te fajne gry wojenne i talię twoich kart?
Tak. Kochany Emmett. Zawsze potrafi podnieść wampira na duchu. Nic mu jednak nie odpowiedziałem. Bella wycałowała mnie razem z Nessie. Jacob uścisnął dłoń i bąknął: powodzenia. Odwróciłem się od nich. Nie mogłem już patrzeć na załamaną Alice, która ciągle ściskała mnie za tyłek. Stanąłem naprzeciwko Marii. W myślach odmówiłem jeszcze modlitwę i byłem gotowy.
Maria rzuciła się na mnie z dzikim okrzykiem. Ale nie zdołała nawet zrobić kroku..Nie można biegać nago! Można nabawić się jakiegoś syfa.
- Why?
Edward zaczął tracić cierpliwość. Nagle na horyzoncie pojawił się kolejny kibel. Emmett zawył z radości i podbiegł do niego. Wyrwał spróchniałe drzwiczki i przyjrzał się klozetowi. Stał tak z pięć minut po czym wycofał się, nabrał powietrza w płuca i rzekł aktorskim głosem:
- asta la Vista kibello Teksasso!
Po czym kopnął budkę, a ta stoczyła się z górki. Wszyscy staliśmy zszokowani. Tylko Jacob poruszył się nieznacznie.
- Why?- powiedział
Ale tak naprawdę nikt nie wie co siedzi w głowie Emmetta. Nawet Edward nie do końca go rozszyfrował. Ba! Sam Emmett nie wie co myśli. Gdyby wiedział, wszystko wyglądało by inaczej.
- Skąd u ciebie.

.:: bLOg KumKAjĄcEgO KoSmiTY ::.

Pisal.tak wiec jush koncze bo sie podniecil ze jest u mnie na blogu.dobranoc.elo
tO MóWiĘ WaM jA 2002-04-09 20:50:10
skomentuj (5)


wiosna cd
chcialemwlasnie pare rzeczy powiedziec i napisac.jest mi bardzo przyjemnie ze otaczaja mnie ludzie mi zyczliwi.jest wiosna,slucham sobie spoczko muzyczki jaka jest mc solar i molotov (polecam) szczegolnie hasta la vista solara.ta sprzeczka z bratem byla kfilowa i jak to z rodzenstwem jush jej nie ma.co do kontunuacji tematu wiosna.z powodu cieplej aury jest mozliwosc czestego wchodzenia na dach.jest bardzo milo,na swiat patrzy sie z gory.najdziwniej jest jak stoi sie przy balustradzie.zadeje sobie pytanie,skoczyc?jakby to bylo spasc i spasc uderzyc o ziemie.leciec...jednak z drugiej strony...rodzina.18,popilem troszke szampanka,pogadalem z rodzina,ogolnie milo bylo.na podworku odbylem rozmowy z moimi ziomkami,dzikje wam mili moi.gosienka,wicior,yagoda you are the best.masumi rozsmieszyla mnie swoistym charakterkiem,z patrysia mi sie tesh good gadalo.zycie sie uklada,stwierdzam ze ta te wszystkie lata jest czasem rekompensata i wlasnie czesc z niej dostaje teraz.zycie jest piekne,la vita e bella.niedlugo egzamy za 2 tygodnie,pozniej moze do V jestem dobrej mysli,tam wiele pieknych kobiet i zycie bedzie jescze lepsze.przed nami finaly mp w koszu.znowu bedzie walczyl slask z anwilem (tu uklon w strone ziomkoof z ktorymi sie wybieramy),pozniej moze zip sklad i jush 2 tygodnie mija.dobra koncze jush ten wywod,pozdrawiam wszystkich w szczegolnosci milutka ktora zyje ze swiadomoscia.

armonico.blog

Siedząc z rodziną "przynajmniej nie jest daleko do domu, nawet na czworaka w razie czego dam rady wrócić"
Ze strony Pawła padło pytanie: "a zamierzasz?" Oczywiście że nie :)) ja zamiaru nigdy nie mam, ot samo w razie czego wychodzi :))

skomentuj (5)

:)) 2005-03-29 15:40:36

Se bastasse una bella canzone
a far piovere amore
si potrebbe cantarla un milione
un milione di volte
bastasse gir, bastasse gir
non ci vorrebbe poi tanto a imparare da mare di piu
Se bastasse una vera canzone
si potrebbe cantarla piu forte
visto che tanti
fosse cose, fosse cose
non si dovrebbe lottare per farsi
sentire di piu...

i nie trzeba nic więcej :))

skomentuj (2)

na myśl o czekającym 2005-03-29 16:16:14

mnie kwietniu mnie zatyka: OC, AC, rachunek za gaz za ogrzewanie, a na dodatkę widmo.

Virtual Stado - Onet.pl Blog

więcej zdjęć
Odeszli z własnej woli
Jasper
Sauron
Wild Fire
Hunter
Shagya
Lolek
Lola
Shane
Vista
Zenyatta

Na zawsze w naszych sercach [*]


Niech już nigdy nie wracają !


Zostali wyrzuceni... lecz mogą wrócić
Bell
Alejandro
Histerical Lady
Dajana
Dunaj
Sally