O czym chcesz poczytać na blogach?

Belgia

Belgia

Eurolines, największego europejskiego przewoźnika autokarowego. Kupując bilet wieloprzejazdowy Eurolines Pass można podróżować przez 30 lub 60 dni autobusami tej firmy na dowolnych trasach pomiędzy 21 miastami europejskimi (jest wśród nich Bruksela). Bilet normalny 30-dniowy kosztuje w sezonie 980 zł, poza sezonem 860 zł; bilet 60-dniowy kosztuje odpowiednio 1190 zł i 1070 zł (dane z końca 1997 r.). Bliższe informacje na temat Eurolines Pass można uzyskać w biurze Pekaes Bus, Warszawa, ul. Żurawia 26 (tel.6282356).
12:03, angliawypoczynek
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 08 kwietnia 2008
Geografia Belgii
Belgia - to w większości tereny nadmorskich nizin uzyskanych w wyniku osuszenia zatok morskich, wykorzystywane rolniczo. W kierunku południowym teren wznosi się, przechodząc w urodzajny płaskowyż, zajmujący centrum kraju, a następnie w zalesione Góry Ardeny (na południowym wschodzie). Belgia leży w zlewisku Morza Północnego, i prawie całe jej terytorium należy.

Kate Ryan

Artystka:

Macedonia
Chorwacja
Słowenia
Grecja
Malta
Cypr
Szwecja
Łotwa
Turcja
Szwajcaria
Holandia
Polska
Według prasy wynika, że zgłosiła się do Krajowych Eliminacji do Konkursu 2008

Komentarzy: 0 Biografia 2008-06-16


Kate Ryan (ur. 22 lipca 1980 w Tessenderlo w Belgii), właściwie Katrien Verbeeck. Piosenkarka muzyki pop i dance.

Jako nastolatka pobierała lekcje muzyki u swojej cioci. Uczyła się grać na gitarze i fortepianie. Poza tym uczęszczała do szkoły plastycznej. Jako wokalistka zadebiutowała w wieku 16 lat. Zaczynała od występów w małych klubach.Rodzice Kate posiadają pub, w którym Kate od najmłodszych lat mogła podglądać muzyków. Tam też stawiała swoje pierwsze kroki na drodze do muzycznej kariery. Na jednym z takich występów została zauważona przez producentów muzycznych: Phila Widea oraz Andyiego Janssensa. Ich.

Paweł Muzyka, teksty różne

Strzelcem drużyny. Później strzeliłem też najwięcej goli w pierwszej lidze… I dopiero wtedy trafiłem do Hapoelu Petach Tikwa.

Czyli cały czas był jakiś progres. 
Tak myślę. W Hapoelu miałem najlepszy rok. Dwanaście goli w piętnastu meczach, a potem wyjazd do Belgii. Wiesz, to jest taki proces… Żeby cały czas być lepszym, strzelać więcej goli. Myślę, że w tym sezonie ten progres będzie jeszcze większy, bo Wisła to najlepszy klub w jakim byłem. Widzisz, taki jest mój cel. Cały czas jestem młody. Cały czas mogę się rozwijać. Chciałbym za rok być lepszym.

Mamy największy stadion do beach soccera w kraju. Kilka tygodni temu proponowano mi nawet, bym zagrał w jakimś turnieju. Byłaby dobra zabawa, ale menedżer mi zabronił. Obawiał się, że mogę doznać kontuzji. Ma racje, nie chcę się zatrzymywać, tylko cały czas iść do przodu. Być lepszym.

Belgia była najlepszym krokiem w tym kierunku? 
Dużo się mówiło… Miałem w Izraelu bardzo dobrą rundę, różne oferty z najmocniejszych klubów. Ale propozycja z Belgii była najciekawsza – piłkarsko i finansowo. Prezes zapewniał mnie, że będę grał, że będę pierwszym.

DZIELIMY SZCZęśCIE NA Pół - O mnie - bloog.pl

Jakim będzie stanie póżniej,narazie jeszcze żal mi dawać Go do szkoły specjalnej,jest taki malutki,jednak odraczać mogę tylko do 10 roku życia,póżniej i tak będę musiała rozstać się na kilka godzin dziennie,narazie nie chcę o tym myśleć,żyję dniem dzisiejszym i niech tak zostanie,martwić się będę jak przyjdzie taka potrzeba.
Ale się rozpisałam ,a chciałam tylko wpisac najwazniejsze wydarzenia minione i nadchodzace,teraz bedzie troszke przerwy przez turnus,ale jak wrocimy opiszę nasz pobyt i jak Kacper zniósł rehabilitację,trzymajcie kciuki by nadal był tak kochany i grzeczny jaki jest od czasu powrotu z Belgii,czasem zastanawiam się czy nie stał się CUD, bo to co jest teraz a to co było zanim wyjechaliśmy ,to naprawde graniczy z Cudem.
Pozdrawiam odwiedzających nasz bloog,życząc jednocześnie słonecznych i udanych wakacji.!!!


Kacpuś i Michaś /turnus 2007r./


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3547657,trackback

komentarze (4) | dodaj komentarz

Szczesliwy Powrot.