O czym chcesz poczytać na blogach?

Bela lugosi

…W drodze do…niekoniecznie śmierci…czas nie ma znaczenia…

O przyrodę nietrafiona, no może dla ignorantów jest to „temat”. Ech, walka z kościołem i Waszą wsią epatuje z każdego tematu…szkoda, bo w ten sposób będziecie się kopać do końca świata i jeden dzień dłużej – mówiąc jak dziecko – to on zaczął! Wniosek składam o zmianę nazwy strony Waszej – z umieralni na kopalnię.

  • Szczerze?
    Jeśli wszystko Cię cyt. “wali” to dziękujemy za poświęcony czas i uwagę. Problem z podobnymi do Ciebie jest taki, że głośno krzyczą, że.

primary.blog

Siatki neuronowej próbą spamiętania, co się wydarza (o! i jeszcze zaraziłam się stylem klanaśki – oczywiście z małej litery, już się nauczyłam, że wszyscy są z małej litery).
W piątek pierwszy raz w całości i z tłumaczeniem obejrzałam Hunger. Wszystkie przesadzone efekty, cała stylistyka lat osiemdziesiątych – kolejny raz mnie powaliło. Bela Lugosi’s dead na początek z wychudzonym Peterem Murphy wijącym się na jakichś kratach. Przypomniały się czasy bardziej filmowe, czasy z których pochodzi większość filmowych fascynacji. [Wczoraj próbowałyśmy zobaczyć Rosenkranz i Guildernstein are dead, ale bez tłumaczenia, poddałyśmy się po paru minutach.]
Na koncert Variete niestety nie udało się.

La Dolce Vita! ll 1280x1284 IE Only

Z czym powinnam wyprzeć ze świadomości, topić się w swojej brzydocie i banalności i środkowym palcem kiwać reszcie.
Zimno strasznie, a ja poza nauką, topię się w klimacie Dickensowskim, swoim sadle, kompleksach, czuję się mała, głupia i niezdatna do niczego, osaczona, cierpiąca na brak czasu, niezebrana emocjonalnie, rochełstana uczuciowo, niepaląca...Tak czuł sie pewnie Bela Lugosi, okładany mackami gumowej ośmiornicy.
Nie palę od ponad tygodnia.
Im mniej palę, tym więcej jem. Chyba jednak wolę miec raka płuc, niż być miss otyłości.
Banalne to wszystko takie, oklepane jak kobyli zad, głupie i kręcące sie wokoło jednego. Bo kwiaty są niczym słońca, bo jemu zmysły wypełzły na usta, a ona od metafor omdlewa dramatycznie.
.

Johnny Depp - Onet.pl Blog

Uśpiony.

  • Podczas kręcenia "Public Enemies" samochód prowadzony przez kaskadera wpadł w poślizg i o mało co nie pozbawił zdrowia, lub nawet życia, sześciu statystów. Na szczęście trzeźwym umysłem i odwagą wykazał się Johnny Depp, który rzucił się w stronę statystów i zepchnął ich na bok, ratując im życie.
  • Kupił dom w Los Angeles, należący niegdyś do aktora Bela Lugosi. Jego postać przedstawiono w filmie "Ed Wood", w którym zagrał sam Depp.
  • Depp spędził 2 dni w prawdziwym, normalnym więzieniu, kiedy przygotowywał się do roli Blow.
  • Wystąpił w reklamówce zegarków Time Walker.
  • Depp zdradził, że jako dziecko był zafascynowany serialem i marzył, żeby zagrać rolę krwiożerczego Barnabasa Collinsa, patriarchy wampirzego rodu.