O czym chcesz poczytać na blogach?

Bejca

Zapach Jaśminu

A co wy na tak niezwykłe lalki ? mnie urzekły , sa nieziemskie.

Zapraszam do obejrzenia galerii Leslie Molen , oraz galerii Shelley Thornton.

14:15, jasmin62 , inne
Link Komentarze (10) »
niedziela, 18 października 2009
Herbatnica jesienna

Był róż a teraz troszkę jesieni. Moja osobista herbatnica jesienna, lubię las i leśne dary,więc znalazły się na mojej herbatnicy. Motyw zdobyty na Sabaciku od Ani, już wtedy mi się spodobał w zestawieniu z dwoma bejcami Fluggera, czarną i jasną.

tak było ... i tak jest - bloog.pl

       Po mojej babci, której kuchnię bardzo lubiłam pozostało trochę przepisów, w tym książka "Kucharz Wielkopolski" z 1892 roku. Dowiaduję się z tych przepisów, że (cyt.) "Aby mięso baranie było kruche i nie capiło, trzeba je owinąć w serwetę, umaczaną w occie i zakopać na parę dni w piasku w piwnicy". Trochę ten przepis zbyt piwniczny i na tym etapie przygotowywania mięsa przydałby się przepis bardziej nowoczesny. Marynaty, bejce? Jakie najlepsze? No i czym ten kuskus w końcu zalewać? Sosem? Czy wodą?  Zaczęłam drążyć temat na forach internetowych. Ktoś dał przepis na bejce, ktoś podpowiedział „poduszkową” metodę dochodzenia kuskus. Od słowa do słowa i zrodził się pomysł zorganizowania dnia tunezyjskiego w Polsce. Opowiadania, slajdy, zdjęcia, wrażenia z podróży przy kuskus w jednym kotle, kawałkami mięsa z  liśćmi kapusty i marchewką, pływającymi  w  pikantnym sosie z papryczkami chili w drugim. Mięso ma być.

Nałogowy Abstynent

High", "Azyl", "Resident Evil" i parę jeszcze innych filmów, których tytułów już nie pamiętam... heh... już nawet nie pamiętam co miałem dopisać :) może innym razem :)
abstynent® 2003-08-16
skomentuj (2)

Polskie realia...? ... na wesoło
drogą jedzie starszy pan w maluszku. nagle obok przemyka z dużą prędkością BMW i wjeżdza przed malca i zatrzymuje się na światłach. staruszek zdumiony co go wyprzedziło, nie zdążył wychamować i uderzył w BMW. z "bejcy" wychodzą dwa wielkie łyse karki. podchodzą do gościa. jeden z nich mówi...
- no i przypieprzyłeś.
- przypieprzyłem.
- pieniądze masz?
- nie mam.
- komórkę masz?
- nie mam.
- syna masz?
- mam.
- to masz tu komórkę i dzwoń po syna. odpracuje, bo ty dziadku nie jesteś w stanie.
staruszek zadzwonił. po kilku minutach podjeżdżają kolejne dwie "bejce", z których wysiada sześciu wielkich drabów. syn podchodzi do ojca i pyta...
- co tato? przypieprzył jak cofał? :)
abstynent® 2003-08-17

mOje żyCie.. nOwe żyCie ! :*


młOda ^^


Komentarzy: 0 06 lipiec 2010

w piątek rano jechałam do sklepu.. kupiłam farby do włosów .. Bejca dzwoniła, że jedzie ze świadctwem i że moje też weźmie :] dostałam sie :] super :D  pścioła zafarbowała mi włosy . po połódniu poszłyśmy nad rzeke :P wypluskane xD w sobote posprzątałam dom i całą stodołe.. wszystko.. ale tacie jak zawse sie nie podobało.. norma.. wziełam kase od mamy i poszłam na festyn.. z Wero i moimi gołąbkami :p  .. potem  to u niej spałam..  na początku festynu było super.. był X.. ale potem dostrzegłam.. Y .. tak, przyszedł na festyn.. bałam sie, ze będą sie bić.. poprosiłam X o rozmowe.. mówiłam, żeby sie iebili.

Your favourite blog about Miss Calire Holt - Onet.pl Blog

    Co tworzy
  • Cleuśś-taka jakich mało
  • Ultramarna-ciekawy nick, ciekawy blog
Pisali i przestali ale o nich nie zapomnimy
  • Juice-dla mnie zawsze będzie tym syrenim soczkiem
  • Together-w jej bejce nadszedł happy end
  • Euphoria-od niej zaczęła się moja przygoda, ale na szczęście nie skończyła
  • Summer-miała zniknąć tylko na czas wakacji
  • Sweet-nie ma już nic

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)