O czym chcesz poczytać na blogach?

Bee gees

reklaMAN

Kreacji:

I nagle po rolach tych wszystkich psychopatów Vinnie Jones występuje w reklamie społecznej przy rytmach Bee Gees? PR-owcy lubią takie prowokacje, licznik wyświetleń puchnie, ale zabrakło czegoś istotnego. Vinnie w tej roli stał się parodią, ważny temat, który promuje gdzieś uleciał. Reklama stała się własną karykaturą.

Czy tylko mi się wydaje,.

Blog arturro30

New – wave, kosztem popowej estetyki. Niżej podpisanego, akurat ten kurs nie przekonuje do końca, gdyż sama muzyka straciła swoją klarowność a zarazem niepowtarzalność. Nie ma tutaj ładnych, bezpretensjonalnych melodii, tylko momenty gdzie możemy z przyjemnością wyłapać melodyczną atmosferę z pierwszej płyty, ( taneczne, „I`ve Been Loosing You”, „Scoundrel Days”, „Cry Wolf”). Jednakże zdarzają się rzeczy bardziej ekspresyjne, zbudowane na zasadzie kontrastu, jak „Manhattan Skylie”, gdzie niemalże ckliwa melodia wzrotki sąsiaduje z rockowym, wyrazistym refrenem. To z drugiej strony także popis coraz wyższych możliwości wokalnych.Mężczyzn w średnim wieku, zaś członkowie boysbandów, uwielbiani są przez mamy i babcie. Ta cała kreacja, ten cały cyrk jest po prostu miły do bólu, choć nie ukrywam, że niekiedy producenci muzyczni, narzucający repertuar tego typu grupom, wypuszczą hit, który nawet przyjemnie się słucha. Wystarczy spojrzeć wstecz. Bee Gees, to przecież nic innego jak boysband. Ale za to jak utalentowany! Prawdziwi mistrzowie grupowej wokalistyki. A jakże inaczej. Przy tej okazji zastanawiam się, czy Akcent, wytrzyma próbę czasu do przyszłego roku? A może już wkrótce i doczekamy się całego albumu czwórki Rumunów? Jednak chyba nie na miarę talentu Bee.

Proud To be a Izzy PunC :* - bloog.pl

 

 

 

Boysbend w niebie

 

Too Much Heaven" to nowy singel popularnego w Polsce boysbandu US5. W piosence gościnnie wystąpił członek zespołu Bee Gees, Robin Gibb. Teledysk do utworu, również z udziałem Gibba, możecie obejrzeć tylko w INTERIA.PL.

Występ doświadczonego muzyka jest tutaj nieprzypadkowy - "Too Much Heaven" w wykonaniu chłopaków z US5 to po prostu przeróbka utworu Bee Gees z 1978 roku. Piosenka ta była napisana specjalnie dla organizacji UNICEF i.

US5 ღ AROUND THE WORLD ღ US5 - Onet.pl Blog

  HEhh... widać, że Jay znalazł nowy obiekt do swojej "przemocy"!! ;DDD

NOWY SINGEL US5 - TOO MUCH HEAVEN

NOwy singel US5 bedzię się nazywał "TOO MUCH HEAVE" i będzie on nagrywany z jedną z największych gwiazd lat 70 i 80, ROBINem GIBBem z zespołu Bee Gees!! Piosenka ta converem tego zespołu!! ;)) Teledysk jest już nagrany lub jest w trakcie nagrywania! ;)) Ma się ukazać dopiero 30.11, czyli po trasie koncertowej USków! ;) Ale już teraz możecie sobie posłuchać tej piosenki w wykonaniu Bee Gees:

http://www.youtube.com/watch?v=RGwl7FteJ5M