O czym chcesz poczytać na blogach?

Bednarka

Tylko żarty liczą się w naszym życiu :) - bloog.pl

Tylko żarty liczą się w naszym życiu :)

Kategorie
  • wszystkie

Zdjęcia w galeriach.


Specjalne Wakacyjne Pozdrowienia

niedziela, 03 września 2006 15:01

Ze wzgledu na konczace sie wakacje chcialbym pozdrowic kilka osob z ktorymi spedzilo sie mile chwile w te wakacje

-Dla Krzycha Lipinskiego za wspaniale melanze w deku heheh

-Dla Wojtka Bednarka za wspolne melanze w deku i niezapomiane spanie na stolach po pijaku :lol:

marll1.blog.interia.pl

Byłam wczoraj na koncercie StarGuardMuffin. I nie. Nie jestem jedną z tych dziewczyn, które po obejrzeniu Mam Talent zaczęły świrować na punkcie muzyki rege, tak naprawdę nie wiedząc jakie niesie przesłanie i o co w tej muzyce chodzi. Tak przy okazji, mój ulubiony gatunek muzyczny to rock i punk rock. Z jednej strony to całkiem ciekawe, że za sprawą jednej osoby, która pokazała się w telewizji – z talentem oczywiście – tyle ludzi, mam tu na myśli nastolatek, zaczęło interesować się tą muzyką, a przynajmniej wydaje im się, że się nią interesują. Chociaż mam wrażenie, że chodzi tu głównie o wygląd Kamila Bednarka. No rzeczywiście jest przystojny, ale nie przesadzajmy. A po za tym niektóre z tych dziewczyn nawet nie wiedzą jak się nazywa jego zespół tylko, że śpiewa Bednarek. Przykład z życia, jedna z moich koleżanek nie mogła się doczekać, koncertu, a kiedy się jej spytałam czy chodzi jej o StarGuardMuffin zapytała się kto to jest. Raczej nie trzeba tego komentować.
A na koncert poszłam, bo dlaczego by nie? W końcu wszystkiego trzeba w życiu spróbować.
I musze przyznać, że bawiłam się całkiem nieźle. Jako support grał zespół Bethel bardzo fajny, a jego wokalista był nieźle zakręcony. Kamil wydaje się naprawdę.

Siatkówka TU i TERAZ !


Anna Barańska zagrała poniżej swoich możliwości, za to jej zmienniczka Woźniakowska dodała trochę świeżości naszej grze. Tajki świetnie broniły, ale nie ulega wątpliwości ,że “nasza” libero, Mariola Zenik, dorównywała swoimi obronami rywalkom. Pierwsze przeciwniczki polskiej kadry nie grały mocno w ataku, za to bardzo celnie i skutecznie obijały nasz blok. Podsumowując- decydujące znaczenie miała skuteczność polskiego ataku, a raczej jej brak, bez której nasze kontry opierały się na środkowych.

Polki zaczęły w składzie :

Milena Sadurek (rozgrywająca) Agnieszka Bednarek (środkowa) Dorota Świeniewicz (przyjmująca) Joanna Kaczor (atakująca) Anna Barańska (przyjmująca) Dorota Pykosz (środkowa) Mariola Zenik (libero)

Ławka rezerwowych: Bełcik(rozgrywająca) Gajgał(środkowa) Jagieło(przyjmująca) Woźniakowska(przyjmująca) Maj(libero)

łapanie urywków spośród codzienności - nieobecność

Jak się cieszę, że nie mam we Wrocławiu telewizora. To znaczy fizycznie mam, ale nie korzystam. Pierwszy powód jest następujący, łatwo się uzależniam. Wolę jednak uzależnienie od książek niż od telewizji. Drugi powód jest bardziej prozaiczny, a mianowicie... kiedy wracam do Sosnowca i odpalam endoplazmatyczną plazmę to czuję się mniej więcej tak jakby ktoś kto nie ma absolutnie nic do powiedzenia w jednym momencie mi to obfite nic a jednak coś wyrzygał na twarz, ryj, facjatę. I to w dodatku bez skrępowania. I to już nawet nie chodzi o reklamy, wolę ich nie krytykować bo kto wie co trzeba będzie w życiu robić, ale o programy. Wojewódzki zaprasza Szpaka, Bednarka, Szulc <dzięki bogu przez sz> i Loskę. Gienka Loskę. Cóż, nie mam złudzeń, że zwycięstwo Loski nada jakiegokolwiek wyrazu tym porażająco zakłamanym programom, w których domorosła gwiazda po raz 578 wykonuje zarżnięty po samą krtań "Dziwny jest ten świat". Niestety, to właśnie przez telewizję Bednarek i Szpak zostali mianowani artystami. Istnieje słowo wykonawca i gdyby określono ich właśnie tym mianem to kamień spadłby mi z serca... ale chyba już nie spadnie. Bednarek pozostanie Jamajczykiem z Elbląga, Szpak pozostanie ni to Molko ni to Cornellem bez żadnego wyrazu i talentu. Chciałbym się łudzić, że to kiedyś się rozpierdoli i ludzie.