O czym chcesz poczytać na blogach?

Bednarek

tomasz-bednarek.blog

skomentuj (0)

Tomasz Bednarek z Elmo...w Nowym Jorku! 2009-01-22 11:28:31To się nazywa mieść szczęście - pojechać do Nowego Jorku, by na jednej z ulic spotkać...Elmo. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że Tomasz Bednarek, który miał okazję spotkać tę postać w USA, doskonale ją zna. Użyczał bowiem głosu właśnie temu bohaterowi Ulicy Sezamkowej w polskiej wersji językowej serialu. Nic dziwnego, że aktor tak się ucieszył widząc „bliską” sobie osobę tak daleko od Polski. Tomasz Bednarek do Nowego Jorku nie pojechał jednak na wakacje. Wraz z innymi polskimi aktorami brał udział w meczu piłkarskim. Ich drużyna wraz z Orłami Kazimierza Górskiego pokonała aż 5 do 0 Reprezentację Polonijną Wschodniego Wybrzeża.Ale o tym już innym razem....

(źródło: www.vipnews.pl)

skomentuj (0)

Nasi za Oceanem... 2009-01-22 11:37:54


Gospodarzem imprezy w Nowym Jorku był Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich, w Chicago natomiast Marian Nowacki.

grenkazimierz - Onet.pl Blog

-Proszę nie doszukiwać się. skandalu - tłumaczy Eksztajn.

-Sędziował dobrze, więc otrzymał dobre noty. W ekstraklasie trafiały się w tym sezonie wyższe oceny. Tyle razy go obserwowaliśmy, bo to normalne, skoro ktoś jest bliski awansu, to trzeba go sprawdzić - dodaje. (Jednak w przypadku awansu syna wiceprezesa PZPN pojawia się więcej zbiegów oko-liczności, Równocześnie pozbyto się jednego? arbitrów ze Szczecina, aby  jak mówią nasi rozmówcy utorować Bednarkowi drogę. Wiadomo bowiem, że trudno, aby nominacje otrzymali dwaj arbitrzy z tego samego regionu. Dodatkowo Bednarek junior. ma już podobno wyczyszczone pole, jeśli chodzi o dalszą karierę i awans do ekstraklasy. Otóż z województwa zachodniopomorskiego w I lidze nie ma już nikogo.

-Wierutna bzdura. Nikt drogi mu nie czyści. Musi. się wykazać. Zresztą sami zobaczycie. Jeśli nie podoła zadaniu, sam go odsunę - zaznacza Eksztajn.

Z naszych informacji wynika, że sprawy awansów i spadków sędziów, omawiane były niemal do ostatniej chwili. O nich decydują dwie sprawy  - po pierwsze ranking z.

Miłość kpi sobie z rozsądku. I w tym jej urok i piękno. - Onet.pl Blog

Przedrzeźniał ja.

 - Dzień dobry – powiedziała do recepcjonistki, ignorując warszawskiego libero – Nazywam się Mirella Bednarek, jestem…

 - Tak,tak. Mam tu panią! Proszę, to pani klucz.

 -Dziękuję bardzo – uśmiechnęła się.

 - Miłego dnia życzę, pani Mirello! I powodzenia…

Blondynka przyjrzała się uważnie dziewczynie siedzącej przy komputerze. Po krótkiej obserwacji stwierdziła, że nie może być ona dużo starsza od niej. Może nawet była w wieku Mileny, chociaż wyglądała o wiele poważniej, niż panna Bednarek. Włosy upięte w kucyk dodawały jej kilku lat, a szare oczy wydawały się prawie.

Droga niewybrana | przemyślenia Wężyka.

Brodzących w kisielu młodych cip. O ile większości pozytywnego półświatka cipy te przeszkadzają, tak my(ja i N. na przykład) uważamy, że jest to zjawisko bardzo korzystne.

Wpływ młodych cip na rozwój muzyki reggae w Polsce jest wręcz niepodważalny! W końcu reggae wyszło z podziemi i zostało jako tako spopularyzowane. Czy naprawdę fakt, że potrzebny był do tego ładny chłopaczek o wibrującym głosie podbijający dziewczęce serca, musi być frustrujący? Przecież te młode cipy mają chłopaków albo się im podobają. Ci chłopacy chcąc się im przypodobać, zaczynają dowiadywać się co to za Bednarek, o co w ogóle chodzi z tym reggae. Może zaczynają tylko od jego muzyki, a potem wchodzą w temat głębiej? Poza tym pan B. nie urzekł tylko gimnazjalistek. Pewno niejedna dojrzała kobieta miała ciary na plecach, kiedy pierwszy raz go usłyszała. Tym samym o istnieniu reggae dowiedziała się jeszcze grupa ludzi w wieku średnim!

Bardzo dobrze! Im więcej nas tym lepiej! Przez “nas” rozumiem wszystkich ludzi, którzy słuchają pozytywnych brzmień. O ile świat byłby piękniejszy, gdyby każdy raz na jakiś czas zaserwował sobie porządną dawkę “słonecznego reggae”. Ludzie na ulicach byliby bardziej uśmiechnięci i mili, a o wandalizmie.