O czym chcesz poczytać na blogach?

Beckham

Love or hate? - Onet.pl Blog

Po kilkunastu minutach zobaczyłam jakiś dom.

- Ciociu kto tutaj mieszka?-spytałam
- Ahh, tutaj mieszka pewien chłopak Fernando Torres. .-powiedziała i ucięła temat.

[Bella: Muszę go poznać.]

Po chwili postanowiłyśmy wracać. Jeszcze tylko rzuciłam spojrzeniem na ten dom i odwróciłam się.

Gdy byłyśmy już w domu ciocia zaproponowała grę w bilarda. Przyznaje się, że nie umiem w to grać a Karolina postanowiła, że mnie nauczy.
Chyba nie wie co ją czeka.-pomyślałam i wzięłam kijek do ręki.

[Bella: Beckham, nie uciekaj! Zostań!]

Po wielu nieudanych próbach miałam już dość, lecz ciocia nie dawała za wygraną i w końcu po kilku godzinach udało mi się wbić kulę do dziury.

[Bella:Sukces!]

Następnie Karolina powiedziała, że koniec na dzisiaj i że jest zmęczona i idzie spać.
Powiedziałam jej dobranoc i udałam się do pokoju.

Wzięłam kąpiel, ubrałam piżamkę i postanowiłam się wreszcie rozpakować. Zajęło mi to dwie godziny.Byłam już tak zmęczona że tylko padłam na łóżko i od razu zmorzył mnie sen.

►☺Obciach gwiazd, gwiazdy bez makijażu, ich wpadki itp. ZAPRASZAMY!☺◄ - Onet.pl Blog

9 [dodaj komentarz] [zobacz]
Jak gwiazdy radziły sobie bez stylistów


Czyli gdy musiały same dobierać ciuchy :)
Daria & Becia483 (16:58)
8 [dodaj komentarz] [zobacz]
Victoria Beckham i jej jaskrawa sukienka

Keira --> keira-world


2005: Król Artur (nominacja) Nagroda Empire najlepsza aktorka brytyjska
2005: Król Artur (nominacja) Nagroda Młodych najlepsza aktorka
2006: Król Artur (nominacja) nagroda Empire najlepsza aktorka brytyjska
2004: Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (nominacja) Saturn najlepsza aktorka
2004: Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (nominacja) nagroda Empire najlepsza aktorka brytyjska
2004: Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (nominacja) MTV Movie Award najbardziej obiecująca aktorka
2004: Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły Nagroda Publiczności najlepsza aktorka
2003: Podkręć jak Beckham (nominacja) najlepsza aktorka brytyjska
2003: Podkręć jak Beckham nagroda ALFS najlepsza aktorka brytyjska
2002: Podkręć jak Beckham Golden Wave najlepsza aktorka
2002: Bunkier (nominacja) najlepszy debiut

Parę zdjęć z filmów w których grała Keira Knightley ....

Keira Knightley jako Jackie w filmie "Obłęd"Keira Knightley jako Elizabeth Swann w filmie " Piraci z Karaibów - Klątw Czarnej Perły"Keira Knightley jako Elizabeth Swann w filmie " Piraci z Karaibów - Skrzynia Umarlaka"Keira Knightley jako Elizabeth Swann w filmie.

Real Madryt

W historii wygrywa ligę hiszpańską. Trofeum nie posiadało swojego właściciela aż do 38. kolejki, kiedy to Real Madryt zwyciężył na własnym stadionie 3-1 z Athletic Bilbao. Gole strzelali Roberto Carlos i dwa Ronaldo, który tym samym skompletował 23 trafienia w swoim debiutanckim sezonie w LFP. Brazylijczyk, wspólnie z Raúlem (16 goli) w sezonie 2002/2003 tworzyli niesamowity atak.

2 lipca 2003 r.

Kolejna gwiazda w „Królewskiej galaktyce” – David Beckham. Kapitan reprezentacji Anglii był już czwartym wielkim graczem sprowadzonym w „ erze Florentino Pereza”. Biała koszulkę z numerem „23” Beckhamowi wręczył sam Alfredo Di Stefano, wielka legenda Realu. Prezentacji Beckhama towarzyszyło gigantyczne zainteresowanie. W prezentacji tej brało udział 499 akredytowanych dziennikarzy z całego świata!

27.08.2003

Real Madryt wygrywa po raz siódmy…SuperPuchar Hiszpanii. Na Santiago Bernabéu.

BLOG POŚWIĘCONY ANTYFASZYZMOWI JAKO POSTAWIE SPOŁECZNEJ

Siebie w murze przy rzutach wolnych, itd. Bramkarze pocierający co chwila swoich obrońców po czuprynach, czy poklepujący po pupach, aby ruszyli do kontry. Mężczyźni sami dla siebie, przez 90 minut, ani jednej babki, a tyle seksualności, że wystarczyłoby na kilka odcinków wilgotnego erotyku. Tak przesiąknięty wzajemną męską seksualnością sport musi na siłę kreować się jako heteroseksualny. W innym wypadku, gdyby nazwać to wszystko co się dzieje na boisku i wokół niego po imieniu, mogłoby się okazać, że jest czymś bardzo, ale to bardzo, homoseksualnym.

Po czwarte: Arkadiusz Onyszko wygląda źle nawet w bieliźnie Davida Beckhama

Beckhama, który u szczytu swojej kariery sam określił się metroseksualnym i zdeklarował, że nosi bieliznę swojej partnerki, nie tylko nie spotkał lincz, ale wręcz zyskał na popularności. Twierdzi się, że swoją postawą zrobił wiele dla piłkarzy, trenerów i kibiców gejów. Ale czy nie jest to przesada? W końcu nigdy ani na sekundę nie zanegował swojej heteroseksualności. Wprost przeciwnie, zawsze dbał o jej obecność przed kamerami. Jako futbolowa pop-gwiazda największego kalibru, mógł sobie pozwolić na gierki wokół swojej seksualności. Jego sesje zdjęciowe i bieliźniany fetysz odebrane zostały jako.

me-anai.blog

Ze spraw dzisiejszych to robiłam porządki w mojej szafie. Wyciągnełam z niej tyle, że nie wiem jak to mogło się tam zmieścić, ale tak jest zawsze w przypadku moich porzadków. Trwały one pół dnia bo między czasie się zmęczyłam i oglądając tv zasnęełam na 30 minut. Gdy juz ustaliłam co wywale zauważyłam, że tym samym pozbęde się jednego z moich hobby czyli zbierania zużytych baterii wszelkiego typu. I tak wywaliłam 5 kg baterii :)

A ze spraw dolinowatych to jak zwykle coś popsułam...A do tego popsułam nie tylko sobie. Ale ze mnie kretynka.

skomentuj (3)

!!! BECKHAM !!! BECKHAM !!! BECKHAM !!! 2005-08-30 23:17:28

Mam nadzieje, że już niedługo zamiast tego marniusiuteńkiego zdjątka Beckhama pojawi się nowy szablon, wykurwisty na maksa bo na całej tapecie będzie...on. Albo takowy znajde w necie albo poprosze Rastiego o pomoc (zależy czy zechce).
Nawiąże jeszcze do jego metroseksualnego wyglądu. Gdybym to ja była Victoria Beckham to nigdy nie narzekałabym mężowi, że nie mam ochoty na seks :P

skomentuj (2)

Totalnie nieplanowane 2005-08-31 22:54:33

W piątek wyjeżdżam nad morze. Tym razem.

Wszystko o piłce nożnej:-

Wszystko o piłce nożnej:-
RSS
czwartek, 11 maja 2006
Nie odejdzie

Beckham: Nie ma powodu, bym odszedł

David Beckham nie widzi żadnego powodu, by po tym sezonie opuścić Real Madryt, ponadto bardzo chce znać nazwisko kolejnego trenera Królewskich. Angielski kapitan zasugerował przedłużenie kontraktu z madrycką drużyną i nie spodziewa się jakichkolwiek komplikacji w tej sprawie, bowiem Beckham jest bardziej niż pewny, że chce pozostać w stolicy Hiszpanii.

- Klub wie, że chce zostać i vice versa, więc nie będzie żadnych problemów. Jestem zainteresowany wszystkimi wieściami od mojego menadżera, bo to dla mnie ważne, ale Real Madryt to wciąż jeden z najlepszych klubów na świecie. Moja rodzina jest tu szczęśliwa, więc nie widzę powodu, żebym opuszczał to miejsce - mówił David.

Beckham przez.