O czym chcesz poczytać na blogach?

Becker

Dreamers Blog

, aishaasia
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 25 listopada 2010
Czekolada zamiast aspiryny
Miłośnicy czekolady pomogli badaczom z Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa wyjaśnić, dlaczego zjadanie codziennie kilku kostek tego przysmaku zmniejsza ryzyko zawału serca. Okazało się, że czekolada (podobnie jak aspiryna) wpływa na krzepliwość krwi, co ma oczywisty związek z powstawaniem zatorów — tłumaczą Diane Becker i jej zespół. Czekoladoholicy pokazali nam, że wchodzący w skład ziaren kakaowca związek chemiczny wywołuje efekt podobny do aspiryny, jeśli chodzi o zapobieganie powstawaniu zakrzepów. Gdy skrzepy blokują naczynia krwionośne, może dojść do zawału mięśnia sercowego, a nawet śmierci — powiedziała Becker w wywiadzie telefonicznym. Stu trzydziestu dziewięciu miłośników czekolady wzięło udział w badaniu obejmującym 1200 osób z rodzinną historią chorób serca. Naukowcy przyglądali się wpływowi aspiryny na formowanie się zakrzepów. Zanim wolontariuszom zaczęto podawać aspirynę, musieli oni.

*_* Dulce Maria *_* - Onet.pl Blog

Dla prasy odnośnie filmu ” Alguien ha visito a Lupita ?”, w którym wcieli się w główną rolę.Na spotkaniu prócz Dulce obecni byli także aktorzy ( Cristian de la Fuente, Angelica Castro ), którzy wezmą udział w owym przedsięwzięciu. Dulce Maria chociaż bierze zastrzyki sprawiała wrażenie pogodnej i wesołej. Na chwilę obecną nie znane są pytania na jakie odpowiedziała ekipa. Chodzą pogłoski, iż nagrywanie filmu trwać będzie trzy miesiące.

 

zródło - dulcemaria.fanfusion.org

 

Kuno Becker odrzucił telenowelę z Dulce Marią

Aktor Kuno Becker odrzucił propozycję protagonizowania telenoweli u boku Dulce Marii, złożoną mu przez producenta Pedro Damiana.

Becker wyjaśnił, że skok na Hollywood zawsze był jego marzeniem i teraz, kiedy pojawiły się na to szanse, pragnie je wykorzystać do końca.

W minionych dniach mówiło się, że Kuno Becker rozważał ofertę wrócenia do Televisy i że byla ona prawie zrealizowana. Mówiono, że aktor zaakceptował zaproszenie producenta telenowel Pedro Damiana do odgrywania głónej roli w historii, którą.

Zenobiusz ,ostrzega.!!!

Bezpośrednio do poszczególnych pozostając niewykrywalne dla kogoś innego. Technologia ta jest bardzo prosta i może być zbudowany przy użyciu zwykłego pistoletu radarowego policji. Wiązki mikrofalowej generowanych przez urządzenie jest modulowany na częstotliwości audio i mogą nadawać komunikaty bezpośrednio do mózgu. I tu dochodzimy do Project Blue Beam NASA. Nadawanie podprogowych dwukierunkową komunikację i obrazy z głębi przestrzeni odpowiadają bezpośrednio do tego rodzaju technologii.

W swojej książce “ The Body Electric ”, nominowany do nagrody Nobla Dr Robert O. Becker opisuje serię eksperymentów przeprowadzonych na początku 1960 przez Allen Frie gdzie tego zjawiska wykazano, jak również później eksperymentów przeprowadzonych w 1973 roku w Walter Reed Army Instytut Badania przeprowadzone przez dr Joseph C. Sharp, który osobiście przeszedł testy, w których udowodnił, że słyszy i rozumie wiadomości dostarczanych do niego bez efektu echa komorze izolacyjnej poprzez impulsowe audiogram mikrofalowej, które jest analogiem tego słowa wibracji dźwięku belki w jego mózgu. Becker następnie przechodzi do stanu “ Takie.

Moje zycie... moje cierpienie

Ja meczyc, wiec i oni przestali jego meczyc.

To nie bajka.
To nie film.
I to nie wycinki z mojej nowej ksiazki.
Jakbym chciala...
Ale to rzeczywistosc!
Kto bylby/jest w stanie zagwarantowac mi spokoj!
Kto moze powiedziec ze to wszystko?
Ze to przeszlosc?
Ze bylo?
Ze minelo?
Ze nie wroci?
Ze to gra?
Ze to tylko zwykle slowa?

Pewnie moglabym traktowac to ot tak sobie.....
Ale kochani..... nasz swiat nie jest zbudowany z landrynkow!
Bylismy wtedy na studiach gdy nagle naszym swiatem wstrzasnela ta jedna wiaadomosc:
„Becker zadzgal swoja byla dziewczyne!“
Zadzgal? Byla? Jak? Co?
Taaaaa kochani, takie rzeczy zdarzaja sie.... i dlatego jestem kurwa taka ostrozna!
Becker wpadl z nozem do mieszkania swojej bylej. Nawet nie wpadl, ona mu otworzyla drzwi. Bo byly, bo dobre stosunki.... noz, noz, noz....
Ona wazywko, on w wiezieniu!
Becker?????? Ona?????
Tez nikt nie wiezyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I niekt mi kurwa nie pieprzy... aaa to tylko gra...
GRA? Ok! Dasz mi 100% wygranej to gram!
To nie gra!
Narazie cisza. Jak dlugo?
Tydzien ciszy... dla ukojonia duszy … mam.