O czym chcesz poczytać na blogach?

Bebilon pepti

Mati poznaje świat

- czyli białko roślinne, a następnie na jajko a na przenicę ponoc nie. Byliśmy u Alergologa, która oświadczyła że Mateusz jest alergikiem, o czym świadczą wyniki z badań, tak więc musieliśmy sie przeżucić na inne mleko - czyli z bebilonu 3 na bebilon pepti ( który wyłącznie można kupić w aptece) - do tego wszystkiego jest wstrętne i w zapachu i w smaku !!! nawet nie pomaga wymieszanie z aromatyczna kaszką !!! podziwiam swoje dziecko że wogóle chce to jeść, ja bym tego nie.

Blanka

Lody. Bidulka dalej ma te skaze bialkowa i meczy sie jak matka zje cos nieodpowiedniego. Aby Blania sie nie odwodnila podalam jej szybciutko probiotyk i zadecydowalam ze dzis caly dzien bedzie na mleku modyfikowanym. Na razie dajemy rade, wypiła juz trzy flachy Bebilon Pepti, mamy jeszcze na stanie Bebiko Sojowe i moze go dzis wieczorem wyprobujemy, ciekawe czy Jej posmakuje... Swoja droga ciekawe czy jej to mleko sztuczne w ogole smakuje....

Nasza Amelia - Onet.pl Blog

Franio wyraźnie go faworyzuje. Przywiązałam go z boku łóżeczka i mału spryciarz na bok się przekręca bez problemu, żeby zabawkę obserwować i rączką podotykać. Gada do tego kota i śmieje się. Prześmieszny widok. Wczoraj zaczęliśmy podawać Bebilon pepti, tak na próbę jedną puszkę kupiliśmy i zobaczymy jak Franuś zareaguje.

Mamusia (22:10)

Lercia blog

Za często hm....harczy.Trzymając go za plecki czuję pod ręką jak przy oddychaniu coś mu gra.No i znów oczko mu ropieje.Poszłam więc do lekarza.Dostało moje dziecko jakieś syropki,krople do oczu i kilka rad od doktora.Za klika dni zmieniamy mleko na bebilon pepti 2.Zobaczę jak mały go przyjmie.Poza tym już daję mu zupki.Ostatnio jadł dyniowo-ziemniaczaną.Co prawda z łyżeczki mu nie smakowało, ale z butelki ciągnął jak oszalały.Strasznie szybko ten czas leci.Synek 3-go skończył 4 misiące.Lada.