O czym chcesz poczytać na blogach?

Bebiko

Próbki i gadżety - bloog.pl

Obchodzą nie byle jakie : A więc życzenia złożyć wypada 
I dołożyć do tego starań
By facetą się spodobały 
I w ich głowach wciąż się błąkały
Dużo zdrowia i pieniędzy
I Za żonę nie mieć jędzy
Fury najlepszej, życia pięknego
Dużo miłości do związku Waszego
Obiadu na co dzień przygotowanego
Byście zmęczeni z pracy nie wychodzili 
Tylko z energią do życia przystąpili !

 

Najlepszego Panowie ;))))))Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,330412546,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Konkurs Bebiko

czwartek, 29.

wnimanie-paeti

Żywa, ten las dawał ci wiele siły.
Nie zapamiętałem cię tam w szpitalu, nie zapamiętałem w kaplicy już zimno leżącej, a może nawet nie widziałem. Nie pamiętam.
Pamiętam trąbkę w kościele i to, że patrzyłem ku górze w kościelny trójkąt i wtedy postanowiłem, że będziesz dla mnie Bozią.
Podczas stypy, ściany pachniały jeszcze Tobą, a ja schowałem się w pokoju i po ukradku zapłakałem.
Babciu…modlę się do Ciebie (wiesz o co, jedno mi do życia potrzeba), a Ty pomódl się dalej.
Wiem, że patrzysz.


skomentuj (19)
2007-04-24 02:00:44 >> bebikoNie ma sensu palić tak szybko. Nerwowo jednak zadymiam. Publiczny śmietnik wystawia śmieci na pokuszenie. Butelki, kartony, a tuż pod … leży małe pudełko z wyciętą jakąś intencją. Zaglądam myślą głębiej i widzę mojego tatę wycinającego aparat fotograficzny z pudełka „bebiko”. Umiejętnie wycięte kółko i malutki wizjoner wprawiał moją wyobraźnię w dziecięcą możliwość uchwycenia świata. Fotografowałem z ukrycia, zdjęcia rodzinne, zdjęcia podglądane. Mój „bebiko” wielorazowy, wiele razy tworzony, z kliszą nigdy niezapomnianą. Nigdy nie.

Leki na wszystkie choroby

(na ew. wystąpienie alergii). Apetyt dzieci bardzo skutecznie pobudza świeże powietrze, a także zabawa i… zmęczenie. Gra w piłkę, bieganie z psem i zabawa w piaskownicy doskonale wpływają na małego człowieka. Odpowiednia ilość ruchu i zdrowy posiłek pomogą mu wyrosnąć na pełnego enrgii, radosnego młodzieńca.

karcia89.blog

skomentuj (0)

na horyzoncie 2010-01-16 21:43:30

Na naszym niebie, na horyzoncie widać słońce dla nas... może jednak mieszkanie będzie, może nie będzie tak źle jak się wydaje? Oby... no ale narazie nie mówie hop, nie napalam się zbytnio zobaczymy jak to będzie... :)

A u nas, tak czy siak w porządku. Potrzeba mi było mojego męża takiego jak zawsze, uśmiechniętego. Od tygodnie mi go brakowało! Ahhh cudownie mi jest z nim jak jest w domu...
A nasz Skarb, ostatnio miał problemy z brzuszkiem. Musieliśmy jej mleko zmienić z Bebiko na Nan, bo po Bebiko ulewała strasznie, wręcz wymiotowała! Martwiło mnie to strasznie! No i się zrobiło dzięciątko marudne strasznie, ale i to przeżyjemy. Co prawda dziś (16.01.10) miałam ochotę zamordować sąsiada który ma porąbanego psa, który swoim szczekiem rozbudził mi dziecko!! Myślałam, że go zamorduje!! Ehhh no nic następnym razem na serio wyskoczę na klatkę i opieprze go!!

skomentuj (0)

no co jest? 2010-01-18 10:56:56


No co jest? Chcesz się bić?

__________

Moje dziecie.