O czym chcesz poczytać na blogach?

Beata pawlikowska

moja podróż..

      Moje inspiracje

scully blog

Historią młodej dziewczyny. Autorka tych słów była „tylko” dziennikarką i podróżniczką. Dziś za sprawą spowiedzi u redaktora Ziemca, o tym, że osoba publiczna została zgwałcona dowiedział się cały świat.

Otwierając publicznie drzwi do swojej intymności, Beata Pawlikowska przekroczyła – w poczuciu mojej etyki dziennikarskiej - granice prywatności. To budzi mój niesmak. Między autorytetem a autokracją biegnie cienka granica. Ktoś nieopatrznie może zrozumieć, że trzeba upaść, aby odnieść sukces, a droga do szczęścia zaczyna się w bólu.

moje autografy

Notki
Beata Pawlikowska 23 lipiec 2011
Niedawno otrzymałem autograf od Beaty Pawlikowskiej. Jest to polska pisarka, podróżniczka, dziennikarka. Pisze serię książek "Blondynka ...", była prowadząca program "Zagadkowa blondynka" i.

Autografy Kamila - Onet.pl Blog

Dzisiaj przyszedł kolejny autograf!

Jest on od wspaniałej podróżniczki, prowadzacej program "Zagadkowa blondynka", znakomitej pisarki - pani Beaty Pawlikowskiej.

Nie powiem wprost, jak zdobyć autograf pani Beaty, jednak adres e-mail jest podany na stronie www.beatapawlikowska.com.

Na autograf czekałem 6 dni.

Wypchanych skrzyneczek życzę!!! 

 

 

 

Kamill (13:58)

Moja kolekcja autografów - Onet.pl Blog

dedykacja: nie
czas oczekiwania:  20  dni
Kontakt : http://www.prezydent.pl/kontakt/

2 Komentarze
Beata Pawlikowska

Hejka !
Po kilkudniowej przerwie , graf !
Ciesze się chociaż wolała bym aby podpisała mi zdjęcie  , ale cóż.

Turystyczna Konserwa

20 lat. Było minęło (żartowałem, ciągle jestem zły), tak samo jak Szkoła pod Żaglami kapitana Baranowskiego, była jak mnie nie było na świecie, potem zlikwidowali a jak już byłem za stary to wznowili. Chuje.

W tamtym roku, znaczy w 2010, żeby nie było pomyłek, gwoździem programu była Beata Pawlikowska, podróżniczka, pisarka, dziennikarka radiowa (polecam niedzielny „Świat według blondynki w Radiu ZET). W tym roku (czyli 2011) gwiazdą (każdy mógł mieć inną) była Marta Sziłatis-Obiegło, polska żeglarka która w wieku 23 wyruszyła na samotny rejs dookoła świata na Mantrze 28, z.