O czym chcesz poczytać na blogach?

Beans

Bez nich moja historia by nie istniała... nie istniałabym ja ! - Onet.pl Blog

Rok, każdy ją kocha i rozpieszcza !!!!! Często jest smutna bądź chora : po pierwsze tęskni za mamą, która umarła 3 minuty po jej porodzie, po drugie przez to wydarzenie Nely urodziła się chora i niektóre objawy pozostały....

 

Coś od autora : Smutna, grzeczna,ładna osóbka... Jeśli chodzi o śmierć jej mamy to wszystko się wyjaśni i będzie jeszcze dobrze, dużo będzie opowieści o niej na 5 roku ( licząc eli, bo np. u Roksi to 6, a u Nely 1 ) Dziękuję za uwagę.

 

 

 

 

 

Bliźniaczki Jennifer i Holly Beans


Imiona i nazwisko : Jennifer i Holly Beans

 

Wiek : 16 lat

 

Urodziny : 22 listopada

 

Wygląd : blondynki, piwne oczy, ładniutkie

 

Charakter : Kochające zakupy, manicure, kosmetyki, biżuterie, fryzury i siebie nawzajem !!!

 

Coś ode mnie : Nie odchodzą od siebie na krok, kochają sie, a my je... Choć są czasem rozpieszczone, samolubne ... głupie... Ale i tak wszyscy je lubią, są na prawdę fajne !!! 

 

Coś od autora : Bliźniaczki, przyjaciółki Eli...

Bo Listerly to magia............. - Onet.pl Blog

I alchemia.Przyjaźni się z Lupinem z Hogwartu ( może w koncu weźmie przykład ze swojego przyjaciela i zacznie chodzić z Emmą ) Jego hobby to fotografia. Podsumowanie : Jest bardzo dziwny przy Emm, powinien w końcu powiedzieć co czuje..............................
Richard Beans
To Richard Beans - wybranek claire, tak samo wygadany jak ona, jednak nikt nie wie jak układa mu się z rodzicami, on o tym nie opowiada. Urodził się 8 lutego. Jego największą pasją jest śpiew ( podobnie jak ja, tylko, że ja to TYLKO lubię - często razem występujemy, naszczęście Claire nie ma nic przeciwko. Pochodzi z rodziny mugoli. jego ulubionymi lekcjami są : Bestiariusz i zwierzęta magii. Przyjaźni się z Syrkiem z Hogwartu..

b-londyn-ka

中秋节!

(zhongqiujie) czyli święto środka jesieni lub święto księżyca
"for generations, moon cakes have been made with sweet fillings of nuts, mashed red beans, lotus-seed paste or chinese dates, wrapped in a pastry. sometimes a cooked egg yolk can be found in the middle of the rich tasting dessert. people compare moon cakes to the plum pudding and fruit cakes which are served in the english holiday seasons.
nowadays, there are hundreds varieties of moon cakes on sale a month before the arrival of moon festival."

"all family members try to get together on this special day. those who can not return home watch the bright moonlight and.

Wycinanka

2008
Jedzenioholizm. W smsach.

Plany na przyjemny wieczór już się powoli rozwijają pomiedzy mną a A. via smsowe planowanie kolacji... mmm....

Ja: Roasted pumpkin?

A.:??

A:Specify, please... :)

Ja: Roasted pumpkin?? With vegetable stew??

Ja: Chcesz??

A.:OooYeah!! Chce :)

A: Co Wchodzi w sklad Vegetable stew? Jakie Warzywka dokladnie? Roasted pumpkin jest w srodku czy oddzielnie?

Ja: Pumpkin dookola, a w srodu grzyby, swierza kukurydza, lima beans, nie wiem jeszcze cos, fajnego, kalafiorek, czosnek, serek?

Maga i Michał w Anglii

Nie nauczylam sie:

- jest solonego masla. Pfuj.

- jesc jagnieciny, mietowego sosu i mietowych czekoladek. Jesc wszelkeigo rodzaju pies, czyli takie jakby placki z kruchego lub francuskiego ciasta wypelnione np potrawka z kurczaka albo nerkami albo czyms w tym rodzaju. Jeszcz mashed potatoes, peas, carrots, parsnips itp. Czyli rzadkiego puree z wlasciwie wszystkiego. No wlasciwie lekko zmiksowana marchewka z pietruszka, czosnkiem, tymiankiem i maslem jest calkiem niezla. Jesc baked beans, ble. Jesc wiekszosci ich ulubionych potraw. Ale moze to i dobrze zwazywszy na ich gabaryty.

- mowic „Are you alright?” do obcych ludzi w calkowicie dla mnie absurddalnych okolicznosciach. Sensownie reagowac na pytanie : „are you alright?” zadane przez obcego czlowieka w absurdalnych okolicznosciach.

- uprawiac binge drinking, czyli upijac sie do nieprzytomnosci najlepiej piwskiem i rzygac do rynsztoka a potem oferowac swoje uslugi seksualne pierwszej napotkanej osobie.