O czym chcesz poczytać na blogach?

Beanie

aenima.blog

On a southern train only yesterday….you’ve lied….to o tym, ze ona go opuszcza i wali ścieme na pożegnanie…chyba 90% piosenek jest o miłości, reszta pewnie o śmierci i o niczym…:D
7. Suede – Stay together – z kobiecym głosem Brada Andersona w refrenie … stay together…stay tonight i świetnym efektem gitarowym, to coś co kiedyś wycziliśmy z bro w zlotych czasach mtv, kiedy coś fajnego, nowego i świeżego z angli pozwalało przerwać pozytywnie tę sieczkarnie….ogólnie brit pop nie robił na nas wrażenia, no może kilka utworów oasis, które katowałem na wieży Bean, w czasach swietności wieży oczywiście, kiedy jeszcze ta wieża żyła…ta ona… a nie trzeba było jakiś skomplikowanych zabiegów, żeby zmienić płyte….:D Bean wiesz, ze chodzi o what’s the story Morning glory…a potem Bean katowała mnie Teksas….a ostatnio skatowała mnie Anna Marią Czopek…jedynym utworem, którego nie znosze….:D
8. Tantric – Mourning – to odkrył kiedyś Bro….dawno nie słyszałem Tantric…a teraz usłyszałem Mourning i przypomina mi się, jak mieszkałem w Gdańsku i z Bro spędzaliśmy dużo czasu słuchając strasznie.

Młodość to jedyna rzecz, którą warto mieć. - Onet.pl Blog

Wczoraj miało miejsce pierwsze legalne starcie much z żabami.Zacząło sie  prawie dwu miesieczne ściganie:D To był niezły ubaw...Wchodząc do szkoły mozna było się nadziać na roje much hehe;)Taa to tylko tegoroczni pierwszoklasiści przerażeni przepychali się jeden przez drugiego aby umknąć wzrokowi Szanownemu 3 klasiście.Jednak jak powszechnie wiadomo nie zawsze jest tak miło jakby sie chciało..Muszki bardzo ładnie wpadały w nasze pajęczynki:) Od samego rana mieli wypełnione przerwy;p Robili chyba wszystko co tylko możliwe.Na koniec dnia zadałam paru banom kilka wypracowań, makiete pubu dla beanek , które szlajają sie w okresie kiedy beani mają zakaz, no i kilka par 2 metrowych korali z makaronu:)Och to beaństo to jest faaajna sprawa, nie tylko z perspektywy 3 klasisty , bo sama pamiętam jak to było kiedy ja byłam beanem:)

*My jako żaby posiadamy jedynie identyfikatory z małym nadruczkiem zabki , natomiast 1 klasiści mają całe stoje z piknymi czapami:)

GanGsta
2 |skometuj

Gram, czytam, ogladam - and I'm a woman!

3. Gerrralt, jesteś taki sssssłodki , liz, liz...

4. Hups, hups, giń ślicznotko :P

Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi: gra wiedźmin wiedźmin 2 zabójcy królów
Komentarze (0), Dodaj

Winter is coming - "Gra o tron"

niedziela, 26.czerwca.2011, 23:31

Gdy tylko zobaczyłam na billboardzie pod moim domem Seana Beana, ubranego w zbroję i siedzącego na dziwnym tronie - poczułam, że to będzie hit. Za produkcję serialu wzięło się HBO - drugi plus. I w końcu to jeden z niewielu seriali amerykańskich zaadaptowanych wiernie z książki. Tych plusów w trakcie pierwszego sezonu namnożyło się jednak znacznie więcej i nr 1 w rankingu filmwebu potwierdza tylko moją opinię.
Serial został oparty na książce George'a R.R.Martina, którego serię Pieśni Lodu i Ognia okrzyknięto jedną z najlepszych powieści fantasy. Nie miałam jej w ręku do momentu obejrzenia serialu. Parę dni temu zakończył się pierwszy sezon, a ja właśnie.

Bez Popcornu | Tylko wyjątkowe filmy.

Zawodników. Zafascynowany jego teorią o niewykorzystanym potencjale pomijanych w transferach zawodników zatrudnia go i czyni z niego swojego asystenta. Athletics rozpoczynają trudną drogę ku rewolucji w baseballu. Billy ma przeciwko sobie media, trenera i doradców. Jednak z uwagi na swoją przeszłość pragnie udowodnić wszystkim, że w tej grze nie liczą się tylko pieniądze.

Peter Brand

Moneyball zyskuje na wartości głównie przez naprawdę intrygującą postać managera Bean’a. Sam jest niespełnioną nadzieją baseballa. Kiedy był jeszcze juniorem łowcy talentów wypatrzyli jego ponadprzeciętne umiejętności i zaoferowali kontakt. Billy skusił się i zrezygnował z planowanych studiów na Stanfordzie. Niestety w lidze zawodowej mu nie szło i nie osiągnął sukcesu. Przez to ma uraz do całego baseball’owego systemu wyszukiwania zdolnej młodzieży i formy pracy headhunterów, którzy snują przed właściwie dzieciakami bajkowe wizje, jakże często brutalnie weryfikowane później przez rzeczywistość. Billy chce za wszelką cenę udowodnić, że można myśleć inaczej i za sukcesem.