O czym chcesz poczytać na blogach?

Beach boys

Blog Lauuraa


Plejada gwiazd muzyki zasiądzie w jury międzynarodowego konkursu dla początkujących kompozytorów. Chcesz spróbować swoich sił?

W tegorocznej edycji konkursu International Songwriting Competition przeznaczonym dla początkujących kompozytorów prace uczestników będą oceniane przez tak różne gwiazdy, jak Brian Wilson z The Beach Boys, Jerry Lee Lewis, Tom Waits, Robert Smith z grupy The Cure, Darryl McDaniels ze składu Run D.M.C., Macy Gray, Sean Paul, czy bijąca w tym roku największe rekordy powodzenia Nelly Furtado.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 15 października.

Zwycięzca otrzyma w nagrodę 25 tys. dolarów w gotówce oraz kolejne 20 tys. w nagrodach.

dimashq

Już mnie w nich widziało, zareagowali lepiej niż myślałem. A ja wreszcie widzę to co oddalone w prawidłowej ostrości. Mam nadzieję, że w końcu skończy się moja niedola z migreną. Filozoficznych rozważań brak. Dzisiaj zaczął się tlić jakiś zalążek wiersza, ale niestety zapomniałem co się tliło. Posucha trwa. Nie mogę znaleźć nigdzie świątecznej piosenki Beach Boys, którą gra mój renifer – mikołajkowy prezent z zeszłego roku. Heh, w ciągu pisania udało mi się znaleźć tytuł (Santa Claus Is Comin' To Town), teraz trzeba poszukać mp3. No, właśnie mi się pobiera. Ale Amy Lee razem z Evanescence nic nie pobije. Miło mi się zrobiło, gdy przeczytałem, że Amy lubi te same zespoły co ja. Zaraz, zaraz, czy Santa Claus.

niewierny portret mój . . . - Onet.pl Blog

Starship - We built this city
The Human League - Don't You want me
Dexy's midnight runners - Come on Eileen
Chris De Burgh - High of emotion
Cyndi Lauper - Girls just wanna have fun
The Supremes - You can hurry love
John Parr - Man in Motion
The Beach Boys - Kokomo
Sabrina - Boys
Bananarama - Venus

A to dla przypomnienia
romantycznych wieczorów przy kominku . . .

Europe - Carrie
Guns'n'Roses - November Rain
Kool and the Gang - Cherish
Whitesnake - is this love

Burlesque

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 42
następne
.