O czym chcesz poczytać na blogach?

Bboy

Blog Lewapek

Do Piławy Górnej. Z piatku na sobote spalem u siostrzyczek kochanych i o godzinie 11.50 w sobote wyszedlem od nich z domku:) Poszedlem do domu zabrac rzeczy niezbedne do podrozy i machania i po 10 minutach spedzonych w domu wybralem sie na przystanek na ulice Jednosci Narodowej. Czekal juz tam na mnie Kilatif aby pojechac do galerii i kupic sobie pyszne lody!!! O godzinie 13.18 bylismy juz na dworcu PKP, kupilismy bilety, poszlismy na peron 4 i zapakawalismy swoje szanowne pupeczki do pociagu:P Podroz trwala grubo ponad 2 godziny leczy gdy dotarlismy na miejsce kierowlismy sie za Bboy'jami poniwaz rozsadny KILATIF zapomnial karteczki z domu z dokladnym adresem i takimi niezbednymi przedmiotami. Impreza nie nalezala do najwspanialszych lecz jej charakter oceniam na 4 z plusem! W walce finalowej spotkaly sie Enkalawa Rytmu i Sweeping Crow! Walka byla zacieta lecz Enkalawa nie pokazala na co ja stac i przegrala! Contest Toprock wygral bezkonkurencyjnie Baran ze Sweeping Crow, a Baran<Joachim> to chlopak przesympatycznej Bgirl Paulinki ktora mozna powiedziec ze prezentuje coraz lepszy poziom:) Nasz powrot to byla naprawde wielka UDREKA!! Wracalismy z Piławy do.

Krzysztof KOLOWICZ

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

We are a legend in Jump City. For all we do. Seven heroes. Now and Forever ... - Onet.pl Blog

Cyborg z oczami wielkości piłeczek tenisowych. Ups...Wpadka. 

- Co to... 

- To...- zaczęłam niepewnie. Przygryzłam wargę.

- No wiesz...Teleportacja i takie-tam. Haloo?! Masz do czynienia z dżinem praktykującym magię. - Uśmiechnęłam się.- A tak w ogóle, jak ty wydostałeś się z pokoju?- Postanowiłam zmienić temat.  

- Pozwoliłem sobie trochę poeksperymentować z techniką - odparł.- Idziesz do salonu? BBoy, Gwiazdka i Rav już są. Właśnie szedłem po ciebie. 

- Och...Jasne.- Starałam się zachować pogodny wyraz twarzy. No cóż....Niedługo i tak przecież mam zostać wykopana z tej wieży.

  Ruszyłam szybkim krokiem do salonu.

*** 

- Czekam na wyjaśnienia - powitał mnie Bestia, gdy weszłam do pomieszczenia.  

- Czekamy - poprawiła go Raven.  

- Chcecie wiedzieć.

luzikgirl blog

POINT'u". i się nie myliłam! faktycznie to było on! ;) calutka uchachana puszczałam mu smski. i tak przez jakiś czas smkowaliśmy! byłam calutka HAPPY! (chyba mnie lubi!) :] po jakimś momencie zakończyliśmy smskować, bo jego limit chyba dobiegł końca, ale powiedział że się jeszcze do mnie odezwie... czy można chcieć czegoś więcej?! (dowiedziałam się, że nie ma laski i jak narazie nie chce się z nikim wiązać!) :)
następnie odezwał się do mnie qmpel poznany na epulsiku i przez jakiś czas ze sobą klikaliśmy... było bardzo fajniutko... ;)na epulsiku oprócz BBOY'a (taki ma nick ten ziomek) klikałam jeszcze z moją serdeczną psiapsiółką Kasią W. (KATA7)... później włączyłam swojego gadulca i zaczełam klikać z moją qmpelką NEKTARYNKĄ i z qmplem GORYLKIEM [z którym dawno nie klikałam tylko dlatego, że... myślałam że on coś do mnie ten tego, a ja nic prócz zwykłej sympatii! ale wszystko się wyjaśniło i jest już O.K. (chyba?!)]...
po rozmówkach na gg zeszłam na dół i tutaj była jazda... dużo byłoby pisać, ale mówię WAM była ostra jazda! i muszę przyznać, że niektórzy ludzie są nieźle popierdoleni!.